Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Amal Clonney

Amal Clonney

Berem da je ta ženska ena najlepših na svetu, no saj.je res izredno lepa, blagor Georgu Clonneyu. Visoka vitka, čudovit obraz in visok stil oblačenja.

Kar nekaj kilc ji manjka…

Mere ima 173cm…63 kg…88..70..90 to ni tako malo, je pa res lepša kot Angeline Yolie v obraz.

A potem imaš vse razen lepote doma? Pa ja ni tolk hudo neprivlačna gospa s teboj?
Pa boljš če ni tolk lepa, pa da kdaj kaj pospravi, pa golaž skuha, pa da ne vpije nate kot na enga psa.

Valjda ni tvoja čarovnica, ker edino to je še hujš, kot vse zgoraj nasteto!

Bolj moški tip obraza ima. Ostre poteze.

Arabskega porekla je ( Libanonka).

Arabskega porekla je ( Libanonka).
[/quote]
Oče je Druz.

Meni zenska splon ni vsec. Niti mi je fizicno ne vem kaj. Se manj pa njen mentolni sklop. Ampak za levicarskega buhtla kot je Clooney je ravno prava.

meni ne potegne,mal me na transvestita spominja oz na moški obraz, sicer pa moje mnenje ne šteje najbolj, ker sem ženska 🙂

Kaj pa je to mentolni sklop?

Piše se Clooney 🙂
Meni je všeč. Pametna, načitana, študirana, s kariero, ki se je ne bi nihče sramoval, lepa – naravna lepota, brez botoxa. Mi je za zgled.

Amal je terminatorska, grda, neprivlačna baba. Za starega Clooneya bo pa že dobra. Zadnja, ki se mi zdi res ženstveno in naravno lepa, je igralka v tej odlični seriji:

https://www.youtube.com/watch?v=XNWxltj58MQ

Meni deluje kot en dedec, preveč moške poteze, presuha.
Se pa lepo oblači, to popravi vtis.

Bolj kot lepa je pametna . zelo. Izgled pa malce prevec cefurski. Otroka sta pa prava lepotca. Njemu podobna.

Bolj kot lepa je pametna . zelo. Izgled pa malce prevec cefurski. Otroka sta pa prava lepotca. Njemu podobna.


Oče je Druz.
[/quote]

Kaj hočeš s tem povedati? Uradno je Libanonka.

Najbogatejsi zamljan se locuje. Brad Pitt se je locil. Clooney? Folk pa se kar zivi v plue pill fantaziskem svetu, lol.

Vaš link

Kaj hočeš s tem povedati? Uradno je Libanonka.
[/quote]
Da v Libanonu ne živijo samo arabci.


Da v Libanonu ne živijo samo arabci.
[/quote]

Ja in? ….Kot v Sloveniji ne živijo samo Slovenci.

Bolj kot lepa je pametna . zelo. Izgled pa malce prevec cefurski. Otroka sta pa prava lepotca. Njemu podobna.
[/quote]

Še nikjer nisem zasledila slike otrok. Fant in punca, kajne?

Ja in? ….Kot v Sloveniji ne živijo samo Slovenci.
[/quote]
Druzi so verska skupnost.


Druzi so verska skupnost.
[/quote]

Verska skupnost nima nobene zveze z državljanstvom.

Make up gor vrži, pa šibaj v službo, no…..

Verska skupnost nima nobene zveze z državljanstvom.

Make up gor vrži, pa šibaj v službo, no…..
[/quote]

Njihova družina se je preselila v Anglijo ko je bila Amal še majhna deklica. Misliš da ima res libanonsko državljanstvo?

Njihova družina se je preselila v Anglijo ko je bila Amal še majhna deklica. Misliš da ima res libanonsko državljanstvo?
[/quote]

Ej, ko se je rodila, je imela libanonskega…. Zdej pa nehaj drmat.

Doris Dragović
[img]https://content.eventim.com/static/uploaded/at/6mc3_200_200.jpg[/img]

New Report

Close