Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi bili z dedcem, ki ima otroka od prej ?

Bi bili z dedcem, ki ima otroka od prej ?

Nikoli, ker je samskih brez prtljage dovolj.

Pomisli, preizkušena roba, pa to.

______________________

A da ti mulc hodi vsako sredo po tri ure k teb in vsak drug vikend. Pa da je nevzgojen in dela pi.darije? Pa da je skoz bolan, pa da ga dec teb flikne, on gre pa s prjatli na pir’?
Pa da se dec skoz fajta z bivšo, ko mu ga ne da oz ga on ne pride iskat, ko je treba? Jeba, nič manjša, kot, če imaš samohranilko.

nova
Uredništvo priporoča

Ljudje ste neverjetni.
Kot da koga kaj manjka, ker ima otroka? Za moj okus to samo doda še kakšno informacijo o človeku, spoznaš ga tudi s te strani, to je lahko samo plus. In to velja za ženske in za moške.
Zgodb, zakaj ljudje ne ostanejo skupaj je na stotine različnih – nobena ni enaka. Situacije so tudi vse sorte – ampak vsem NORMALNIM ljudem je skupno to, da delajo v korist otroka. Pa to velja za bivše, bodoče, sedanje.

Če bi mi bil moški pisan na kožo – takoj. Če bi imela srečo, bi se z otrokom takoj ujela in bi ga vzljubila (kar je lažje, če je še majhen), če ne bi kliknilo takoj na začetku, pa bi se za to zelo potrudila. Zanj bi skrbela v vseh pogledih, tudi finančno. Zakaj? ker bi bil to otrok moškega, ki ga imam rada.

Odvisno od marsičesa.
Zdaj tipov, ki imajo otroke pa ne skrbijo zanje – takih se na daleč ognem.

Tisti, ki imajo že odrasle otroke, to se mi ne zdi problem.
Tisti, ki imajo pa male otroke pa ne vem, če bi šlo. Razen, če ga ne bi motilo, da gre on z otroci sam na dopust, jaz pa po svoje na dopust. Pa, tudi ne bi skrbela za otroke. Ok, ni problema kdaj nesti kako darilo recimo za rojstni dan, da bi se pa jaz ukvarjala kaj več z otroki to pa nikakor.
V glavnem skupnega življenja z otroci se ne bi šla.
So pa taki ateki čisto ok, če on živi zase, jaz pa zase. In, ko ima na skrbii otroke, grem jaz po svoje.

Aja, pa moški, ki so na bojni nogi z bivšo takoj odpadejo ne glede ali imajo otroke ali ne.
Takih tipov, ki samo to nabijajo kako je bivša grozna, mi res ni treba prenašat.

Po mojih kriterijih mora kvaliteten moški (tak, ki me eventuelno zanima) absolutno in brezpogojno biti tudi dober oče. Pri vstopu v zvezo me niti najmanj ne bi motilo, če otroka ima. Bi me pa motilo, če ga ima, pa mu ni dober oče – do te mere, da s takim moškim ne bi želela iti v zvezo.

Po moje tovrstna razmerja (ne glede na to, kdo ima otroka od prej) lahko funkcionirajo samo, če novi partner s srcem in brezpogojno sprejme otroka. Otrok nima nobene povezave s tem, da starša nista skupaj. otroka je treba imeti enostavno rad in ga sprejeti. Stvari so v osnovi zelo enostavne.

sveta ponev, falabogu, da so še take kot ti.

+1

Stvari so v osnovi zelo enostavne.

Žal je včasih tudi obratno…

Brezpogojno otrok mojega partnerja ne sprejemam, če bi to rekla, bi lagala. Sem lepo na začetku razložila, da jim nisem mama in lepo furamo. Se mi je zdelo prav, da se na začetku postavijo meje. Kar BTDT pravi o p(ne)prilagajanju, je meni tuje – ko smo skupaj, smo skupaj, ko sva sama, sva sama, mi ne manjka partner toliko, da bi izsiljevala, da bi odpovedal stike oz. neprestano prestavljal, sploh zato, ker imata skupno skrbništvo in je doslednost kar pomembna.

Odgovor o tem lahko da samo tisti, ki je na tem že bil.Baba ali dec. Nihče drug nima pojma, kakšno sranje lahko to prinese.

Sveta ponev, stvari so enostavne samo do trenutka, ko prideš v zvezo s človekom z otrokom od prej. Pol pa ni nič več enostavno.

Bila v taki vezi, sem bila celo podobnega mnenja kot ti. Z otrokom sva se odlično razumela. In otrok me nikol ni motil. Motilo pa me je da sem prek tega otroka povezana s čist tujo žensko. In se moram tej ženski prilagajati. Ja, bila sta na bojni nogi. Kot večina ločencev.

Viš, tega se pa jaz ne grem.

In zdaj ko imam svoje otroke – z drugim partnerjem, ki ni imel otrok od prej – si tudi približno ne morem predstavljati, da bi se morala prilagajati še komu drugemu.

Se strinjam.
Niti približno mi ne bi bilo problematično če je že oče, bi mi bilo pa problematično če je slab oče.

Za občasno druženje so taki moški čisto ok, ne bi pa skupaj z njim živela. Mi ni do tega, da bi se ubadala z otroci.


pa ne zaradi otroka kot takega. ker imam izkušnjo z nekom, ki kar ni znal nehati in preboleti tega, ker še dane krivi vse ženske za to kar mu naj bi domnevno bivša naredila (karkoli to je da ga je tako usekalo) in zdaj je ona ne moreš verjet carica, njej vse znosi ne vem s čem ga obrača, ostale so pa prasic.e, s katerimi ni vredno bit, ker on to pojasni z obrazlago,da smo ženske prasic.e, ki samo tipe izkoriščamo tako kot ga je bivša.
Le kdo bi razumel to bolno glavo.
Nisem na svetu,da bom prenašala krivdo in odgovornost za dejanja nekoga drugega in za nekaj kar jaz nisem naredila. Še bolj ironično,ker od te se ne loči, ona je naredila dva otroka z drugimi in je ni spustil, še tuje otroke živel in ji avto kupil, da ima vso njeno familijo kam za furat. In potem ostale finančno zažiramo njega in z ostalimi drugimi ni vredno za bit, ker smo prasice in finančne izkoriščevalke…
v glavnem – bolna glava od tipa, ki sam ne ve kaj hoče, samo da se dela žrtev in ostale ženske krivi – in pa ja poslušaš še potem, da je on ubogi, da ga ona izsiljuje – prosim naj mi nekdo pove kako te lahko ženska izsiljuje,da živi v tvoji bajti s tujimi otroci, da ji kupiš avto… z vsem tem ga izslijuje kao, in da kao otroci so na prvem mestu in je treba to zdaj razumeti – ostale ženske morajo, da je na prvem mestu ona in njeni tudi tuji kasnejši otroci, ki z njim nimajo nič… ampak drugi ženski lapa kako jo ima rad, in da ga mora razumeti, kako mora ga čakati, dokler on ne razreši z bivso in njenimi vsemi otroci tudi novimi, dokler ji ne kupi vsega kar ima v načrtu, pa da razreši svoj strah v glavi pred ženskami pr.asicami finančnimi izkoriščevalkami zato vsaka nova mora na pšreizkus, ker je prasica izkoriščevalska ki ga bo okradla po njegovem, medtem, ko bivši še vedno več kot deset let vse plačuje – in jo živi njo in njene nadaljne otroke, ki jih ima z drugimi tipi.

Hujš kot telenovela.
tako,da ne. Včasih sem mislila – ajde tip razočaran, gre narazen, potem rabi čas da razreši in se sestavi na novo sam in potem gre naprej… poznam takih dost in so tudi šli in danes živijo srečno življenje. In v takih ni problem. ko pa naletiš na takega bolnika, ki jamra čez bivšo, a hkrati jo še vedno živi in ji daje vse in tudi njenim tujim (nadaljnjim) otrokom celo dva gosti v njegovi bajti. Torej ženska spi z drugimi medtem, ko živi pri njem in rojeva otroke v njegovo bajto in on to očitno podpira in mu paše – zraven pa jamra,da smo ostale ženske pra.sice in izkoriščevalke in krive tega kar počne njemu bivša…. ne hvala ne s takimi norci, nikoli več niti od daleč.

Tukaj te seveda popolnoma razumem…. problem je, ko se dva odrasla človeka ne zmoreta dogovoriti v dobro otroka. In če bereš mon – vidiš, da so ženske (=bivše partnerke) pri teh zadevah večinoma bolj problematične od moških.


pa ne zaradi otroka kot takega. ker imam izkušnjo z nekom, ki kar ni znal nehati in preboleti tega, ker še dane krivi vse ženske za to kar mu naj bi domnevno bivša naredila (karkoli to je da ga je tako usekalo) in zdaj je ona ne moreš verjet carica, njej vse znosi ne vem s čem ga obrača, ostale so pa prasic.e, s katerimi ni vredno bit, ker on to pojasni z obrazlago,da smo ženske prasic.e, ki samo tipe izkoriščamo tako kot ga je bivša.
Le kdo bi razumel to bolno glavo.
Nisem na svetu,da bom prenašala krivdo in odgovornost za dejanja nekoga drugega in za nekaj kar jaz nisem naredila. Še bolj ironično,ker od te se ne loči, ona je naredila dva otroka z drugimi in je ni spustil, še tuje otroke živel in ji avto kupil, da ima vso njeno familijo kam za furat. In potem ostale finančno zažiramo njega in z ostalimi drugimi ni vredno za bit, ker smo prasice in finančne izkoriščevalke…
v glavnem – bolna glava od tipa, ki sam ne ve kaj hoče, samo da se dela žrtev in ostale ženske krivi – in pa ja poslušaš še potem, da je on ubogi, da ga ona izsiljuje – prosim naj mi nekdo pove kako te lahko ženska izsiljuje,da živi v tvoji bajti s tujimi otroci, da ji kupiš avto… z vsem tem ga izslijuje kao, in da kao otroci so na prvem mestu in je treba to zdaj razumeti – ostale ženske morajo, da je na prvem mestu ona in njeni tudi tuji kasnejši otroci, ki z njim nimajo nič… ampak drugi ženski lapa kako jo ima rad, in da ga mora razumeti, kako mora ga čakati, dokler on ne razreši z bivso in njenimi vsemi otroci tudi novimi, dokler ji ne kupi vsega kar ima v načrtu, pa da razreši svoj strah v glavi pred ženskami pr.asicami finančnimi izkoriščevalkami zato vsaka nova mora na pšreizkus, ker je ****** izkoriščevalska ki ga bo okradla po njegovem, medtem, ko bivši še vedno več kot deset let vse plačuje – in jo živi njo in njene nadaljne otroke, ki jih ima z drugimi tipi.

Hujš kot telenovela.
tako,da ne. Včasih sem mislila – ajde tip razočaran, gre narazen, potem rabi čas da razreši in se sestavi na novo sam in potem gre naprej… poznam takih dost in so tudi šli in danes živijo srečno življenje. In v takih ni problem. ko pa naletiš na takega bolnika, ki jamra čez bivšo, a hkrati jo še vedno živi in ji daje vse in tudi njenim tujim (nadaljnjim) otrokom celo dva gosti v njegovi bajti. Torej ženska spi z drugimi medtem, ko živi pri njem in rojeva otroke v njegovo bajto in on to očitno podpira in mu paše – zraven pa jamra,da smo ostale ženske pra.sice in izkoriščevalke in krive tega kar počne njemu bivša…. ne hvala ne s takimi norci, nikoli več niti od daleč.
[/quote]

Verjetno nisi dobro prebrala, pa ti še enkrat nalimam zadnji stavek, ki je pravzaprav najbolj pomemben:

“Situacije so tudi vse sorte – ampak vsem NORMALNIM ljudem je skupno to, da delajo v korist otroka. Pa to velja za bivše, bodoče, sedanje”

Ne, resne veze ne bi imela z moškim, ki že ima otroke. Razen, če bi bili že odrasli.

Komentiram SAMO zgoraj citirano; DRŽI, zelo drži!
V smislu tega, da vemo kaj in kako je prav. Držati se tega – je pa za večino cel hudič.


pa ne zaradi otroka kot takega. ker imam izkušnjo z nekom, ki kar ni znal nehati in preboleti tega, ker še dane krivi vse ženske za to kar mu naj bi domnevno bivša naredila (karkoli to je da ga je tako usekalo) in zdaj je ona ne moreš verjet carica, njej vse znosi ne vem s čem ga obrača, ostale so pa prasic.e, s katerimi ni vredno bit, ker on to pojasni z obrazlago,da smo ženske prasic.e, ki samo tipe izkoriščamo tako kot ga je bivša.
Le kdo bi razumel to bolno glavo.
Nisem na svetu,da bom prenašala krivdo in odgovornost za dejanja nekoga drugega in za nekaj kar jaz nisem naredila. Še bolj ironično,ker od te se ne loči, ona je naredila dva otroka z drugimi in je ni spustil, še tuje otroke živel in ji avto kupil, da ima vso njeno familijo kam za furat. In potem ostale finančno zažiramo njega in z ostalimi drugimi ni vredno za bit, ker smo prasice in finančne izkoriščevalke…
v glavnem – bolna glava od tipa, ki sam ne ve kaj hoče, samo da se dela žrtev in ostale ženske krivi – in pa ja poslušaš še potem, da je on ubogi, da ga ona izsiljuje – prosim naj mi nekdo pove kako te lahko ženska izsiljuje,da živi v tvoji bajti s tujimi otroci, da ji kupiš avto… z vsem tem ga izslijuje kao, in da kao otroci so na prvem mestu in je treba to zdaj razumeti – ostale ženske morajo, da je na prvem mestu ona in njeni tudi tuji kasnejši otroci, ki z njim nimajo nič… ampak drugi ženski lapa kako jo ima rad, in da ga mora razumeti, kako mora ga čakati, dokler on ne razreši z bivso in njenimi vsemi otroci tudi novimi, dokler ji ne kupi vsega kar ima v načrtu, pa da razreši svoj strah v glavi pred ženskami pr.asicami finančnimi izkoriščevalkami zato vsaka nova mora na pšreizkus, ker je ****** izkoriščevalska ki ga bo okradla po njegovem, medtem, ko bivši še vedno več kot deset let vse plačuje – in jo živi njo in njene nadaljne otroke, ki jih ima z drugimi tipi.

Hujš kot telenovela.
tako,da ne. Včasih sem mislila – ajde tip razočaran, gre narazen, potem rabi čas da razreši in se sestavi na novo sam in potem gre naprej… poznam takih dost in so tudi šli in danes živijo srečno življenje. In v takih ni problem. ko pa naletiš na takega bolnika, ki jamra čez bivšo, a hkrati jo še vedno živi in ji daje vse in tudi njenim tujim (nadaljnjim) otrokom celo dva gosti v njegovi bajti. Torej ženska spi z drugimi medtem, ko živi pri njem in rojeva otroke v njegovo bajto in on to očitno podpira in mu paše – zraven pa jamra,da smo ostale ženske pra.sice in izkoriščevalke in krive tega kar počne njemu bivša…. ne hvala ne s takimi norci, nikoli več niti od daleč.
[/quote]

To je hudo napačen dedec, ne pa nujno napačno mnenje (da je OK biti tudi z dedcem, ki ima otroka od prej).

Če ima otroka in zanj ne skrbi, ga niti povohala ne bi. Če pa ustrezno skrbi za otroka in je v redu človek, ne bi imela zadržkov.

Verjetno nisi dobro prebrala, pa ti še enkrat nalimam zadnji stavek, ki je pravzaprav najbolj pomemben:

“Situacije so tudi vse sorte – ampak vsem NORMALNIM ljudem je skupno to, da delajo v korist otroka. Pa to velja za bivše, bodoče, sedanje”
[/quote]
Normalnim ja, se strinjam.
replicirala sem te zato, da pojasnim,da lahko tipu v glavi po propadli vezi nekaj hido manjka; pa nima dejansko otrok sam kot ta k s tem nič veče in ni probematičen. problematična postane bolna glava tipa.
jaz priznam,da tako bolne družine v smislu odnosov,da bi tako živeli še nisem srečala, nisem vrejela da je kaj takega sploh možno. Da obstaja tip, ki se pritožuje nad bivšo kako ga je prevarala, izkoriščala, hkrati ji pa dovoli,da živi v njegovi bajti (oziroma celo bajti staršev, ki tudi to podpirajo) in se v času življenja tam dobiva z drugimi in z njimi plodi otroke, ki potem živijo pri njemu in njegovih starših.
Mi je bolno za odnose. ve kako pol to zgleda na šolskih proslavah, ko sta bol sestra in pol brat na isti šoli, pa se ne pišeta enaki, ker nimata istega fotra, in da se ne izve navzven se mama otrok in tašča ne pojavljata skupaj kao, da se malo zamaskira vse, da je igra bolj popolna.
In pol so ostale ženske pr.asice, ki se jih je treba izogibat, ker bi temu tipu blatile dobro ime, bivša mu ga pa zgleda zelo vzdržuje na visoki ravni. tak,da se ne upajo niti na proslavi skupaj vsest, ker bi se videlo, da nekaj ne štima pri otrocih da niso vsi taščini vnuki očitno in to bi bla pa potem blamaža.
Ampak spet – druge ženske so pr.asice, ki temu tipu blatijo dobro ime in morajo čakati in niso vredne, ona bivša je carica in top.
ne vidiš tega vsak dan res ne.
pa naj me koklja brcne če je to zdrava familija in odnosi za otroke. Kao kot on govori otroci na prvem mestu. me res zanima, če so taki zlagani odnosi dobri za otroke.


pa ne zaradi otroka kot takega. ker imam izkušnjo z nekom, ki kar ni znal nehati in preboleti tega, ker še dane krivi vse ženske za to kar mu naj bi domnevno bivša naredila (karkoli to je da ga je tako usekalo) in zdaj je ona ne moreš verjet carica, njej vse znosi ne vem s čem ga obrača, ostale so pa prasic.e, s katerimi ni vredno bit, ker on to pojasni z obrazlago,da smo ženske prasic.e, ki samo tipe izkoriščamo tako kot ga je bivša.
Le kdo bi razumel to bolno glavo.
Nisem na svetu,da bom prenašala krivdo in odgovornost za dejanja nekoga drugega in za nekaj kar jaz nisem naredila. Še bolj ironično,ker od te se ne loči, ona je naredila dva otroka z drugimi in je ni spustil, še tuje otroke živel in ji avto kupil, da ima vso njeno familijo kam za furat. In potem ostale finančno zažiramo njega in z ostalimi drugimi ni vredno za bit, ker smo prasice in finančne izkoriščevalke…
v glavnem – bolna glava od tipa, ki sam ne ve kaj hoče, samo da se dela žrtev in ostale ženske krivi – in pa ja poslušaš še potem, da je on ubogi, da ga ona izsiljuje – prosim naj mi nekdo pove kako te lahko ženska izsiljuje,da živi v tvoji bajti s tujimi otroci, da ji kupiš avto… z vsem tem ga izslijuje kao, in da kao otroci so na prvem mestu in je treba to zdaj razumeti – ostale ženske morajo, da je na prvem mestu ona in njeni tudi tuji kasnejši otroci, ki z njim nimajo nič… ampak drugi ženski lapa kako jo ima rad, in da ga mora razumeti, kako mora ga čakati, dokler on ne razreši z bivso in njenimi vsemi otroci tudi novimi, dokler ji ne kupi vsega kar ima v načrtu, pa da razreši svoj strah v glavi pred ženskami pr.asicami finančnimi izkoriščevalkami zato vsaka nova mora na pšreizkus, ker je ****** izkoriščevalska ki ga bo okradla po njegovem, medtem, ko bivši še vedno več kot deset let vse plačuje – in jo živi njo in njene nadaljne otroke, ki jih ima z drugimi tipi.

Hujš kot telenovela.
tako,da ne. Včasih sem mislila – ajde tip razočaran, gre narazen, potem rabi čas da razreši in se sestavi na novo sam in potem gre naprej… poznam takih dost in so tudi šli in danes živijo srečno življenje. In v takih ni problem. ko pa naletiš na takega bolnika, ki jamra čez bivšo, a hkrati jo še vedno živi in ji daje vse in tudi njenim tujim (nadaljnjim) otrokom celo dva gosti v njegovi bajti. Torej ženska spi z drugimi medtem, ko živi pri njem in rojeva otroke v njegovo bajto in on to očitno podpira in mu paše – zraven pa jamra,da smo ostale ženske pra.sice in izkoriščevalke in krive tega kar počne njemu bivša…. ne hvala ne s takimi norci, nikoli več niti od daleč.
[/quote]

Tvoja zgodba nima ne repa ne glave. In mislim da sta oba zmedena oz.vsi trije ali koliko vas je, ker tesko razberes kdo je kaj. In brezveze si dala repliko Repliki, ki je napisala najboljsi komentar v zvezi s to temo.

New Report

Close