Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vpr lidl vložena rdeča pesa

Vpr lidl vložena rdeča pesa

Kupuje katera rdečo peso freshona? https://www.file.si/public/viewset/6843

Kupila prvič omenjeno peso, pa je v sladko kisli “omaki”. Je taka res ali je pokvarjena. Zdi se kot neka gosta omaka. Je katera že kupila? Ker doslej tega nisem bila vajena, pa nevem če je to vredu. Prosim odgovore tistih, ki jo uporabljate. Hvala

Dvigujem temo, ker vidim da je sploh več ni na prvi strani..

Meni se tudi zdi zelo čudna. Najboljša mi je v Hoferju. Ta mi ni ok. Ta želirana stvar je po moje pokvarjena.

nova
Uredništvo priporoča

Okusi so okusi, raje se ne zanašati na okuse drugih.
Če niste ravno v izredno hudi finančni situaciji, bi morda veljalo poskusiti s ponovnim nakupom (pozor, da je druga serija).
Drugače pa, moje osebno mnenje, Etina kamniška je še vedno no.1.

Ne vem za rdečo peso, amak njihove kisle kumarice, ki so tudi v neki sladko-kisli omaki so obupne. Pri teh vloženih zadevah se raje držim Ete in Droge.

Vedno kupim samo od Ete.Preverjeno najboljši izdelki.

Zadnjic sem tudi jaz prvic kupila to peso v Lidlu. Tudi moja je bila kot v nekem želeju. Rok uporabe je bil v redu. Kaj sem naredila? Sprala sem jo pod veliko tekoce vode in na novo zacinila. Potem je bila nekako za jest. Vendar je ne bom nikoli vec kupila.

Kupim peso Eta ali pa nič.

Vse tiste pese raznih blagovnih znamk so narezane tako na debelo, da me mine.

Meni so pa te sladke kisle kumarice top!

Rdeca pesa pa le od mame ali od Ete, ker Etina je za dlako slabsa od mamine in zmazemo skoraj cel kilski kozarec za kosilo, vse ostale rdece pese so nam zanic.

Narezane na debelo in trde.Mi na misel ne pride, da bi kupovala peso v Lidlu.Jaz tam ne kupim nič.


Točno
Pa še predebelo je narezana!
Poskusi Hoferjevo samo ena je z sladkorjem ena pa brez!
Nam je z sladkorjem odlična!

V Lidlu mikoli več vloženih stvari: kumare, paprike, feferoni- vse je sladko:(((. Tudi olive niso dobre;niso sladke, a nekaj ne štima.Pese glede na zgornje izkušnje sploh nisem probala. Olive kupim večkrat v Hoferju.

Ne vložene stvari v Lidlu in tudi Hoferju so sladkaste, ker so narejene za avstrijski, nemški in poljski trg, kjer je to normalen okus. Mi imamo raje drugače.
Sicer priporočam peso, ki je samo kuhana in v vakuumski embalaži. Je brez aditivov. Imajo jo v Lidlu pri zelenjavi.

Jao ženske, kje pa živite??? Kaj nobena od vas nikoli ne pogleda na sestavo izdelka??? 😲😲😲
Lidlova Freshona rdeča pesa vsebuje modificiran škrob, za kar res ne vidim nekega smisla, okus je še kar, ni pa pokvarjena, le nekako “sluzasta”. Če bi malo prebrale sestavo, vam bi bilo takoj jasno in za božjo voljo, začnite brat, kaj kupujete. Sicer bo vzelo malo več časa, bo pa manj presenečenj… 😁

Hofer jeva pesa žal vsebuje umetno sladilo, kar ni najbolj priporočljivo, začnite brat vsebine izdelkov!

Najboljša rdeča pesa je z domačega vrta, na stopnišču imam pa sveže zelene kumare.
Trenutno sta v kuhinji na mizi dve stekleni skledi kumarične solate s krompirjem.

drug drugega programiramo

Vsakih milion let en čik pokadim.

drug drugega programiramo

Žal nimamo vsi možnosti domače pridelave, čeprav sama uspem pri delat čisto soliden paradižnik kar v loncih, lani sem ga imela še decembra, za peso pač to ne gre.
Moj zadnji nakup pese je bil v Eurospinu in bila sem prav prijetno presenečena, odlična pesa iz Strumice, brez odvečnih dodatkov, kakor ravno doma narejena. En velik +

Vem, da je težko vse sam pridelati. Trenutno imam nekaj zrelih zelenih kumar viška. Pa še na vrtu ob kompostnem kupu rastejo.

drug drugega programiramo

Z balkona sem gledal proti kompostnemu kupu kjer rastejo kumare.
Pravo džunglo imam na vrtu. Nizek fižol se je razrastel, potem je nekaj paprik posajenih in seveda več kot dvajset sadik pikantnih feferonov različnih sort. Pa še solata raste. Na drugem balkonu, ki je obrnjen proti jugu imam pa v raznih loncih posajene aloje. Seveda tudi razne kakteje.

drug drugega programiramo

Rdečo peso dobim na kmetiji, kjer mi jo tudi skuhajo v alfa kotlu. Doma jo samo narežem, vložim,…. za prste obliznit. Ne kupujem nobene vložene zelenjave, ker so vse z nekimi dodatki.

Lepo, vse prav pride, čeprav letos pridelek na prostem zaradi vremenskih razmer ni ravno najboljši. Kumare so pa, če je dovolj vlage, sploh super.

Grem takoj zdaj po nekaj kumar na vrt in pridem takoj nazaj, da vam povem koliko sem jih še dodatno prinesel na stopnišče.

drug drugega programiramo

Za nikjer več ne moremo biti sigurni, kako je pridelano, ekološka pridelava ni več nikjer možna zaradi splošne onesnaženosti, dovolj, da nekdo 2km stran šprica z glifosatom vinograd, lepo zapiha in strupe odnese na vse konce. Žal tudi našim kmetom ne zaupam popolnoma, vsakemu se gre za čim večji pridelek.
Sicer ne mislim delat reklamo za nikogar, ampak rdeča pesa iz Eurospina je res vrhunska, ravno prav mehka, tanko naribana, ni prekisla, ni presladka in je polnega okusa, boljša kot Etina, pa sem jih že kar nekaj probala. Sicer pa tudi stvar okusa. Ampak za 0,68€ se res ne mislim matrat z vlaganjem… 🤔🙄
Morda so glede kemije vseeno Makedonci se malo za nami… 😉🙂

V kleti imam še dva kozarca vložene rdeče pese. Sem pa na stopnišče prinesel še dve zeleni kumari, ki sem jih dodal k dvema glavama zelene solate.
V kleti imam tudi dvanajst plastenk energy drinka še originalno zapakiranih.

drug drugega programiramo

New Report

Close