Najdi forum

brada

Lp…mene pa neki ful zanima…vsi se zadne cajte neki menjo o bradi itd…A na rast brade lahko ti vplivas z britjem da raste hitreje al rasti brade ne mors pospesit in je to gensko zapisano?

Mislim da ne moreš vplivati.

James? :))

nova
Uredništvo priporoča

Pustiš brado rasti in jo lepo neguješ….sej sploh ni tako malo dela z njo drugače…če češ da si šik….Ker neurejena brada….no go.

Če bi bil pa rad Bedanc….no ja, pol se pa nimaš kej sekirat

James LeBron. treniraš basket?

Pustiš brado rasti in jo lepo neguješ….sej sploh ni tako malo dela z njo drugače…če češ da si šik….Ker neurejena brada….no go.

Če bi bil pa rad Bedanc….no ja, pol se pa nimaš kej sekirat
[/quote]

Ki skoraj nimajo brade, samo malo kocin, katerim težko rečeš brada. Problem nastane, če si tak tip zaželi normalno malo bolj gosto brado in ne gre. To je verjeten problem avtorja. So pa redki tipi, ki imajo tak problem.

jp james

sem ga igral ja…rekreativno…nba fan

Osnovni pogoj za dolgo in lepo brado je prehrana, kjer mora biti poudarek na proteinskih živilih in pitje zadostne količine vode. Potem pa je tu drugi del, kateremu se reče nega s pravimi izdelki. Zanimivo je kako veliko ljudi obišče brivca in jim (nam) kaže slike kakšno brado si želijo imeti in mislijo, da to pride samo od sebe… žal nič na tem svetu ne pride samo od sebe. Dejte si mal stvari nabavit pri brivcu al pa na spletu- tu boste našli use: https://www.depot.si/sl/shop/izdelki/

You will thank me later.. 😉

New Report

Close