Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je že katera od vas možu oprostila oz. odpustila nezvestobo?

Ali je že katera od vas možu oprostila oz. odpustila nezvestobo?

Jaz ne vem več, kaj naj storim. Zmešalo se mi bo! Tako rada ga imam, še vedno… saj vem, da boste zdaj vsi pljuvali po meni, kako sem trapasta, pa da ga je v drugo namakal in vse to… ampak meni je hudo, ne morem si predstavljati, da ga zapustim, da z otrokom grem stran…. še vedno ga imam rada, dober mož je bil, dober očka.
Samo 1x se je to zgodilo, zatrjuje. Bil je na službeni poti, zvečer preveč spil in se zjutraj zbudil ob neki ženski, ki ga je zapeljala v baru. Rekel ji je, naj gre in je nikoli več videl. Priznal mi je sam…. v joku. Jokal je in meni se je trgalo srce!!! Zakaj je to storil??? Zakaj je moral vse pokvariti???!!!

Zdaj se trudi okrog mene, težko mu je, trpi. Ampak tudi jaz trpim. In otrok gleda oba in dobro ve, da je nekaj narobe, čeprav ima šele 5 let:(((

Kaj naj storim??? Je katera možu lahko odpustila? Kako je to prebolela? Se to sploh da preboleti? Pozabiti najbrž nikoli….

Ženske resno padate na take fore??? :))))))))))

Ženske resno padate na take fore??? :))))))))))
[/quote]

Se tudi jaz sprašujem……pa pojdi se testirat na SPB!

Jaz sem odpustila! Pod pogojem, da prosi za zamenjavo v službi in ne hodi več v tujino! Ker ko je šel naslednjič po tem dogodku, sem se skoraj požrla od skrbi in živcev!

Sedaj je tega že 5 let mimo, živimo srečno, mirno življenje! Ta ups sva predelala kot trden par, s pogovorom in praktično pozabila na to!


Če se ti ne bo gnusil, ko bo v tebi, potem je to znak, da si mu odpustila.

Jaz sem mu odpustila, ker ga je podobno zapeljala ženska, vendar sem mu naložila kar nekaj pravil, ki se jih je moral držati, bolj je začel pomagati v gospodinjstvu, tudi pri kuhanju, pospravljanju, ni imel nič več protekcije in vedel je, da bo takoj, ko se zgodi še kaj podobnega šel. Zdaj sva že 8let po tem še zmeraj skupaj in je res veliko boljše, vendar mu ne smeš prizanašat, izgubil je protekcijo, zdaj se bo moral trudit zate!

A pa sta hodila na kakšno svetovanje? Terapijo? Ker v meni je toliko jeze, toliko razočaranja, da ne morem povedati!!!!! Ampak vseeno ga imam rada. To je prva slaba stvar, ki jo je naredil v osmih letih zakona. No, slaba…. pravzaprav je grozna stvar!!! Da bi zamenjal službo? O tem sploh nisem razmišljala. Ali pa, če bi prosil, naj ga ne pošiljajo več v tujino. Saj do zdaj ni prav veliko hodil v tujino, ampak vseeno.
Tako me skrbi, če bova lahko sploh še kdaj srečna. Če povem po resnici, se včasih vprašam, zakaj hudiča mi je to sploh povedal??? Bilo je samo 1x, nikoli več, nič mu ni pomenilo, zakaj je torej to packarijo v solzah priznal???

Jaz sem mu odpustila, ker ga je podobno zapeljala ženska, vendar sem mu naložila kar nekaj pravil, ki se jih je moral držati, bolj je začel pomagati v gospodinjstvu, tudi pri kuhanju, pospravljanju, ni imel nič več protekcije in vedel je, da bo takoj, ko se zgodi še kaj podobnega šel. Zdaj sva že 8let po tem še zmeraj skupaj in je res veliko boljše, vendar mu ne smeš prizanašat, izgubil je protekcijo, zdaj se bo moral trudit zate!
[/quote]
Zanimivo, kaj vse ženske moškemu odpustite v zameno za njegovo servilnost in podrejenost. 🙂

Pa jih res mate za froce, ki zgubijo protekcijo. Kakšen je to miški in kakšna šele ženska. Joj kaj vse naredite da ste skup v zaporu.

Zakaj govoriti o odpuščanju nezvestobe, če se nato vprašanje zreducira na to, da je bila nekomu neuresničeno pričkakovanje ekskluzivne uporabe spolnih organov drugega?!?

Sploh znate biti zvesti? Sploh znate opredeliti zvestobo?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

A pa sta hodila na kakšno svetovanje? Terapijo? Ker v meni je toliko jeze, toliko razočaranja, da ne morem povedati!!!!! Ampak vseeno ga imam rada. To je prva slaba stvar, ki jo je naredil v osmih letih zakona. No, slaba…. pravzaprav je grozna stvar!!! Da bi zamenjal službo? O tem sploh nisem razmišljala. Ali pa, če bi prosil, naj ga ne pošiljajo več v tujino. Saj do zdaj ni prav veliko hodil v tujino, ampak vseeno.
Tako me skrbi, če bova lahko sploh še kdaj srečna. Če povem po resnici, se včasih vprašam, zakaj hudiča mi je to sploh povedal??? Bilo je samo 1x, nikoli več, nič mu ni pomenilo, zakaj je torej to packarijo v solzah priznal???
[/quote]

Jaz sem ga isto napizdla kaj mi je to sploh šel govorit, bedak, tih bi bil!!!
Ja hodila sva na zakonsko terapijo, 12x sva bila tam! Pa res je on se trudil na polno da sem mu zapuala, oz se še vedno! Tudi če gre samo na pijačo s kolegom, mi vmes vsaj sms pošlje pa tak, res veliko veliko se pogovorajava in delava na najinem odnostu! In lahko rečem da je zdaj boljši, kot je bil pred tem!

Zakaj govoriti o odpuščanju nezvestobe, če se nato vprašanje zreducira na to, da je bila nekomu neuresničeno pričkakovanje ekskluzivne uporabe spolnih organov drugega?!?

Sploh znate biti zvesti? Sploh znate opredeliti zvestobo?
[/quote]

Ne štekam. A lahko poveš malo bolj po domače ali pa s kakšnim primerom? A zate zvestoba med dvema zakoncema ne vključuje tudi fizične zvestobe?

Klinc pa tak dec, ki je tako labilen, da se on vsako punčaro “spotakne in pade nanjo”.
Predlagam investiranje v veliko boljšo in stabilnejšo obutev.

meni je pa res čudno, da verjamete v pravljice, kako se po barih kar mečejo ženske po tujih moških in jih zapeljujejo. moški pa 3/4 časa ob tem nezavestni

pa nemejebat no

najprej naj ti resnico pove. ali si je plačal kurbo, ali pa je s sodelavko seksal, s katero sta se kurila že kar nekaj časa. potem pa se spravita k partnerski terapiji….

in odgovor na prvo vprašanje
moj mož se je zatreskal v drugo in me pustil. po pol leta je ugotovil, da je bila to samo zaljubljenost in je prišel nazaj. eno leto po tem sva živela v peklu. šla skozi terapijo, ampak sva nekako prebrodila.

desc, ki ga ne namoči kjer se mu ponudi ali nastavi ali … , je šlapa.

ju knou d dril …

Jaz sem mu odpustila, ker ga je podobno zapeljala ženska, vendar sem mu naložila kar nekaj pravil, ki se jih je moral držati, bolj je začel pomagati v gospodinjstvu, tudi pri kuhanju, pospravljanju, ni imel nič več protekcije in vedel je, da bo takoj, ko se zgodi še kaj podobnega šel. Zdaj sva že 8let po tem še zmeraj skupaj in je res veliko boljše, vendar mu ne smeš prizanašat, izgubil je protekcijo, zdaj se bo moral trudit zate!
[/quote]

Once a cheater, always a cheater..
Ženske, ne verjet..da je prvič..sploh pa ne, da ne bo nikoli več, oziroma da je zadnjič.
In pa te fore..ZAPELJALA ME JE ŽENSKA.Prosim vas lepo no, a ga je mogoče posilila, prisilila..?
Moški je glih toliko kriv, kot ta ženska” ki ga je zapeljala”.
Ne rečem, da imam doma svetnika in ne vem, kako bi ravnala v taki situaciji, tudi midva imava otroke..Ampak vseeno, ne padajte na floskule in ne si mislit, da ste s prepovedmi in nadzorom kaj dosegle oziroma rešile situacijo. Do kdaj???

Jaz sem ga isto napizdla kaj mi je to sploh šel govorit, bedak, tih bi bil!!!
Ja hodila sva na zakonsko terapijo, 12x sva bila tam! Pa res je on se trudil na polno da sem mu zapuala, oz se še vedno! Tudi če gre samo na pijačo s kolegom, mi vmes vsaj sms pošlje pa tak, res veliko veliko se pogovorajava in delava na najinem odnostu! In lahko rečem da je zdaj boljši, kot je bil pred tem!
[/quote]

Sem ga prevarala, nekje 3 ali 4 leta po tistem, ko sva začela vezo. Bila je le ena noč, z bivšim, ki je prav tako prevaral svojo takratno partnerico. Takrat sva se z bivšim dejansko poslovila, zaključila, česar prej nisva, si povedala, kako rada sva se imela, kaj je šlo narobe, kaj sva imela možnost narediti drugače, a nisva, se smejala, jokala, se ljubila in se zjutraj poslovila.
Bila sem tiho, bil je tiho, nikoli več se ni ponovilo. In nikoli več ga nisem prevarala, pa je od tega že več kot 15 let. Me pa še sedaj peče vest.

verjemite , da vas bo vsak tak ob prvi priložnosti, ko ga bodo” ženske zapeljevale in se mu nastavljale”:):):) spet tiščal svojega tička v kako tako nesramnico in hudobnico:):):).
Kako ste nekatere neumne.
Aja, pa z ničemer ne boste mogle tega preprečiti, tudi če ga obdate z bodečo žico in ga imate na daljinca upravljanega…babe, babe…..
No ja, če ste take, naj jih kar rinejo v druge ženske in potem še malo v vas in potem spet v kako drugo in potem spet v vas ….fuuuuuuj

Sem ga prevarala, nekje 3 ali 4 leta po tistem, ko sva začela vezo. Bila je le ena noč, z bivšim, ki je prav tako prevaral svojo takratno partnerico. Takrat sva se z bivšim dejansko poslovila, zaključila, česar prej nisva, si povedala, kako rada sva se imela, kaj je šlo narobe, kaj sva imela možnost narediti drugače, a nisva, se smejala, jokala, se ljubila in se zjutraj poslovila.
Bila sem tiho, bil je tiho, nikoli več se ni ponovilo. In nikoli več ga nisem prevarala, pa je od tega že več kot 15 let. Me pa še sedaj peče vest.
[/quote]

Kot moja sestrična, samo ona dva z bivšim sta se tako poslavljala 7 mesecev, pa še zdaj občasno in oba od začetka poročena.


velja tudi za tvojega ☺

je.bat ga … če ve slabo fu.kate, ni čudno, da je descu vsaka druga dobra ☺

Pa saj se ni revež spotaknil. Ona ga je zapeljala !!!
Sedela je v baru, s tistimi svojimi dolgimi prekrižanimi nogami in velikim oprsjem ga je vabila k sebi in šepetala: “vzemi me, vzemi me”.
Pa kaj ti še nikoli nisi slišala za barske sirene? :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Stokrat bolje bi bilo, ko bi bil tiho.
Ampak- očitno te ima rad in mu je ležalo na duši.
Iskreno ti je povedal in žal mu je. Zelo žal!
Kaj če se tebi zgodi kaj takega , v službi recimo? Na službeni zabavi, ko se ga boš nacukala in že dlje časa ti je tisti tam zelo simpatičen?
Ne reci, da ni možno.Vse je možno.
Zato nehaj komplicirat.Mož se ti je opravičil.Poleg tega to ni bilo dolgotrajno razmerje , ampak en ponesrečeno srečanje.Tudi za tvojega moža, ki to obžaluje.Dosti huje bi bilo, če ne bi obžaloval.Potem bi ga jaz vrgla ven s kufri vred.
Odpusti mu in pojdita dalje.
Ker ga imaš rada in je dober mož in očka!
Iz glave pa zbriši! Ni bilo!

Ufff…jaz zase priznam, da sem med bolj naivnimi, ampak take zgodbe, kako ga je ona zapeljala, pa tudi jaz ne bi kupila sorry.

Mislim da je kar plačal družbo…..Fuj!

Imam zelo dolgo prakso na tem področju in kolikor vem – naj bi bili moški francoski zapeljivci na tem področju.
Isto kot pri plesu!
Če znaš žensko dobro prijet in zavrtet , bo vsaka dobro plesala.
Ob slabem plesalcu pa pač ne…

New Report

Close