Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neprimerno obnašanje debelih ljudi na fitnesu

Neprimerno obnašanje debelih ljudi na fitnesu

Prekomerno težki moški, ZAKAJ osvajate mlada, lepa in uspešna dekleta?
Pustite nas pri miru, ko vadimo na fitnesu!
Mlada, lepa in uspešna dekleta se zanimamo samo za mlade, lepe fante z izklesanim telesom. Vtisnite si to dejstvo v svoje prekomerno težke možgane.
Majhni štofeljčki z visoko dioptrijo in totalno staromodnimi očali, niste privlačni ženskam! Ste že slišali za leče? Začnite jih uporabljati, saj z očali izgledate kot sove.
Debeluh v modri prešvicani majici in s popolnoma neprimernimi očali, ki ne pašejo na tvoj ovalni obraz, sporočam ti, da imaš za svojo višino preveč kilogramov, nisi privlačen in ni mi prijetno, ko strmiš v mojo zapeljivo zadnjico!
Nimaš nobene kulture in vzgoje!!
Trdiš, da si star 27 let, vendar mene ne boš preslepil z lažnimi podatki o starosti, saj imam zdrav vid, ki mi jasno kaže, da jih šteješ krepko čez štirideset!
Nehaj se hvaliti z novim Audijem, ker jaz vozim boljši avto od tebe in se družim samo z lepimi fanti, ki dajo nekaj nase in svoje zdravje! Ti tako lepih prijateljev nimaš in mi zavidaš družbo postavnih fantov! Ljubosumen si na njihovo lepoto in izklesano telo, zato se pa važiš z Audijem!
Apeliram tudi na vodstvo fitnesa, naj uvedejo strožja pravila, kdo sme in kdo ne sme obiskovati fitnesa. Če to ni za zdaj možno, pa bi lahko za začetek s pregradno steno ločili prekomerno težke luftarje od lepih ljudi, ki vadbo v fitnesu jemljemo resno in skrbimo za svoj izgled in zdravje!
Smrdiš tudi po cigaretih, saj sem te zavohala lažnjivi kadilec.


Glavno da si lepa in oh in sploh…a u betici prepih

Jaz sem ženska in ti želim, da se ti tvoja zloba povrne. Da dobiš visoko dioptrijo, da se ne boš več norčevala iz ljudi, ki imajo okvaro vida.
Res, kako zabito mora biti ženšče, da se iz takega stvari norčuje?
Res, prav privoščim ti visoko dioptrijo. Pa, da te vidmo potem lepotico.
Butasta boš itak še naprej.

nova
Uredništvo priporoča

Še živet jim prepovej pa si zmagala.

Ne, resno. Poveš da te ne zanima in ne travmiraš. Fertik. Dan gre dalje.
Al si ena tistih “samozavestnih” kokoši, ki ne upate nekoga kratko odhebat, potem pa pihdite tule po forumih in tečkate vsem povrsti.

Uspešnost si lahko razlagamo na več načinov. Sam ne izzivaj, da te demantiram, ker znam bit zelo naporen, če se mi zljubi.

Da se ti ljubi, kokoš neumna. Izredno slaba provokacija…

V kateri fitnes hodiš bby*?

Buh Marija pa ne spet ti 😂

A se ne bi rajs potila v fitnesu ali se vozila v svojim oh in sploh avtekom in se družila s postavnimi fanti kot pa da visiš na monu in kokodakaš.

Mah to piše ena babnca k ma slab dan u resnici je debela ko pras…

Kakor si videti neumna glede na tole, kar si napisala, si mogoče tudi tipa napačno razumela. Mogoče te sploh ni osvajal.

No, vsaj ploščo ste zamenjali, predsodki ostajajo …

A napišeš prosim, kateri fitnes je to? 🙂

In ti se imaš med vadbo celo vse čas zmenit s tipom ( veš, da ma Audija, če se pa po vadbi z njim pogovarjaš, si pa hudimano volična, da sedaj tukaj jokcaš po forumu, da te “tip nadleguje”, v bistvu si pa prijazna z njim v rzagovoru), mu celo verjetno daješ “signale”, ker ti gode, d ate kdo sploh ogovori, potem pa tukaj osiraš? dej poštimej no svojo samopodobo , ker očitne je še nisi uspela. 🙂

Slušalke gor, pa delaj, kaj se maš zdej za pizdit, če se v fitnesu ne znaš organizirat in počet to, zaradi česar si tam, no 😛

koneckoncev – drugo provokacijo si izmisli, ker tole ne “pije MONovske vode”, no …..

Ja, verejtno je to spet una, ki ne more prežvet, da ji je ena 40+ speljala tipa 😂😂 😂

😂😂 😂

živc
na kubik
Verjetno si sam tudi prekomerno težak z neprivlačnim videzom in s premalo centimetri v višino, zato ljudi žališ z neprimernimi živalskimi opisi.
Preveč kilogramov imaš, ker se nezdravo prehranjuješ in premalo gibaš.
Namesto pizze si raje privošči beljakovinsko ploščico z nizko vsebnostjo sladkorjev in se več gibaj!
Sem mlado uspešno dekle, imam končan kolidž in aktivno govorim dva tuja jezika!
V prostem času se posvečam zdravemu prehranjevanju, modi in vadbi.

črnordeča

Karkoli rečeš zame, to si v resnici ti!!
Sem vedno urejena mlada punca z dolgimi, gostimi blond lasmi in modrimi očmi. Postavo imam zavidanja vredno, saj pridno vadim in se zdravo prehranjujem. Sem balzam za moške oči! Ženske mi zavidajo mladost in lepoto!
Kjerkoli se pojavim z družbo so vse moške oči usmerjene vame in v moje prijateljice, saj se družim samo z lepimi dekleti, ker lepotice niso ljubosumje name.
Če me misliš žaliti se prosim odstrani iz moje teme. Na neprimerne komentarje ne bom več odgovarjala!

Ja, verejtno je to spet una, ki ne more prežvet, da ji je ena 40+ speljala tipa 😂😂 😂
[/quote]
Mladi, lepi fantje z izklesano postavo, se NE zanimajo za ženske, ki bi jim bile lahko mame! O mladih, lepih fantih sanjajo samo perverzne gospe srednjih let!


Mladi, lepi fantje z izklesano postavo, se NE zanimajo za ženske, ki bi jim bile lahko mame! O mladih, lepih fantih sanjajo samo perverzne gospe srednjih let!
[/quote]

Boš pa morala še malo zraka in let predihat, da boš lako to potrdila.😂😂😂😂 😂

Glupa si ko tačak, samo to. Ta-Ta!

Boš pa morala še malo zraka in let predihat, da boš lako to potrdila.😂😂😂😂 😂

Glupa si ko tačak, samo to. Ta-Ta!
[/quote]
Prosim, če se odstraniš iz moje teme! Predrznih, neotesanih ljudi ne berem!!
Nimaš nobene vzgoje in kulture!

A, spet se je oglasila tista prezgodaj zmahana avša, ki se je pred časom hvalila s svojimi lepotnimi operacijami in ki uporablja botoks, čeprav ni stara še niti trideset let. Huda lepotica mora to bit LOL.


Prosim, če se odstraniš iz moje teme! Predrznih, neotesanih ljudi ne berem!!
Nimaš nobene vzgoje in kulture!
[/quote]

rResnica res fajn zaboli, kajne ?😂😂😂😂😂😂😂😂 😂. Zato tudi tak tvoj odziv. Obnašaj se letomprimerno in dozori, no.

Realnost je pa taka, da boš skupaj z debeluhom, saj imajo tipi, ki so tebi zanimivi, tako veliko izbire, da je šansa, da njih dobiš, enaka verjetnosti, da je igra Profesionalci espe v resnici izvirno Kobalovo delo.

He, he… hvala za (na)smeh!


A pa ti si tole samo sem nalepila, ali si apel poslala tudi na fitnes? Ker sicer ne vem, koliko ima smisla…
Pa ta tip, ki naj bi mu bilo tale bruhica namenjena, obiskuje ta forum, da mu sem pišeš?
Čisto tako, iz praktičnih razlogov, te to sprašujem…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Realnost je pa taka, da boš skupaj z debeluhom, saj imajo tipi, ki so tebi zanimivi, tako veliko izbire, da je šansa, da njih dobiš, enaka verjetnosti, da je igra Profesionalci espe v resnici izvirno Kobalovo delo.
[/quote]
Družim se samo z visokimi, lepimi fanti! Vsi so kavalirji, saj jih vadba krepi tako fizično kot psihično.

Prekomerno težki moški, me NE zanimajo!!!!!

Prekomerno težki moški hitro omagajo v postelji!!!!!

Prekomerno težki in neprivlačni moški, zavidate mladim in lepim fantom zaželjenost pri mladih in lepih dekletih!

Večina prekomerno težkih moških je osamljenih, ker namesto vadbe raje izberejo pločevinko piva in hamburger!

Prekomerno težki moški nimajo nobenega smisla za modo, sprehajate se v razvlečenih puloverjih, umazanih zimskih puhovkah in z neurejeno pričesko!


Že spet se je potrdilo: pamet x lepota je konstanta. Zate velja pa naslednje: zarečenega kruha se poje največ! Vprašaj mamo pa ata doma!

New Report

Close