Forum.Over.Net

Starševski čvek

luka dončič

Default avatar

gor in dol

To kar delajo z Lukom Dončičem presega že vse meje razuma. Vedno je na tapeti, vse koše, ki jih da, nam hitro pokažejo in sporočajo, kako je naj, naj in naj...

Pa kaj ti mediji resno mislijo, da mi vsi mislimo samo na Luko Dončiča. Fant je dober, ni kaj, vendar šport je le šport... Enkrat redensko bi bilo dovolj o njem.

Še veliko mladih ljudi je v Sloveniji in Slovencev v tujini, o katerih bi se moralo pisati in govoriti, pa ni nujno, da so dobri v športu.
Default avatar

megaboy

Js sm do danes mislil, da je on edini, ki igra v NBA. Saj so samo njega omenjali.
Danes pa ŠOK, izvem da so še drugi boljši od njega, taki ki pridejo v prvo peterko na All Stars, kjer sem mislil, da mu je mesto zacementirano.
Default avatar

Revcek

srbski priimek DončiĆ je napisal/a:
janezek, napiši srbski priimek DončiĆ z mehkim ć, kakor ga piše tudi Dončićev oče. Če amerikanarji znajo napisat srbski ć na njegov dres, potem tudi mali janezi morate to razumet.

gor in dol je napisal/a:
To kar delajo z Lukom Dončičem presega že vse meje razuma. Vedno je na tapeti, vse koše, ki jih da, nam hitro pokažejo in sporočajo, kako je naj, naj in naj...

Pa kaj ti mediji resno mislijo, da mi vsi mislimo samo na Luko Dončiča. Fant je dober, ni kaj, vendar šport je le šport... Enkrat redensko bi bilo dovolj o njem.

Še veliko mladih ljudi je v Sloveniji in Slovencev v tujini, o katerih bi se moralo pisati in govoriti, pa ni nujno, da so dobri v športu.
Ti si tak revcek. Mejhn ****** in ves zafurstriran.
Default avatar

tosoo

gor in dol je napisal/a:

tudi moje misli. Že dolgo ga enostavno preskočim. Imamo našo Ilko, naše smučarje, o katerih
rada prebiram, pa so komaj omenjeni. s tem Dončičem naj prenehajo, ker je obup.