Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Doktorji in znanstveniki pozivajo k prepovedi 5G signala!!!

Doktorji in znanstveniki pozivajo k prepovedi 5G signala!!!

Britanske raziskave z 3G in 4G. Ljudje, ki živijo v bližini anten so 3x bolj zbolevali za rakom in tumorji. Ljudje, ki živijo v v najvipjih nadstropjih v samih zgradbah kjer je antena (streha), so 10x bolj zbolevali za rakom in tumorjem.

3G in 4G delujeta med 1-4Ghz frekvenci, 5G pa na 90Ghz, to je 90 milijard eletkro magnetnih valovov, ki gredo skozi celice.

Pri enem eksperimentu, ko so v Angliji postavili 5G anteno zraven parka, so se vse ptice umaknile.

https://www.youtube.com/watch?v=ljLynbr5iPc

madonisch… spet boš umrlo..

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Britanske raziskave z 3G in 4G. Ljudje, ki živijo v bližini anten so 3x bolj zbolevali za rakom in tumorji. Ljudje, ki živijo v v najvipjih nadstropjih v samih zgradbah kjer je antena (streha), so 10x bolj zbolevali za rakom in tumorjem.

3G in 4G delujeta med 1-4Ghz frekvenci, 5G pa na 90Ghz, to je 90 milijard eletkro magnetnih valovov, ki gredo skozi celice.

Pri enem eksperimentu, ko so v Angliji postavili 5G anteno zraven parka, so se vse ptice umaknile.
Jaz sem čuo,da odlično deluje na moške in ženske organe,nadomestuje modre tabletke in še zastonj je.

Če bi pomagalo, ti takoj postavimo 5G anteno v tvojo spalnico!
Mogoče bi ti segrelo možgančke na delovno temperaturo in ne bi kvasil neumnosti…

Jaz sem čuo,da odlično deluje na moške in ženske organe,nadomestuje modre tabletke in še zastonj je.

Če bi pomagalo, ti takoj postavimo 5G anteno v tvojo spalnico!
Mogoče bi ti segrelo možgančke na delovno temperaturo in ne bi kvasil neumnosti…
[/quote]

kamot, saj itak samo teoretizirate, folk pa zboleva in umira že od predpojava telegraf štange in bo tudi ko bodo postavili 1000G….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

:)))))))))))))

Avtor piše, da ljudje, ki živijo v bližini ANTEN, bolj zbolevajo za rakom.
Zdaj me pa zanima, kakšne ANTENE so to?

Najbolj pa me SKRBI, ko avtor navaja, da ljudje, ki živijo v NAJVIŠJIH nadstropjih (a to je mišljeno v blokih), kjer je antena, da 10x bolj zbolevajo za rakom.
🤭😱😥😭😢

Kakšne antene so to (3G in 5G)?
Ali lahko kdo prilepi sliko?

Jaz živim v najvišjem nadstropju v stolpnici, kaj če imamo pod streho tako anteno, jaz pa slpoh ne vem za to. In zaradi te antene, lahko resno zbolim.

Prisežem, da se zelooooo sekiram, ker po prebranem sklepam (vsaj jaz ko sem hipohonder), da ni ZDRAVO živeti v najvišjih nadstropjih zaradi teh NEVARNIH in zdravju ŠKODLJIVIH anten.

Prosim lepo, naj mi kdo kaj več napiše.
Vem, da imamo pod streho ful enih žic (črnih) in eno malo črno omarico, ne vem kaj je to?

Strah me je.
😓🤯😫

Prosim za sliko te nevarne antene!
A je v Ljubljani veliko teh anten po stolpnicah in blokih?
A so bolj nevarne kot razdelilne transformatorske postaje, ki so v bližini nekaterih stanovanjskih objektov? Nekatere so oddaljene samo 3 m od bloka!
😰😨😱😓😥😭

Prosim napišite mi kakšen stavek ali dva, da vidim kaj so te nevarne ANTENE!
Hvala.
Lep večer.

Zaskrbljujoče… ljudem ne smemo povedat, da je vidna svetloba tudi EM sevanje. (EMR)

Bodo še netopirji postali.

Antene 4G so postavljene izven urbanih področij. 5G antene bodo morale biti postavljene blizu naših bivališč. Pred našimi okni.
4G uporablja veliko nižje frekvence, zato je tudi doseg 4G veliko daljši kot 5G.
5G valovi ne potujejo dobro skozi zidove, stavbe in jih pogosto absorbira dež in rastline, kar povzroča motnje signala.
Zato bo 5G tehnologija zahtevala veliko manjših, komaj opaznih oddajnih stolpov, ki se bodo nahajali zelo blizu nas ljudi.
Lahko pričakujemo oddajnike 5G skoraj vsake hiše …
Kmalu bomo lahko videli izgradnjo teh novih 5 G anten na uličnih svetilkah, strehah itd …

* Lahko pričakujemo oddajnike 5G skoraj ZRAVEN vsake hiše.


Čemu potem sploh imet 5G, če nese samo do prve smreke?
Meni tole izgleda bolj kot ustvarjanje in forsiranje nove industrije, biznisa, samo zato, ker bi nekateri radi (ponovno in še bolj mastno) zaslužili na naivni brezbrižni raji.


Čemu potem sploh imet 5G, če nese samo do prve smreke?
Meni tole izgleda bolj kot ustvarjanje in forsiranje nove industrije, biznisa, samo zato, ker bi nekateri radi (ponovno in še bolj mastno) zaslužili na naivni brezbrižni raji.
[/quote]
Bo pa sledljivost naprav strašansko natančna in vseprisotna, mokre sanje elite kuščarske. : )


Bo pa sledljivost naprav strašansko natančna in vseprisotna, mokre sanje elite kuščarske. : )
[/quote]

Zanimiv članek na spletni strani …. http://www.radiestezija.com
Naslov: Prihaja 5G omrežje in nevarnosti.

Zanimiv članek na spletni strani …. http://www.radiestezija.com
Naslov: Prihaja 5G omrežje in nevarnosti.
[/quote]

5G omrežje naj bi preprečevalo revmatična obolenja in viruse ter bakterije,ki jih je vse več.
Mimogrede še vprašam koliko računate meritve?

Ta sevanja so škodljiva, o tem ni dvoma. Ko človek uporablja mob. prislonjen ob uho/glavo je učinek podoben kot bi jo imel v mikrovalovki, le jakost je nekoliko nižja.
“Skuha” se ti mozak….

Po moje so te antene, o katerih skodljivosti avtor pise – bazne postaje.
Jaz sem jih videla, da so namontirane na:
– strehi bivsega hotela Lipa v Siski, čeprav so notri stanovanja
– na strehi stavbe (poleg LPP garaz), kjer oddajajo sobe, spodaj je pa restavracija Menza
– na strehi M hotela, par 20 m stran pa so bloki (stanovanja) skoraj v isti visini

Imam prav?

Sem že sama ugotovila,če sem veliko na mibitelu(wi-fi)me začne boleti glava,piskat v glavi,v ušesih .Ce par dni iz spustim vse mine.

Ni res. Vsaj osnove si razčisti.

Sam se najbolj spomnim ko sem imel sluzbeni telefo,mislim da se mu je rekli benefon al nekaj rakega mi smo mu rekli kar gepl in ko si z njim govoril par min si dobil v ustih kovinskih okus in res mocan glavobol in nisem bil edini ki se mu je to dogajalo,uho pa je bilo vroce kot da bi dal termofor gor…sevanja sevefa so nevarna sploh ta umetna ki jih ustvarja clovek…tudi visokonapetostni daljnovodi itd

Global 5G WIFI Will Be INESCAPABLE – What You NEED To Know!

https://www.youtube.com/watch?v=Qmg_a316qb0

ljudje sami dovolijo, da se vse to postavlja

Avtor piše, da ljudje, ki živijo v bližini ANTEN, bolj zbolevajo za rakom.
Zdaj me pa zanima, kakšne ANTENE so to?

Najbolj pa me SKRBI, ko avtor navaja, da ljudje, ki živijo v NAJVIŠJIH nadstropjih (a to je mišljeno v blokih), kjer je antena, da 10x bolj zbolevajo za rakom.
🤭😱😥😭😢

Kakšne antene so to (3G in 5G)?
Ali lahko kdo prilepi sliko?

Jaz živim v najvišjem nadstropju v stolpnici, kaj če imamo pod streho tako anteno, jaz pa slpoh ne vem za to. In zaradi te antene, lahko resno zbolim.

Prisežem, da se zelooooo sekiram, ker po prebranem sklepam (vsaj jaz ko sem hipohonder), da ni ZDRAVO živeti v najvišjih nadstropjih zaradi teh NEVARNIH in zdravju ŠKODLJIVIH anten.

Prosim lepo, naj mi kdo kaj več napiše.
Vem, da imamo pod streho ful enih žic (črnih) in eno malo črno omarico, ne vem kaj je to?

Strah me je.
😓🤯😫
[/quote]
On March 27, 2019, global telecommunications provider Sprint turned off one of its new 5G cell phone towers after a shocking rise of reported cancer cases in the vicinity. The telco plans to move the cell tower to another site.

Parents of students enrolled in Weston Elementary School, part of the Ripon Unified School District in California’s San Joaquin County, have maintained for years that the powerful radio frequency (RF) transceiver, capable of sending and receiving high-frequency signals – radiation – was directly responsible for multiple cancer cases among students and staff.

https://theconservativemom.com/2019/05/13/parental-protest-shuts-down-cancerous-sprint-5g-cell-tower/

New Report

Close