Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ženskam z leti vrednost pada, moškim raste

Default avatar

smeha polna skleda

Raste ja. Aja zato je tistega viharnega zmedenca poln mon. Ker ločencem tako vrednost raste. Pa zato dxy predava cele dneve , kakšen as je.
Default avatar

Kako rečemo taki

Največja vrednost je napisal/a:
Meni je najlepši del lifa samskost. Samska sen že deset let, sem pa bila poročena. Nikooooooooooiiiii veeeec z nikomer,, ker me ni nihče vreden. Jaz sem sama s sabo tako v redu in tako super, da ne bi tega zamenjala za nobenega desca. Neeeeeeer obstaja. Vrednost ženski raste ko je sama, z descom in družino pa stagnira, tako to je, pa lahko mi pripeljete vse, ki mislite nasprotno, nobena se tega ni dokazala, vsaj meni ne, da nimam prav, ker ni mogoče. Jaz imam rada sebe preveč, da bi se to dalo zamenjat za kaj druzga, razen občasno.
Ne znaš prevzeti odgovornosti, raje si najstniško razuzdana, takšnim rečemo kur*be, oglasi se čez 10 oz. 15 let, da vidimo, če si še istega mnenja, do 50 je še fino bit sam, samo na stara leta...samo hahaha srečno...
Default avatar

smeha polna skleda

Kako rečemo taki je napisal/a:
Meni je najlepši del lifa samskost. Samska sen že deset let, sem pa bila poročena. Nikooooooooooiiiii veeeec z nikomer,, ker me ni nihče vreden. Jaz sem sama s sabo tako v redu in tako super, da ne bi tega zamenjala za nobenega desca. Neeeeeeer obstaja. Vrednost ženski raste ko je sama, z descom in družino pa stagnira, tako to je, pa lahko mi pripeljete vse, ki mislite nasprotno, nobena se tega ni dokazala, vsaj meni ne, da nimam prav, ker ni mogoče. Jaz imam rada sebe preveč, da bi se to dalo zamenjat za kaj druzga, razen občasno.
Ne znaš prevzeti odgovornosti, raje si najstniško razuzdana, takšnim rečemo kur*be, oglasi se čez 10 oz. 15 let, da vidimo, če si še istega mnenja, do 50 je še fino bit sam, samo na stara leta...samo hahaha srečno...
Kaki butli ste tu, pa to ni res, na stara leta je itak vsaka ženska sama, ker moški prej umrejo. Ko ji bo pri 70 mož guznil, si naj pol novega išče, po tvoje?
Default avatar

Največja vrednost

Si en debilko gor, imam prijatelja, več pa ne rabim. Obema odgovarja samskost, sva oba taka tipa, da je obema dovolj, da se vidiva ko nama zapase. Freee life je zakon. Bila sem pa odgovorna do družine čist preveč in že doma sem imela veliko odgovornost, kot otrok. Ne rabim več..... Otrok je polnoleten že preko, zato huraaa svoboda. Ni lepšega.
Default avatar

ČrnaRdeča

Spet en razočaran piše....bogi revček moreš si mal ego dvignit a ne??
Default avatar

DXY

Ni cisto tako. Zenskam s staranjem. vrednost res pada. Zato pa moskim vrednost raste je statusom.
Default avatar

Ne pozabi

DXY je napisal/a:
Ni cisto tako. Zenskam s staranjem. vrednost res pada. Zato pa moskim vrednost raste je statusom.
Tudi ženskam.
Default avatar

DXY

Ne pozabi je napisal/a:
DXY je napisal/a:
Tudi ženskam.
Se nobenemu se ni dvignil na zensko diplomo.
Default avatar

tudi obratno

DXY je napisal/a:
Ne pozabi je napisal/a:

Tudi ženskam.
Se nobenemu se ni dvignil na zensko diplomo.
Prav tako ženska ne postane mokra, če ima ded diplomo.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

Nehajmo že enkrat toliko filozofirati in napletati in bodimo odkriti.
Moškim je pri ženskah pomembna lepota, vitkost, mladost, napetost, seks, ...
Ženskam je pri moških pomemen denar, situiranost, varnost, stabilnost ...
Ženskam seveda z leti vrednost pada. Moškim pa z leti vrednost ne nujno raste.
Nehajte že enkrat s temi debilnimi temami.
Default avatar

hahah

tako to pač je je napisal/a:
pa če se coprnice mona na glavo postavite :)

A fu.kotožni starčki še zmeraj smetite po forumu?

Lejte, ljudje so zaradi videza atraktivni takrat, ko so mladi. To je dejstvo. Mladi fantje, mlade punce. Tako pač je.

Seveda so lahko atraktivni tudi tisti nad 40, a le, če so
- nadpovprečno lepi
- bogati
- znani.

Recimo Alen Kobilica je atraktiven desc..., ker je lep (in bogat).
Jan Plestenjak je atraktiven..., ker je bogat in popularen.
Ravno tako Boris Cavazza pred ene 15 leti.
Pa kakšni managerji so tudi atraktivni - recimo starček Šimonka je ujagal sponzorušo Karin, zdaj ga je zapečatila, poročila in mu naštepala frocovje.

Kaj je point? Point je, da je za mlado babo potrebnih kar nekaj adutov, ki jih vi, nesposbni debeluharji in revčki, ki visite na monu, pač nimate. Žal boste dr.kali do konca lajfa na mlado meso, hehehe.
Default avatar

DXY

Pobezljana puhoglavka je napisal/a:
Enim je to kristalno jasno. Drugim pa ni vsec in zacnejo z zalitvami tistih, ki si to drznemo povedati.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

hahah je napisal/a:
Point je, da je za mlado babo potrebnih kar nekaj adutov, ki jih vi, nesposbni debeluharji in revčki, ki visite na monu, pač nimate.
Tega sicer z gotovostjo ne vemo.
Morda je med pišočimi kak visoko situiran, inteligenten, sposoben moški osebek.
In morda je med pišočimi tudi kakšna fizično zelo atraktivna, karakterno prijetna in servilna ženska oseba.
Default avatar

oumajgad no

hahah je napisal/a:
Point je, da je za mlado babo potrebnih kar nekaj adutov, ki jih vi, nesposbni debeluharji in revčki, ki visite na monu, pač nimate.
In morda je med pišočimi tudi kakšna fizično zelo atraktivna, karakterno prijetna in servilna ženska oseba.

Hahahaha.
Ti to resno?
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

DXY je napisal/a:
Enim je to kristalno jasno. Drugim pa ni vsec in zacnejo z zalitvami tistih, ki si to drznemo povedati.
Všeč ali ne, to je dejstvo. Prej kot to razumeš in se s tem sprijazniš, prej boš lažje zaživel.
Človek naj bi težil k svojemu ugodju, k čemur spada tudi lažje življenje. Ampak očitno si želimo komplicirati življenje.
Evo, jaz sem starejša, +45. Nimam napetih prsi, imam nekaj gub, sem sicer zelo suha, a imam celulit. Seks me ne zanima. Nisem željena roba. Je ok.
Torej, kaj zdaj?
Želim fiksnega partnerja? Ne.
A, če bi ga, bi bili potreben reality check. Dobila bi lahko kvečjemu starejšega od sebe, zavaljenega, zakreditiranega, maminega sinčka, ali podobnega luzerja.
In taisti, zakreditirani, mamin sinček, luzer ... bi lahko dobil kvečjemu mene: celulitasto, povešenih prsi 45- letnico.
Nehajte fantazirati in sanjariti. Živite življenje.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

oumajgad no je napisal/a:

Hahahaha.
Ti to resno?
Absolutno.
Poznam osebo, ki ji po mojem mnenju, glede inteligence, ne more parirati nihče (v evropskem merilu), in je pred časom v anonimi pisala/sodelovala tu gor.
Default avatar

Največja vrednost

Je bi t pametnejši od vas, ki ste bolj kot ne neumni tle gor.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

Je bi t pametnejši od vas, ki ste bolj kot ne neumni tle gor.
Torej, kaj praviš: da je najpomembnejša (samo)vrednost?
Ok. Enjoy. :-)
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

DXY je napisal/a:
Če raste status, vrednost raste. Se strinjam.
Slovenskim možičkom (in damicam) v obojestransko korist pa priporočam v ogled tale video. Večina jo ima za zmešano in neumno, ampak tukaj razlaga življenjsko resnico. Kdor hoče, razume.
Default avatar

naj lepše je biti samski

Prav tako bi sam sebe opisal draga avtorica imam popolnoma isto mišljenje kot ti.
Nikoli ne veš morda bi pa midva bila odličen par.