Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mamice koliko ste največ dobile všečkov in komentarjev za svojo sliko?

Mamice koliko ste največ dobile všečkov in komentarjev za svojo sliko?

Sem mamica 5 mesecev po porodu in sem objavila svojo sliko v oprijeti oblekici in imam že 325 všečkov in 109 komentarjev. To je trenutno stanje se pa iz minute v minuto povečuje. Sem pa kar trdo delala, da sem prišla nazaj na geštel. Kako hitro ste se pa vi spravile v formo po porodu?

Kakšna neumnost slike dajat na splet. Evo, všečkam ti tu 😀

Punčka, odrasti. Posveti se pomembnejšim stvarem kot debilnemu zbiranju lajkov in osladnih zlaganih komentarjev. Če bo tvoj otrok kaj prida, ga bo sram, da je njegova mati plehka nastavljačica, nesigurna v sebi, ki se mora potrjevati s hinavskimi virtualnimi komentarji. Saj so vsi komentarji v približno enakem plehko pocukranem stilu, pa čeprav je na fotki povprečna ali celo podpovprečna (v mentalnem smislu pa sploh) oseba.

nova
Uredništvo priporoča

Mora biti prav lepo, če si naivna kura, ki orgazmira nad sfejkanimi lajki in komentarji. Koliko od teh kobajagi slinežev bi ti priskočilo na pomoč, če bi bilo treba?
V parih primerih sem videla, kako so ljudje z lajki in komentarji lezli v rit tistim, od katerih so računali na koristi. Bejbi, ki je hodila z zdravnikom, so lajki močno upadli, ko jo je zapustil. Fotke našega šefa na raznih destinacijah so tudi močno izgubile na številu lajkov, odkar je odletel.

Bruh😱😱..
Kake bedarije se ene greste…

Kaka fovšija seka iz zgornjih komentarjev. Kaj vas griže noben ne povoha?


Jap, to je pa res najpomembnejša stvar na temu svetu, instant slava, ker človek nima vsebine, si ušče zunanjo potrditev…

Dej link, če hočeš imet še več všečkov in komentarjev !!!

Drgač ti itak ne bo noben verjel kle….


Jap, to je pa res najpomembnejša stvar na temu svetu, instant slava, ker človek nima vsebine, si ušče zunanjo potrditev…
[/quote]

Kako vsebino imaš pa ti, ki tle zganjaš fovšijo in žališ anonimno?

Kakšna favšija? Jaz sem ji tu všečkala trud, da si je porihtala postavo na nivo, ki je njej všeč.
Bedarija pa je, da se gre javno izpostavljat. Marsikdo si je s tem izpostavljanjem uničil življenje
(razni forumi, FB,….). Fovšija – zdaj ji pa še svetuj, naj poslika otroka in ga da na…. ti ji hočeš slabo, ne dobro.

Se strinjam z zgornjimi zapisi. Pa nisem avtorici nič fovšljiva, kvečjemu se mi smili, ker je tako nesamozavestna in nesposobna, da bi se uveljavila na drugih področjih. Saj kakšno ne preveč pametno in zakompleksano najstnico bi človek še razumel, ampak da je neka odrasla oseba na mentalni ravni 13-letnic …

😂😂😂😂

Upam, da se hecaš.

Na isto težo sem prišla pol leta po porodu, ampak ni pa to neka forma.

Jaz sem se objavila v oprijetih hlačah in majčki en mesec po porodu, s top postavo in dobila 631 všečkov in 178 komentarjev. Tako da nisi dosegla ne vem kaj in se res nimaš s čim hvaliti. Po 5 mesecih jih je že večina nazaj top.

Ma kdo se zmisli tako temo … se vidi, da je sobota – vikend, in da nimate kaj delat.


Tudi ti očitno nimaš kaj delat, če bereš mon.

New Report

Close