Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lesni tehnik Šk Loka

Lesni tehnik Šk Loka

Prosim za informacijo iz prve roke. Kako zahtevna je Loška SŠ, smer lesni tehnik, če si v OŠ pravdober/dober.
Najbolj me zanima angleščina…ne gre mi ravno najbolj (3), uživam pa pri delu z lesom in me ta poklic res veseli.

ti dala pravega odgovora, te lahko samo pohvalim, ker greš v tako lep poklic. Sem pa slišala od mamic, kako so se nekateri čudili, zakaj gredo otroci na to šolo. Pa je ena mamica odvrnila, zakaj pa ne, saj gre še vedno lahko študirat naprej in bo inženir. Poznam mamico, ki je šel otrok na lesno šolo v Škofjo loko in drugi v Postojno. Kar pogumno fant, saj imaš lep uspeh, mogoče se bo kdo javil in ti pove kaj več, ali pokliči v šolo, saj ti bodo sigurno lepo povedali. Srečno.

Moj sin je predlani zakljucil solanje na tej soli. Jaz ti priporocam da se vpises. Ce bi rad delal z lesom, potem je to prava izbira. Ravno pri anglescini imajo super uciteljico, ki se res trudi za dijake in skusa iz njih potegniti najboljse. Uciteljica s srcem. Mislim da bos tudi ti to uspesno opravil. Si bil na informativnem vceraj? Ti je bilo vsec?

New Report

Close