Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šampon

Šampon

Tisti, ki si lase umivate z otroškim šamponom, katerega uporabljate?
Meni se lasje hitro mastijo, pa še prhljaj imam, pa bi poskusila otroški šampon. Samo ne vem katerega. Katerega uporabljate?

Kopriva od Ilirije. Drugače pa normalno je, da se lasje mastijo, zato ko se šešeš pazi, da se ščetine oz zobje ne dotikajo lasišča, ker takrat boš z mastjo, ki ščiti korenine umazala vse lase.
Otroški šamponi so ponavadi še najbolj strupeni, predvsem tisti od Johnsona.

Ce se ti full mastijo vzemi Koprivo od Ilirije.
Jaz imam nirmalne, ampak mi je ta sampon tolk izsusil ze po 2h pranjih, da sem ga stran vrgla in komaj normalizirala stanje.

Šampon, ki izsuši lasišče, je največji strup za mastne lase, ker gredo lojnice v totalni overdrive.

Da ne govorimo ostanju las po takem pranju – sračje gnezdo.

Vedno sem uporabljala headnshoulders, od kar pa uporabljam koprivin šampon (afrodita), je problem s prhljajem in mastnim lasiščem izginil. Na začetku parkrat imaš občutek slame, ko se lasišče navadi, je super.

Daj ne govori neumnosti. Mastno lasišče izhaja iz telesa, zato tega z nobenim šamponom ne moreš odpraviti, lahko samo gasiš požar. Očitno samo misliš, da si imela mastno lasišče. Sploh ker v tem šamponu ni nič posebnega.

Dej ženska svoje frustracije raje nadomesti s čim koristnim! Če se že gremo dlakocepenje, bi lahko namesto šampona, lase spirali z NARAVNO koprivo pa bi bil učinek isti. Če še ne veš, se stvari absorbirajo skozi kožo tudi v lasišču.

Šampon Johnson povzroči mozolje med lasmi, kropiva jih pa odpravlja.

Samo johnsona ne! Baje je na testih bil negativno ocenjen zaradi strupenih kemikalij. Za mastne lase je resitev pogosto umivanje z neznim samponom, sampon se razredcis z vodo, lahko dodas malo sode.

Dej ženska svoje frustracije raje nadomesti s čim koristnim! Če se že gremo dlakocepenje, bi lahko namesto šampona, lase spirali z NARAVNO koprivo pa bi bil učinek isti. Če še ne veš, se stvari absorbirajo skozi kožo tudi v lasišču.
[/quote]

Hvala za smeh. 🙂 Da dejansko obstajate naivci, ki mislite, da je v tem šamponu več kot 0,00000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} koprive. Dejansko se oglašuje kot šampon Z EKSTRAKTOM koprive. Predstavljajte si potem odstotek. Seveda jo pridni delavci Ilirije vsako pomlad majhnejo v gozd in vam naberejo koprivo, ne pa kupijo na trgu najcenejši ekstrakt vprašljive kakovosti, ki ga po kapljicah dodajo v šampon. Tako namreč nastane industrijski “kopriven šampon” za 1,2 evra – iz najcenejših sestavin na trgu, tudi iz nafte. Vse ostalo, kar pripisujete šamponu je vaših neukih glavah.
Seveda stvari prehajajo skozi kožo v telo, ampak vzroka, zakaj se lasje mastijo, s šamponom ne odpravite., zato noben šampon ni zdravilo za mastne lase, ker to ne obstaja. Edino zdravilo je potencialno samo korenita sprememba življenjskega sloga, začenši s prehrano in zmanjšanjem stresa.

Če se navežem na zgornje poste, šampon ni zdravilo za mastne lase, je pa pomembno uporabit šampon, ki stanja ne poslabša. Torej blagega. Z leti pa postane problem, ker blagi šamponi las ne razmastijo več in si v začaranem krogu.

Kaj pravite pa na ta izdelek?

https://www.milnica.si/product/naravni-koprivni-sampon/

Kateri pa so blagi šamponi? Kako vedeti, če je določen šampon blag?

Proti prhljaju pomaga: takoj si posušiš lase in jih ne puščaš mokre.

Kaj pravite pa na ta izdelek?

https://www.milnica.si/product/naravni-koprivni-sampon/
[/quote]Predrago. Lepo zapakirano, preplačano. Sama takih stvari ne kupujem.

New Report

Close