Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Terme Dobrna- og.monoksid v savni?!?

Terme Dobrna- og.monoksid v savni?!?

Ste brali? V enem tednu tretji (3.!!!!!) primer?!?
Policija obravnavala ze dva, pa so se kar obratovali? Pa kako je to mozno? Povsem nedopustno, pravi Slovenistan!
V enem tednu odpeljejo dva gosta, nezavestna, pa je pohlep prevelik, rabimo se tretjega preden se nekdo zgane in da novico vsaj v javnost?!
Ocitno ima nekdo hudo dobre veze in interese, na 24ur je celo pisalo, da je bil dogodek zabelezen tudi na Centru za obvescanje (spin), kasneje pa odstranjen.


Sem že včeraj prilepila link do članka in odprla to temo. Pa očitno monovcem je to tudi ok, niti enega komentarja ni bilo.
Tudi jaz sem zgrožena nad tem kar tudi ti opisuješ.

kdo še sploh hodi v te terme….kvaliteta na podnu a cene v nebo…značilno za Slovenijo…izjeme so redke

nova
Uredništvo priporoča

Novica o zastrupitvi s plinom v savni se mi zdi tako grozna, da o tem niti razmišljati ne morem. Z možem namreč greva pogosto zvečer za 2 ali 3 ure v sauno.
Otroci gredo spat ali še malo gledajo tv, midva greva, a se vrneva pozno zvečer.
Si ne predstavljam kaj bi bilo, da naju npr. kaj takega doleti. V savno greva vedno skupaj!
Eden izmed otrok naju zaradi zdravstvenih težav ponoči nujno potrebuje in ne vem, kaj bi sploh bilo, če bi pristala v bolnišnici ali kaj šele nezavestna!!!! Kdo bi poskrbel za otroke?

Gas chambers. Grozno.

Jaz hodim redno v Dobrno. Odkar se je zamenjal pred 2 leti direktor, je tam sama štala. Upam, da bodo turisti zahtevali mastne odškodnine. Njegov izgovor, da je bilo to le naključje, ne bo pilo vode.

Če ni kriva tista monovka, ki se ne tušira, pa je kakšne pline širila?

Ni slo za ogljikov monoksid.

https://novice.si/page/dobrna-toplotni-udar-ne-zastrupitev/

Terme Dobrna imajo krasne savne, redno zahajam tja. Mi, ki smo jim blizu, pa ocenjujemo, da je njihova ponudba vedno boljsa, izjemno so se razsirili na zdravstvenem nivoju in v kulinariki. Tako da z moje strani samo pohvale, se vecje, ko bo toplo, da se je mozno se kopati in sonciti zunaj.


če ni šlo za pline. Je pa nemalo čudno da v enem tednu trije doživijo ta toplotni udar. Bi morali preveriti ostale parametre pri njih – temp. v savnah, vlažnost itd. ker me nihče ne prepriča,da je vse ok in da v enem tednu trje po čistem naključju ravno v njihovih savnah zadane.

Kaj lazes o co? Savne v dobrni so izredno lepo urejen in bp samo folku ni jasno da se ne sme pajsati predolgo in pod vplivom alkohola…ti pa natilcujes v tri krasne skupaj z 24 kur portalom

New Report

Close