Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kje kupujete večje modrce

Default avatar

90 in 95 obseg

Rabim 90 ali 95 obseg - odvisno koliko je raztegljiv, in D košarico.
Nikjer ne najdem.
Default avatar

Lisca

Kupujem samo v Lisci.
Default avatar

Triumph

Firma Triumph
Default avatar

Namma

Jaz kupujem v Nami.
Default avatar

milja44

Nosim 75 D košarico in kupujem v Lisci in Triumphu, kjer sem videla tudi mere, ki jih rabiš ti avtorica.
Default avatar

arianna

Vse moderce, sicer precej manjši obseg, a večja košarica, preko spleta in VB.
Default avatar

aljaK

Imam 95 D in kupujem liscine in kakšnega od Triumpha. Kupujem preko spletne trgovine in še nikoli nisem zgrešila z velikostjo.
Default avatar

v NKD

V NKD-ju. Pa še poceni in dobri.
Default avatar

logičnooo

Zakaj pa je napisal/a:
jaz ti povem je napisal/a:
povsod kaj kupim, a največ v Lisci ... mi kar pomagajo podaljški, da ne obseg ne tišči

ste vedele, da to obstaja?

https://www.lingerie.si/products/9046-p ... Dek-ba-03/
A ne bi potem kupila raje kar večji obseg? Zakaj podaljšek sploh?
malo razmisli :)))

no, da ti pomagam ... če imaš majhno košarico pri velikem obsegu ... potem ...
Default avatar

Zakaj pa

logičnooo je napisal/a:
Zakaj pa je napisal/a:

A ne bi potem kupila raje kar večji obseg? Zakaj podaljšek sploh?
malo razmisli :)))

no, da ti pomagam ... če imaš majhno košarico pri velikem obsegu ... potem ...
Povej, katero številko iščeš.
Default avatar

Lidl

Pred kratkim je imel Lidl 2 kom za 9,90€, super so! 👍
Default avatar

čiči riči

Lidl je napisal/a:
Sem jih kupila, pa mi ravno ti ne odgovarjajo. Obe košarici pri prsnici štrlita nekako ven. Prevelka košarica na tem mestu ob prsnici.
Default avatar

Kikova stranka

Jaz kupim v kiku, NKD - jevi mi ne odgovarjajo. Rada imam med košaricama visoko pregrado in širši pas na obsegu.
Default avatar

Lidl

čiči riči je napisal/a:
Lidl je napisal/a:
Sem jih kupila, pa mi ravno ti ne odgovarjajo. Obe košarici pri prsnici štrlita nekako ven. Prevelka košarica na tem mestu ob prsnici.
Večje košarice so, kot običajno, ja. Sem morala D zamenjati za C, zdaj pa je OK.

Sicer pa Kik, NKD, Mana. Cena po komadu cca 5€.
Default avatar

hehehehehehheh

Lidl je napisal/a:
čiči riči je napisal/a:

Večje košarice so, kot običajno, ja. Sem morala D zamenjati za C, zdaj pa je OK.

Jaz pa imam problem najti ustrezno obliko košarice. Ne vem več, če so moje prsi čudne ali so modrci čudni... Vsi so nekako na sredini špičasti, čez majico dobiš neko trikotno obliko modrca, niso lepo zaobljeni?
Default avatar

mamasti

hehehehehehheh je napisal/a:
Lidl je napisal/a:

Jaz pa imam problem najti ustrezno obliko košarice. Ne vem več, če so moje prsi čudne ali so modrci čudni... Vsi so nekako na sredini špičasti, čez majico dobiš neko trikotno obliko modrca, niso lepo zaobljeni?
Verjetno je razlog v teh mamastih modelih, ki so res katastrofa. Kaj drugega pa pri nas težko dobiš. Bi bilo pametno razmisliti o nakupu prek spleta.
Default avatar

varjanka4

občasno imajo v hofru, sicer pa lisca