Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Polip žolčnika

Default avatar

Prestrašena vedno

Šla sem samoplačniško na UZ trebuha zaradi mehurja, odkrili pa so mi polip žolčnika, velik 2 mm. Zdaj seveda berem vse mogoče. Načeloma ni nevaren, redno je treba spremljat, ampak vseeno se kasneje, če zraste, lahko razvije rak ...
Sem kar prestrašena, ima kdo izkušnje? Hvala!
Default avatar

enako tu

Prestrašena vedno je napisal/a:
Šla sem samoplačniško na UZ trebuha zaradi mehurja, odkrili pa so mi polip žolčnika, velik 2 mm. Zdaj seveda berem vse mogoče. Načeloma ni nevaren, redno je treba spremljat, ampak vseeno se kasneje, če zraste, lahko razvije rak ...
Sem kar prestrašena, ima kdo izkušnje? Hvala!
jaz sem imela, potem preglede na pol leta in eno leto... in ostaja nespremenjeno in načeloma nenevarno... pač spremljaš
Default avatar

kar pogosto

Te razumem. Čeprav zdravniki pravijo, da ni to nič hudega, je vseeno nekaj prisotno. Nas ima kar veliko, nekateri jih imajo celo več. Moj miruje, hodim na 1 leto. Bi bila pa vesela, če kdo napiše, ali ve za kakšen način (čaji, alternativa, karkoli), da izgine. Za probat je. Jaz bom probala z vizualizacijo.
Default avatar

imela tudi

Tudi jaz sem ga imela, ma veliko večjega in so mi čez čas odstranili žolčnik, čeprav ni bilo nevarno. 2 mm je pa res zelo majhen, da bi bila zaskrbljena.