Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obleka in čevlji za dvometraša

Obleka in čevlji za dvometraša

Kje kupiti svečano obleko za zelo suhega fanta visokega 2m, pa čevlje št. 47?

Emporium BTC Top Shop imajo podaljšane modele, če imaš srečo in naletiš nanje;) En teden nazaj sem gledala suknjič, cena 109€ in hlače zraven za 75€.
Poglej še po celi trgovini. Če vam cena ni problem ima Hugo Boss dobre obleke in zdaj do konca januarja še znižane in se splača, saj mu taka obleka ostane kar nekaj časa. Enako čevlji, se najde kak njihov model ki je znižan ravno zaradi čudne številke;) Pa ne se ustaviti pri številki 47 glede čevljev, naj proba 46 ali celo 45, se zna zgoditi da mu bodo prav.

Pa izkoristite možnost brezplačnega popravljanja oblek, če mu ne bo stala kot je treba, a se da z malimi popravki urediti;)

Čevlje velikih številk ima Alpina, najdeš pa lahko tudi v Cityparku v Transporterju.
Lahko kupiš tudi ločeno hlače in rekelc, koliko pa rabiš dolžine – 36 je dovolj? Lepe in poceni imajo zdaj v Tom Tailorju.

nova
Uredništvo priporoča


Bi samo to komentirala. Moj partner ima št. 48. Ko je v trgovini in nimajo te številke mu ponudijo st. 46.
Vedno imaš občutek, da te imajo za norca in pri 30 letih še vedno ne veš kakšno številko čevljev ima. In ne, niti slučajno mu ni prav manjša številka, ker on razmišlja da bi pa vzel 49, če jo bi le dobil.

Vse kupuje v Alpini preko neta (ker ima preverjen model čevljev, katere sem kupila že 5x)…vedno ene in iste. V službi verjetno mislijo, da ima 10 let ene in iste.

Odvusni, kdaj imate maturo.
Cevlje zlahka dobis v Humanicu, imajo veche stevilke.
Glede obleke pa v Supernovi na Rudniku v P&C, se najde marsikaj.
Druga opcija je Gradz, Dressman.
Tretja, ki se je mi posluzujemo, ko je dovolj casa, pa Aliexpress, moske obleke, isces tiste, ki jih naredijo po meri, vneses tocne mere, edino pazi na sestavo materiala. Dobis super obleko za100€ s postnino in carino vred, pa se narejena po meri.

Maruro ima konec marca. Na Aliexpresu ste že naročali? Lahko prosim za kak link, če ste že naročali. Drugače pa hvala vsem za odgovore. Kupovanje maturantske obleke je že tako nočna mora, za tako visokega in suhega fanta pa sploh.


Bi samo to komentirala. Moj partner ima št. 48. Ko je v trgovini in nimajo te številke mu ponudijo st. 46.
Vedno imaš občutek, da te imajo za norca in pri 30 letih še vedno ne veš kakšno številko čevljev ima. In ne, niti slučajno mu ni prav manjša številka, ker on razmišlja da bi pa vzel 49, če jo bi le dobil.

Vse kupuje v Alpini preko neta (ker ima preverjen model čevljev, katere sem kupila že 5x)…vedno ene in iste. V službi verjetno mislijo, da ima 10 let ene in iste.
[/quote]

Izkušnje imam s številko 47 in različne znamke tako pri nas kot po spletu kupuje od št 45 do 48.
Sem ravnokar preverila: čevlji Luca Rossi (taki za k obleki) kupljeni spomladi v našem Emporiumu, so Made in Italy in so št. 45. Uradno ima št. 47:):):)
Žal ni več tako, da je 47 pri nas tudi 47 v Angliji. Po spletu veliko čevljev vrača in naroča manjše.
Tudi nakupovanje čevljev ni več preprosto;) Pa naj še kdo reče, da je šoping zabaven;)

Jaz imam te mere in kupujem pri Hirmerju.

https://www.hirmer-grosse-groessen.de/

Kavbojke in podobno robo, pa tudi kaj bolj nobel mi pa naredi:

http://www.kavbojke.si/

Nobel čevlji 48, 49 pri Tretterju, delavske, pohodniške, gozdne,…. 48 št. vsepovsod (v Sloveniji: https://www.google.com/search?q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Devljarstvo+dolenc&safe=off&rlz=1C1HLDY_slSI716SI716&biw=1264&bih=588&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjKu8isvP_fAhUsxIUKHShnB2sQsAR6BAgEEAE )

Veliko užitkov,

Vesel oče

Morro.si … obleka po meri, personalizirana, dodelana, s srajco – tako kot mora biti. Zelo zadovoljni z odnosom, izvedbo, izgledom. Se za nogavice so poskrbeli.

Cevlji – mala nocna mora :))

New Report

Close