Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali boste prebrali nove knjige Savine Atai

Ali boste prebrali nove knjige Savine Atai

Dihaj, lebdeča deklica,
Dihaj kozmična kurtizana,
Oprosti, mama

To je nova trilogija Savine Atai. Boste prebrali?
V knjižnici je “v tisku” , “še v pripravi”, piše … stanejo pa vse tri 72 € 🙁

od te prodajalke megle nič

in toliko časa od nje ne kupim ničesar.

Kaj pa ti, boš prebrala? Ali boš samo pobrala provizijo od reklame?

Ta “deklica” se že celo življenje ukvarja z odnosom do svoje “mamice”. Kar je čist OK, kaže na duševno težavo, ampak OK. Ne razumem pa, zakaj mora to poslušati cela Slovenija, namesto enega dobrega terapvta za Savino.

ker če je, dobrodošla spet med norci z Mona:):):) Stare garde ni nikjer več, vsaj na prvi pogled ne…Škoda, res.

Ful mi je zanimivo, kako špekulirate tu na MON-u. Še bolj mi je pa zanimivo, da nikoli ne uganete. Tukaj se skrivamo za vzdevki, lahko 25imi različnimi na dan, objavljamo, potem pa drugi komentirajo v smislu: kaj pa če je ta norica spet prišla na MON, koliko ti bojo plačali za reklamo… Ful mi je smešno in zanimivo obenem. IP naslova pa se itak ne sme razkrivat, tako da … Pa saj je forum ravno zato, da smo anonimni, ane?
Naj vas potolažim, nobene reklame ne delam, nič se ne skriva v ozadju, le golo vprašanje, ali boste prebrali njeno trilogijo ali ne. Pa pokomentirala sem, da je v knjižnici še ni, ker jo morajo še pripraviti za izposojo. Nič drugega. Ne vem pa, kaj pa vi vidite v tem. Sploh pa … na koncu se že sprašujem, zakaj sem naredila post, saj sem že v začetku vedela, da ne bom dobila konstruktivnih odgovorov. Ja, tepka jaz.

Nikoli jo nisem ne gledala, ne spremljala na FB, enostavno mi ne potegne. Ugotovila sem da je veliko teh ljudi še v slabši koži kot smo mi, navadni smrtniki, da so še bolj zmedeni, neiskreni. Spomnim se ene znanke, ki se je z duhovnostjo ukvarjala, šli sva na kavo, klicala jo je stranka in preden je dvignila telefon, reče , da jo spet krava kliče. Potem pa ves sladek glas po telefonu. Enako lahko rečem za enega sovaščana, mi ki vemo, kakšen je, ne bi šli nikoli k njemu, on pa zdravi na daljavo, a ko ga srečaš, je tako neiskren, tako zahrbten, da se z njim niti pogovarjati ne moreš vsakdanje stvari. Enostavno odbije, nobene topline.

Poslušajo samo tisti, ki to želijo. Nihče nikogar ne sili. Tako je to simpl. Ti pa ne razumeš.

Hudo mi je, da je šla skozi težke življenjske preizkušnje. Ampak glede na tisto, kar sem videla v medijih – mislim, da dela precejšnjo škodo enako zmedenim kot je sama. Pa tisti, ki jo reklamirajo, tudi.

Imam podobne izkušnje.

Pa koga briga ta ženska? Vsak evro je preveč za tak nakup. Za to ceno dobiš kakovostnejše stvari!

Ja prav ena tepka si. Vprašala si, če bomo brali. Dobila si odgovore da ne in nekaj pojasnil zakaj taka odločitev. Zdaj so pa vsi čudni, ker ti odgovori niso všeč. Beri jo, kdo ti brani. Jaz njenih neumnosti tudi ne bom brala, sploh pa ne za tak denar.

New Report

Close