Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakanje v javnosti

Kakanje v javnosti

Mene pa zanima zakaj nekatere mamice prakticirate kakanje vaših malih sončkov na zelenici v naseljih, pred blokom, na otroškem igrišču, na plaži in na drugih obljudenih javnih mestih?

Če mene vprašate, je to nesprejemljivo, nekulturno, nagravžno. nabil b takoj najmanj 1000 € kazni za tako početje.

prvič slišim za kaj takega…

provokacija, samo za branost foruma!

Ni res, jaz sem velikokrat videl tako početje.

res je… mal poglejte okol sebe na plaži na morju, kjer je veliko frocov. Ko starši rečejo, pejt za skalo pa v morje se pokakaj, ql pa pod bližnje grmovje….
je pa seveda manj kot pa lulanja v javnosti, pa več kot dojenja v javmnosti, je pa na žalost tudi to prisotno.

zakaj pa ne bi tudi otroci – sploh od pesjanarjev ☺

Ne samo otroci, tudi odrasli to prakticirajo. Pa ne vidim ravno kako serjejo, ampak vidim pa žal njihove pridelke.
Ok, mi je jasno, da moraš opravit nekje, če ni WCja.
Ampak, da se poserjejo direkt na cesto ali pa sredi pohodne poti, tega pa ne razumem.
Do naše hiše vodi cesta, ena stranska. In ljudje se peljejo po glavni cesti, ustavijo ob našem dovozu in se poserjejo direkt na cesto. Ko bi se vsaj ob rob, ne , poserjejo se na cesto.
Pa tudi na kakih pohodnih poteh, stezah, včasih naletim na kak človeški drek. Ne bi mogel se usrati en meter stran, dol s poti.

https://www.google.si/amp/s/amp.theguardian.com/commentisfree/2018/aug/18/san-francisco-poop-problem-inequality-homelessness

Odrasli, kjer so stali, tam so srali? Se mi zdi, da je bilo celo na TV

Ce lahko kuzki, lahko tudi otroci. In samo ko res ni druge moznosti. Mislite da je otroku prijetno kakati zunaj? Ce kakec rine in nisi blizu wc-ja mora to storiti. Enkrat smo to storili, pa ne blizi bloka ali kje neprimerno, in pobrala sem kakec z robcki in ga vrgla v smeti. Ni treba takoj obsojat in se zgrazat, otrok ne more potrpeti, razumite.

Točno tako

Seveda je ok, če otrok v javnosti serje, saj pa tudi na fb ene mamice lepijo fotke, kjer otroci serjejo, ščijejo.
Se pa seveda ne vprašajo kako bi bilo njim, da jih en med sranjem in scanjem pofotka in objavi na fb.


Zakaj pa v morje ne? Itak je vsa kanalizacija speljana naravnost v morje.

Ste normalni? A bomo zdaj vsi postali kot prihajajoči iz Bližnjega vzhoda?

Pa ne primerjati otrok s psi in ne psov z otroci. Otrok ima na voljo wc, da gre opravit malo ali veliko potrebo.

Pes načeloma ne opravlja potrebe na wc-ju. Morda se najde kdo, ki ga je uspel naučiti. Priznam, glede na to, kako nerad gre moj kužek v vročini ali mrazu ven, bi ga tudi jaz z veseljem naučila, da gre kar na wc. 😊😂

Če je komu psa uspelo to naučiti, prosim za nasvet, ko vas psi že tako motijo.

Ce lahko kuzki, lahko tudi otroci. In samo ko res ni druge moznosti. Mislite da je otroku prijetno kakati zunaj? Ce kakec rine in nisi blizu wc-ja mora to storiti. Enkrat smo to storili, pa ne blizi bloka ali kje neprimerno, in pobrala sem kakec z robcki in ga vrgla v smeti. Ni treba takoj obsojat in se zgrazat, otrok ne more potrpeti, razumite.
[/quote]

To je zajebancija, ne?

seveda se ga da naučiti, saj so ja tako brihtni. samo pesjanarji nočejo, da jim drek smrdi v bajti, oni hočejo srati po tujem.

Zdaj si me spomnu, nas tamal je imel zaprtje, 3 leta, gremo v park in on se zmisli, tišči me, veš kaj smo imeli zraven? Kartonsko zlozljivo kahlo in vrečke kot za cucke.
Obneslo se je super!!

Se strinjam. Je res, kar pravijo eni zgoraj, da ko otroka prime, pač težko počaka. Ampak mi smo vedno imeli s sabo prenosno kahlico in izdelek odnesli s sabo domov.

Tudi za kužkom vedno pospravimo – ne glede na to, ali naredi doma na vrtu ali kje zunaj.


Zakaj pa v morje ne? Itak je vsa kanalizacija speljana naravnost v morje.
[/quote]
Ampak ne direktno v kopalce, kajne?

Novi EUropejci so kakali kar na vlaku v kupejih …

Pa menda naj bi nam bili za vzgled…DDD


Zakaj pa v morje ne? Itak je vsa kanalizacija speljana naravnost v morje.
[/quote]

pol ga pa pelji par km stran v globino morja kamor se izteka kanalizacija v morje, ne pa sred plaže

Konstrukt.

New Report

Close