Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vozniški izpit in potrdilo

vozniški izpit in potrdilo

Zanima me če se pri glavni vožnji plača poleg takse še ura vožnje ali je ta všteta v takso ?
Potem pa me zanima še, kako je ko uspešno opraviš praktični del. Ali dobiš kakšno potrdilo, da lahko takoj voziš, ali moraš it na UE in tam najprej uredit vse potrebno ?

Poleg takse za praktični del izpita moraš plačati tudi avto (vključno z inštruktorjem). Pri nas je tako, da se moraš domeniti z avtošolo oz. svojim inštruktorjem, da pride na izpit. Po možnosti z istim avtom kot si vadil. Lahko ga najameš tudi za eno uro vožnje pred izpitom, da se malo vpelješ.
Kako je s potrdilom pa ne vem.

Jaz sem v Ljubljani plačala samo takso za izpit, v katero je bila všteta tudi ura vožnje z avtomobilom avto šole.
Takoj po izpitu sem dobila potrdilo s katerim sem se vozila, dokler mi niso poslali izpita na dom….
Ne razumem vas, kaj vam tu ni jasno 🤔

Jaz sem v Ljubljani plačala samo takso za izpit, v katero je bila všteta tudi ura vožnje z avtomobilom avto šole.
Takoj po izpitu sem dobila potrdilo s katerim sem se vozila, dokler mi niso poslali izpita na dom….
Ne razumem vas, kaj vam tu ni jasno 🤔
[/quote]

Ne vem, kaj je všteto v tej tvoji taksi in zakaj se je treba povsod in za vsak drek spraševati o jasnosti.
Sin je delal nekaj tednov nazaj izpit. Najprej se je prijavil na komisiji na UE, plačal takso 37 eur, poklical svojo inštruktorico, ji povedal, kdaj ima izpit. Je prišla z avtom vred. Po izpitu je plačal tisto uro vožnje, menda 25 eur. Ko je plačal (na trr), je avtošola še isti dan dostavila karton vožnje (ali kakor se pač reče) na UE. In potem je lahko šel naredit dokument.
Kako je s potrdilom pa ne vem, ker za tiste 3 dni vmes ga ni potreboval.
Vse jasno?

Ne vem, kaj je všteto v tej tvoji taksi in zakaj se je treba povsod in za vsak drek spraševati o jasnosti.
Sin je delal nekaj tednov nazaj izpit. Najprej se je prijavil na komisiji na UE, plačal takso 37 eur, poklical svojo inštruktorico, ji povedal, kdaj ima izpit. Je prišla z avtom vred. Po izpitu je plačal tisto uro vožnje, menda 25 eur. Ko je plačal (na trr), je avtošola še isti dan dostavila karton vožnje (ali kakor se pač reče) na UE. In potem je lahko šel naredit dokument.
Kako je s potrdilom pa ne vem, ker za tiste 3 dni vmes ga ni potreboval.
Vse jasno?
[/quote]

Ko kandidat opravi vozniški izpit ne potrebuje nobenega kartona vožnje več, kaj tu tebi ni jasno!?

Ko kandidat opravi vozniški izpit ne potrebuje nobenega kartona vožnje več, kaj tu tebi ni jasno!?
[/quote]

Boj se tistega, ki je prebral eno samo knjigo. Dodajam: pa tudi tistega, ki je videl en sam urad.

New Report

Close