Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski dolga zveza s podpovprecno ali nadpovprecno zensko?

Moski dolga zveza s podpovprecno ali nadpovprecno zensko?

Zivjo, ali bi v trajno zvezo in poroko hoteli z zensko ki izgleda slabse, ima nizji status od vas ali obratno?

Osebno mislim da je bolje za moskega biti v dolgotrajni zvezi z zensko ki izgleda slabse od moskega. Tako bo mislila ona da je zadela na loteriji in ga ne bo prevarala.

Zenska ki je 8ka vas bo prevarala in pustila takoj ko najde boljso izbiro. Za 1x pa je ok.

REalno – enako ali bolje, ker vedno lahko postanem še malo boljši od tistega kar sem trenutno. Malo izziva je dobro proti stagnaciji.

En precej star znanstbeni eksperiment je pokazal, da vsak najprej “štarta” na najbolje, kar lahko dobi, Kar se meni zdi smiselno, s tem indirektno izboljšaš tudi samega sebe. Že od začetka izbrati slabšega od sebe, samo da se izogneš POTENCIALNEMU varanju, je hudo bedno. Jaz ne bi nikoli izbrala “pod ” sabo, vedno “nad” ali “enako” – in se potem potrudila, da dosežem njegov nivo.

Mislim, da bo vsak ciljal na zgornjo mejo dosegljivosti.

Kaj je pa bolje glede varanja..v primeru, ki ga opisuješ – po tej logiki bi pa on varal njo.

Ženska ne bo prevarala partnerja, če je dober v postelji, ker takega iščeš z lučjo. Pa ne glede na to, kako zgleda in koliko denarja ima.

A ti je mama premočen čokolino dala danes? Drugače pa lepa pravljica😂

+1

Tudi moški si bo kmalu našel boljšo in jo bo prevaral. Do resne zveze potem sploh ne pride. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

zakaj pa bi sploh bila v resni zvezi z nekom, ki ni dober v postelji? ali gre morda za tisti problem, da so v postelji najboljši tisti, ki niso material za resno zvezo?

zakaj pa bi sploh bila v resni zvezi z nekom, ki ni dober v postelji? ali gre morda za tisti problem, da so v postelji najboljši tisti, ki niso material za resno zvezo?
[/quote]

Ja, je nekaj resnice v tem…..

To je vedno dvorezen meč, ker ta, ki je boljša, ki ima višji status, verjetno tudi razmišlja zrelejše in se ne bo pognala za prvim lepim kupčkom mesa.
Druga, z nižjim statusom pa se zna stopiti kot puterček, če jo npr. opazi kak lep tip z višjim statusom od tebe in se ob tem ne zaveda, da je v resnici zanj le igračka za kratkočasenje.
Na koncu seveda taki nerealno zraste samozavest in v vročici samovšečnosti zaigra edini življenjski adut – družino.

Ja, je nekaj resnice v tem…..
[/quote]

Definitvno je precej resnice v tem. Sploh nezrele ženske se rade “spotaknejo” ob takem tipu in si neredko zafurajo življenje.

Takele bedarije ko tule pišeš se že vidi da si podpovprešno butast. In ja zaslužiš si podpovprešno babo. Pa še tista ti bo zbežala.

Definitvno je precej resnice v tem. Sploh nezrele ženske se rade “spotaknejo” ob takem tipu in si neredko zafurajo življenje.
[/quote]

namiguješ na mojo nezrelost? mogoče na prvi pogled res delujem tako, samo ti iz prve roke povem, da tip, ki bi lahko meni zafural življenje, ne obstaja, ne glede na moj/njegov status ali pa posteljne veščine😉

To je vedno dvorezen meč, ker ta, ki je boljša, ki ima višji status, verjetno tudi razmišlja zrelejše in se ne bo pognala za prvim lepim kupčkom mesa.
Druga, z nižjim statusom pa se zna stopiti kot puterček, če jo npr. opazi kak lep tip z višjim statusom od tebe in se ob tem ne zaveda, da je v resnici zanj le igračka za kratkočasenje.
Na koncu seveda taki nerealno zraste samozavest in v vročici samovšečnosti zaigra edini življenjski adut – družino.
[/quote]

bullshit

tiste, ki so res bombe za pogledat in od mladosti furajo samo svoj stil življenja niti niso primerne za poroko, jebe se njim za tipe oz. poroko s kakšnim tipom. Njej celo življenje dihajo tipi za ovratnik…
Tipe imajo za usput, saj si tud one težko najdejo tipa, ki bi bil na njenem nivoju, raje imajo kariero, če jih prej materinski nagon ne potegne v klasičen odnos med moškim in žensko, ob njej je lahko đek edino poslovno uspešen tip, da lahko vzdržuje nivo zanimivega in atraktivnega življenja v skupnosti in, da ga ta ženska občuduje, dokler sta skup.., predrago je to, predvsem za živce tipov, ker se mora pač stalno dokazova in živet z visokem pritiskom. Torej se lepotice tipom ne splača imet, predvsem ne tistim, ki radi uživajo življenje, je pa lepo, ko ti žensko drugi tipi zavidajo, če je že tako atraktivna, pa lepotice gor al dol…., ženska bo zelo težko prevarala, oz., bo grobjana, ki ji ne nudi nežnosti, od katerega se bo pa itak odklopila, če se ga ne bo bala zarad svoj varnosti in se ne bo imela kam skrit pred njim.

Popay has spoken..

Pa kje si ti ? A si že prišel k sebi po tistem v nedeljo 😉

Točno tako😉

Res je nekaj na tem. Ženska bo prevarala tipa s katerim ne more imeti čustvenega odnosa.

Če želiš takšno, ki bo zvesta, predvsem išči med tistimi, ki imajo v svoji glavi pospravljeno ter imajo dobro samopodobo ter so samozavestne. Takšna ima svoje prioritete urejene in je ne bo premamil kar en tip, ki se od nekod pojavi, pa naj bo še tako bogat ali lep.
Pa če je lepa ali malo manj lepa, z višjim ali nižjim statusom.
Taka ženska ti bo zvesta, dokler bosta imela dober odnos in boš fer do nje. Bo pa po drugi strani verjetno tudi prej zaključila odnos, kot bi ga katera druga, če ne bosta oba ustrezno prispevala k dobremu odnosu (odgovornost za to je na obeh, na vsakem pol).

Problem s takimi ženskami je samo, da moraš biti tudi ti ustrezno samozavesten, drugače in z dobro samopodobo, drugače se ob njej ne boš dobro počutil, ona pa se ne bo dobro počutila ob tebi.

1. ☺

No, tole je pa dobro povedano!

Popay has spoken..

Pa kje si ti ? A si že prišel k sebi po tistem v nedeljo 😉
[/quote]

uhh, težka je bila.., pijan od prosavljanja, že to kar sem spisal, sem skor eno uro pisal totalno sem bil neskoncentriran in še sirov burek zravn jedel, ko so me tako napalili s tisto diplomsko nalogo o tem gurmanskem užitku.
Ma, za tako breme je treba imet železno psiho, včerej sem hodil po Btc-ju in vsakemu mimoidočemu rekel, … ej…, ej…, jst sem zmagovalec Mon-a v letu 2018, malo so me čukasto in čoknjeno gledali kot pravi modropolarnivitez ampak nima veze, ni to za vsakega….,maaa, ne preveč pametno pisat z zdravo kmečko logiko, tako iz prakse…., ker pol ga boš najebala drugo leto, ko bo spet nominacija, hehe…, aja, pa namest šampanjca zdej pijem jogurt ob bureku, tako, da …. bo, bo, spet sem prizemljen…

Tako je, ja.

uhh, težka je bila.., pijan od prosavljanja, že to kar sem spisal, sem skor eno uro pisal totalno sem bil neskoncentriran in še sirov burek zravn jedel, ko so me tako napalili s tisto diplomsko nalogo o tem gurmanskem užitku.
Ma, za tako breme je treba imet železno psiho, včerej sem hodil po Btc-ju in vsakemu mimoidočemu rekel, … ej…, ej…, jst sem zmagovalec Mon-a v letu 2018, malo so me čukasto in čoknjeno gledali kot pravi modropolarnivitez ampak nima veze, ni to za vsakega….,maaa, ne preveč pametno pisat z zdravo kmečko logiko, tako iz prakse…., ker pol ga boš najebala drugo leto, ko bo spet nominacija, hehe…, aja, pa namest šampanjca zdej pijem jogurt ob bureku, tako, da …. bo, bo, spet sem prizemljen…
[/quote]

😀
you rock
aja, pa veš, da te sploh nisem volila, ups.

New Report

Close