Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

Default avatar

Pikulet

Replika je napisal/a:
Pikulet je napisal/a:

Jaz pa ravno te dni opažam eno, ki se je zagrela za 51 letnika.
U uau. A celo eno?
Saj ni nemogoče. Samo ravno pogosto ni, kot bi na vsak način radi prikazali.
Pišete, kot da je to vsesplošni množični pojav.
Dejte no.
Ne trdim tega. Pravim pa, da 40 letnik precej lažje dobi 20 letnico, kot pa 40 letnica 20 letnika, So pač razlike v staranju in dojemanju.

Poznam tudi primer 49 letnika in 22 letnice, s tem, da sta oba znana. In takih primerov osebno poznam kar nekaj. Poznam primer 40 letnika (ali pa je morda 39) in 21 letnice, ki se bosta v kratkem poročila. Oba povprečno situirana, ona poleg službe sicer še študira.
Default avatar

Replika

Pikulet je napisal/a:
Replika je napisal/a:

U uau. A celo eno?
Saj ni nemogoče. Samo ravno pogosto ni, kot bi na vsak način radi prikazali.
Pišete, kot da je to vsesplošni množični pojav.
Dejte no.
Ne trdim tega. Pravim pa, da 40 letnik precej lažje dobi 20 letnico, kot pa 40 letnica 20 letnika, So pač razlike v staranju in dojemanju.

Poznam tudi primer 49 letnika in 22 letnice, s tem, da sta oba znana. In takih primerov osebno poznam kar nekaj. Poznam primer 40 letnika (ali pa je morda 39) in 21 letnice, ki se bosta v kratkem poročila. Oba povprečno situirana, ona poleg službe sicer še študira.
Se strinjam, ampak to ni zaradi tega, ker jih moški lažje dobijo. Enostavno je manj žensk, ki bi jih toliko mlajši dejansko zanimali. Če bi bilo pa povpraševanje, ti garantiram, da bi se dobila tudi ponudba.
Default avatar

20 letnik

Replika je napisal/a:
Pikulet je napisal/a:

Se strinjam, ampak to ni zaradi tega, ker jih moški lažje dobijo. Enostavno je manj žensk, ki bi jih toliko mlajši dejansko zanimali. Če bi bilo pa povpraševanje, ti garantiram, da bi se dobila tudi ponudba.
Velika večina potrebnih 20 letnikov bi se raje spraznila v 40 letnico kot robček. prijatu, ki je končal le osnovno, se že leta prazni v analno odprtino ene, ki gre proti 45.
Default avatar

večina jih misli s taspodnjo glavo

Replika je napisal/a:
Pikulet je napisal/a:

Seveda da jih ni - ker ženske pri 40ih ne mislijo samo s "taspodnjo" glavo pri teh letih, kot moški pri istih letih.
Default avatar

vse gre obratno

Mladi moški bi starejše. Potem pa obratno. Jaz sem pri 21, 22 tam nekje imel dve starejši od 40. Z eno sva se dobivala nekaj mesecev, dokler ni zanosila, ker njen mož ni bil sposoben, potem me je odje bala. Z drugo sva bila resno skupaj 2 leti. Spolnost s starejšo je, ne bom rekel boljša ampak drugačna in ta druga je mislila samo s spodnjo glavo, kar mi je bilo ok, ker sem jaz tudi. Jahala sva se povsod, hodila swingat.....
Ko me je vprašala, če bi se poročil z njo in da probava ujeti zadnji vlak z otrokom, sem šele dojel, da bo čez par let izgledala kot moja mama in me je minilo.
Dokler špilajo hormončki je super, ko se zamisliš te mine.
Starejši moški pa tako lovijo samo blesave mule in teh ni težko najt odzunaj. Leto nazaj v ta čas mi ga je pijana mula potegnila za pol škatle čikov in 2 Mercator pira.
Default avatar

bautista91

vse gre obratno je napisal/a:
Leto nazaj v ta čas mi ga je pijana mula potegnila za pol škatle čikov in 2 Mercator pira.
Itak če samo meto pogledaš kak petek, zakomirane 13 letnice v miničih in s čikom v goflji. Te prav kličejo da ga kasirajo. Še hujše na Ritmu mladosti vse pijano, frocovje spije dva pira pa ne ve več zase in poriva s starci po avtih. Pol pa starši splave plačujejo.
Default avatar

DXY

bautista91 je napisal/a:
vse gre obratno je napisal/a:
Leto nazaj v ta čas mi ga je pijana mula potegnila za pol škatle čikov in 2 Mercator pira.
Itak če samo meto pogledaš kak petek, zakomirane 13 letnice v miničih in s čikom v goflji. Te prav kličejo da ga kasirajo. Še hujše na Ritmu mladosti vse pijano, frocovje spije dva pira pa ne ve več zase in poriva s starci po avtih. Pol pa starši splave plačujejo.
Te scene ne poznam. Poznam pa tisto z mini dopustom. Problem vecine 20 letnikov je, da nimajo za burek. Bi pa ziveli. Zato je mala sala dobit 20 ali 25 letnico, da se ti kam pridruzi. Ena taksna mi ze 7 mesecev po tem, ko sva se se 10 dni meckala, dnevno posilja srcke. 30+ letnice pa niso nic boljse. Le na drugo se lepijo. V glavi imajo idejo o vecjih skupnih projektih. Kaksne 40+ letnice s posusenimi vaginami neki, lol.
Default avatar

BTDT

ne gre je napisal/a:
BTDT je napisal/a:
Za potrebe te debate si me lahko predstavljaš takole:
Slika
Sori, ne gre. Si obcajtno dauč prearoganten za ta kup nesamozavestnega sala
Aroganten? Ne, to pa res nočem biti. Se pa ne pustim zaj.ebavat…
In ja... ko nisem na MON-u, včasih tudi malo zakinkam... :))))))))))))))))))
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

DXY je napisal/a:
bautista91 je napisal/a:

Te scene ne poznam. Poznam pa tisto z mini dopustom. Problem vecine 20 letnikov je, da nimajo za burek. Bi pa ziveli. Zato je mala sala dobit 20 ali 25 letnico, da se ti kam pridruzi. Ena taksna mi ze 7 mesecev po tem, ko sva se se 10 dni meckala, dnevno posilja srcke. 30+ letnice pa niso nic boljse. Le na drugo se lepijo. V glavi imajo idejo o vecjih skupnih projektih. Kaksne 40+ letnice s posusenimi vaginami neki, lol.
To pa verjemem. Ljudje so res nori.
Kot je mala šala ohranjeni seksi 4o+ letnici dobiti mlajšega brezveznjaka, da se ti kam pridruži.
Problem večine 30+ letnkov (vezanih in ne ) je njihova spolna sla, ki jim zamegli um.
Eden takšnih mi že vsaj dve leti pošlja moledovanja in prošnje o tem, kako bi mi rad čistil stanovanje, masiral stopala,bil moja pručka, ... še več, kupoval, kar bi mi padlo na pamet, prepisal celo premoženje (ne majhno) name ... res nora stvar. Morda bom celo popustila.
Default avatar

kmet_

Pobezljana puhoglavka je napisal/a:
DXY je napisal/a:

To pa verjemem. Ljudje so res nori.
Kot je mala šala ohranjeni seksi 4o+ letnici dobiti mlajšega brezveznjaka, da se ti kam pridruži.
Problem večine 30+ letnkov (vezanih in ne ) je njihova spolna sla, ki jim zamegli um.
Eden takšnih mi že vsaj dve leti pošlja moledovanja in prošnje o tem, kako bi mi rad čistil stanovanje, masiral stopala,bil moja pručka, ... še več, kupoval, kar bi mi padlo na pamet, prepisal celo premoženje (ne majhno) name ... res nora stvar. Morda bom celo popustila.
Le dobro razmisli o ponudbi, danes dobro pručko najti so sladke sanje.