Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Carinik

Default avatar

Matej222

mene zanima a mogoče kdo ve pr prečkanju meje ko damo dokument kaj ima carinik še na voljo v pogled na računalniku? Lp
Default avatar

NATALIJA

Ker je v pristojnosti policije, da kontrolirajo osebne dokumente ob prehodu meje ti lahko carinik dokumente tudi pogleda, lahko tudi opozori, da je kakšen dokument potekel, vendar priostojnosti za kaznovanje ali zavrnitev prestopa meje nima. To je v pristojnosti policije.Lahko pa carinik če posumi v osebo, opozori policijo, ki pa ima vpogled v celoten arhiv prekrškov in vsega kar se nahaja v tvoji osebni evidenci.
Default avatar

samo vprašam

Matej222 je napisal/a:
mene zanima a mogoče kdo ve pr prečkanju meje ko damo dokument kaj ima carinik še na voljo v pogled na računalniku? Lp
Carinik, na katerem prehodu pa je še vedno carinik jst vidim samo policijo in oni mi pogledajo os. dokument, te pa lahko carina ustavi tudi daleč od meje in preveri kaj imaš v avtu iščejo pa pretežno cigarete in alkohol.