Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko obutve imate

Koliko obutve imate

Koliko obutve imate?Jaz 19.Pa vi?

Imelda je pussy zame 😉

Ene 15 parov poletne, ene 10 parov zimske, 5 parov športne in tri pare “ekstra elegantne kjut”.
To je kar nosim 😄 potem so pa še čevlji, ki “bodo še kdaj prišli v modo”😂😂😂

nova
Uredništvo priporoča

trenutno 22 parov, jih je bilo pa max 27 ( za vse štiri letne čase) – nekateri kosi stari tudi 8 let, v top formi ( za posebne priložnosti – npr. nastope, ipd); ročno delo, pravo usnje,
Vse pospravljeno v škatlah, poseben prostor imamo pa vsi člani družine za čevlje v sklopu vrtne ute ( pod ključem dva posebna regala), da ni to v kleti.
Sezonsko nosljivi pari so v omari ( cca.po trije pari od vsakega člana družine).
Kupujem v zadnjih 10ih letih zelo selekcionirano, raje manj in bolj kvalitetno obutev, v Italiji in nemška spletna stran, pri nas skoraj nič več)

Dobro vprašanje…
Zimsko: 3 škornji črni, 1 škornji rjavi, uggice, škornji čez koleno, škornji s peto, gležnjarji s peto rdeči in črni, CATERPILER bele in črne z bleščicami, DR Martins črne bulerje, GTX Salamonke, navadni tekaški copati, snezke, Air max, črne športne superge, sive zimske New balance… Aja se zaprti klasični črni salonarji in gangsterski nizki čevlji. Za poletno bi mogla pogledati v vrhnji del omare, ma me je kar groza. Mislim, da imam vsega preveč, ma…

Boljse vprasanje je, koliko obutve nosite?
Imam dvoje cevlje kupljene pred kratkim, niti 1x obute! Pa so za zdaj za nosit!
Torej imam absolutno prevec! Pa sem lani vec kot pol zmetala stran!

Za 15.000k. Večina Ugg, Mau, Philip Plein, 8 parov superg Balenciaga..to vse kupljeno v Parizu na 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta. Samo ene od BL stanejo v redni prodaji 900e. Verjwtno pa v 28 letih sem kupila za ene 200.000e čevljev. Da pa kaj za rabljene še dobim jih zelo pazim, in prodam v bolj elitni net trgovini.

Da lahko pokažem možu:):):)
Imam več kot 60 parov (kamor ne prištevam vseh parov raznih natikačev). Moja šibka točka so United Nude.

Mi lahko poveš, kje prodajaš rabljene? Moji običajno romajo kar na RK in mi je malo škoda, ker so kakšni res dobesedno kot novi.

1x športni copati za tek
2x EX znucani športni copati, ki jih mam za kosit
2x gojzar
1x čevlji s kapico
2x fini športni copati
1x leder šuhi

Verjetno gospa prodaja rabljene čevlje v Kristalni palači kjer je trgovina Second hands za bogate. Tudi jaz sem prodala Eber plašč za pol cene( 7000e). Seveda pa to ni kar ena trgovina, ampak zaprta butična soba.

Uau, dobre ste😀
Potem sem jaz zelo zmerna, pa sem se že zasekirala 👠👡👢👡👞👟

2 para na sezono + ene športne copate


😀 Bravo! 😉

Pa onima dvema tudi.

Meni težijo, da jih imam preveč, pa ne vem, če je 40 parov vsega skupaj.

Nosim ene gležnarje, 1 škornje, ampak so mi zelo neudobni.
1 boljši “športni” , 1 športne navadne za tek za zunaj, 1 za dvorano, 1 nizke pohodne, 1 polvisoke pohodne, 1 visoke pohodne.
Za prehod imam sedaj ene, poletne lanske sandale imam uničene, ene balerinke so tudi kar pošvedrane.
Torej, na pomlad bom kupila balerinke.
Natikače – športne imam.
Še ene črne salonarje imam, obujem jih mogoče 1-krat na leto.

Pa se mi je zdelo, da imam veliko obutve!


😀 Bravo! 😉

Pa onima dvema tudi.

Meni težijo, da jih imam preveč, pa ne vem, če je 40 parov vsega skupaj.
[/quote]
Jaz jih imam 43 s pohodnimi vred. Vsi pari so “aktivni”.
Mi tudi pravijo, da se preseravam. Itak je pa že čas, da neham kupivati nove.

Gumijasti škornji, zimski škornji, zimske snežke, zimski čevlji/škornji z nizko peto, gležnarji s peto 3x, salonarji z visoko peto, lahki škornji z visoko peto, čevlji z visoko peto, kitten heels 2x, polna peta 2x, balerinke 2x, gojzarji, tekaške superge, športne superge 2x, superge 2x, gumijasti natikači, odprti lahki sandalasti čevlji z vezicami?, zaprti sandali v kožni barvi, delovni čevlji (iz ex službe), piščančki, močne superge.

Nosim polovico naštetega (ne nosim polne pete, kitten heels, piščančkov, natikačev, sandalov, delovnih čevljev, balerink … ene zadeve so še iz osnovne šole, recimo balerinke od birme, ki jim nič ne manjka in so mi prav, samo da jih načeloma zdaj ne rabim) (par je pa zelo starih in jih redko (ampak jih) kakšni novejši pa še niso velikokrat prišli na vrsto)
Ene usnjene medicinke sem pred kratkim vrgla stran. Načrtujem pa nakup enih plesnih čevljev (odprtih, s peto).

28?
Mogoče sem kaj pozabila.

Una baba k ma čevel za 900 evrov, kaj a to ma ud astonavta čevle a kuga, pa u pizdomaterno no. Est mam ukup 6 parov za ta dnar, sam jih tud dobr znucam preden nove kupm hehe. Zanč je en kr dobr napisu ud Prešerna spev, sm se spomnu dla,

‘Zvestó srce in delavno ročico
za doto, ki je nima miljonarka,
bi bil dobil z izvoljeno devico;

svede babše s čevlom za 1k€ tega nima in neki kle kumpenzira. Ma est jo stem čevlom edin u rit nabrcam, no za to je pa dobr, nč ne rečem, hehe.

Matr, zk pa zapravljate tuk denarja za cevlje 😮 ?? Do 10 parov vsega ze razumem ampak 30 40plus.. to pa res ali ste prevec bogati ali prevec naivni!

Jaz imam 20 parov. Pa vedno, ko kupim nove vržem ene stran. Zdaj imam ene škornje, ki se jih bom znebila, ker jih imam že xxx let. Problem je s prostorom, kam dati vse te čevlje.??

Pri meni isto,vrzem stran..pa tudi pri oblekah je tako.

Mene načeloma ni za spustit v te trgovine, ker ven brez skatle pridem edino, ce nimajo cifre. Mam pa sreco, ko 36tko ponavad dobim cenejs. Od stirih ta visokih omar, so tri nabasane z mojimi, pa tut v cetrto se kaj vtihotapim. Stet ne grem, nimam pa takih, da bi mi v omari polezavale.

Muci, sam da te pozdravim.

Muci, sam da te pozdravim.
[/quote]fore cveka…deklina sam,da te pozdravim..


Do 10 parov? Sori, ampak to so komaj po eni za vsako priložnost (letni čas, namen, šport, plaža, sneg). Tisti, ki pravijo, da jih imajo manj, so po mojem kaj pozabili šteti. Ko enkrat neha rasti noga, se čevlji pač začnejo nabirati. Ne reci, da imaš kot odrasla ENE superge? Razen če jih dobesedno razcufaš na nogi in vržeš stran? Potem če je kakšna prireditev in se lepo oblečeš, a greš celo življenje v istih čevljih?

Do zdaj sem mislila, da spadam v srednji razred. Po naštetem pa vidim, da sem revše…
Dvoje čevlje nosim glede na letni čas. Imam pa še snežke, gojzarje, tekaške, tenis, dvoranske, prosti čas. Dvoje z visoko peto imam pa za okras.
Je pa res, da so mi čevlji in oblačila zadnja briga. V službi se preobujem v ortopedske čevlje in nosim službena oblačila.

New Report

Close