Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TV SLO zakaj samo eni zamorjeni filmi

TV SLO zakaj samo eni zamorjeni filmi

Vi na Kolodvorski. 2500 zaposlenih…. Vsi nekaj skregani, ker nimate kaj delat. 3 mesece poleti so same ponovitve.
Potem se dela nekaj od oktobra do decembra……. in zdaj spet ponovitve na ponovitev.
In zdaj spet nula – zerro!
Sem pa tja kakšna debata: mizica 2 kozarca vode in voditelj + (najbolj dolgočasni) gost.
Še športne prenose znate zamorit. Nas naživcirat. Pa z mašami.

Sorry, to je resnica. Pa sami zamorjeni filmi. Ko da si folk, ko pride domov, želi gledat te grozljvke??
Kje vam je pamet? Kje imate razvedrilni program??

Tako zajebancijo si lahko privošči samo banda, ki ji z lufta prileti denar! Naše prisiljeno plačevanje!


Popolnoma se strinjam s tabo. Zamorjeni faking filmi.
In še kar je dejansko kaj dobrega, ti predvajajo ob 10, 11 zvečer.
“Razvedrilni program” pa si predstavljajo kot govejomuzko in afnanje slovenskih “znanih obrazov”.

Žalost od TV programa…

In vse to nametano čez 4, 5 kanalov. To tematiko sem obdelal že v eni drugi temi ravno par tednov nazaj.

In? Nič efekta? Te ne šmirglajo?
Važn da pokasirajo.

Zato ker Slovenijo vodijo marksistični ustaši ki imajo še iz Sovjetskih časov potrebo po social-realizmu kot so ga učili Marks in Eisenstein.

Ker so samo zamorjeni, glupi, ogavni ljudje. Zato.

*sami

Hollywoodskega sranja imate dovolj na sto komercialnih programih. Zakaj bi še nacionalka morala to vrtet?

Samo še čakam, da se oglasita dve slovenistki, da njima pa fuuuuuul odgovarjajo taki filmi, ker so poučni.
Da boste vedeli, v kako top državi živite. In moramo bit hvaležni.
In vse kar je čez vaša pričakovanja – doplačaj.

Nama pa fuuuuuul odgovarjajo taki filmi, ker so poučni.

In? Nič efekta? Te ne šmirglajo?
Važn da pokasirajo.
[/quote]
Koga pa šmirglajo, te prosim… Bi jim morali konkretno zatežit s kakim protestom na Kolodvorski. 😉


Ni Hollywood edino in vse kar obstaja izven SLO TV sheme.


Ni Hollywood edino in vse kar obstaja izven SLO TV sheme.
[/quote]
Pa če smo fer, tudi ni ves Hollywood sranje. Povečini pa res.


Ni Hollywood edino in vse kar obstaja izven SLO TV sheme.
[/quote]

Kaj pa zate še obstaja? Kaj bi ti?

Kaj pa zate še obstaja? Kaj bi ti?
[/quote]
Tipičnih nacionalkinih zamorjenih ali pa dolgočasnih filmov ne bi, hvala. 🙂

da preklopiš na nova24tvtam je zelo pester program. cel dan lahko zreš v Njegovo obličje


Tipičnih nacionalkinih zamorjenih ali pa dolgočasnih filmov ne bi, hvala. 🙂
[/quote]

No, pa kaj bi? A ima sploh kdo idejo, kaj bi rad?


Koga pa šmirglajo, te prosim… Bi jim morali konkretno zatežit s kakim protestom na Kolodvorski. 😉
[/quote]

Kako bi pa zgledal konkretni protest?
Da jim razbiješ pol bajte?
Jih počakaš ob 23. uri in talaš nageljne?

Karkoli narediš, je takoj zadaj Policija. Nimaš dovoljenja, nimaš to in to.
In vse propade, čeprav so policaji na istem čolnu.

No, pa kaj bi? A ima sploh kdo idejo, kaj bi rad?
[/quote]

Nekaj razvedrilnega. Kakšen kviz, lahkotne smešnice… karkoli, samo ne mi ni težit!!

Kako bi pa zgledal konkretni protest?
Da jim razbiješ pol bajte?
Jih počakaš ob 23. uri in talaš nageljne?

Karkoli narediš, je takoj zadaj Policija. Nimaš dovoljenja, nimaš to in to.
In vse propade, čeprav so policaji na istem čolnu.
[/quote]
Brez vandalizma in nasilja, kakopak.
Konkreten morda v smislu dovoljšnje (ne zgolj 5-10 članske) in dovolj raznolike množice s panoji.
Saj takšen dogodek se prej najavi županu (ali komu že?), da se dovoljenje pridobi.


Brez vandalizma in nasilja, kakopak.
Konkreten morda v smislu dovoljšnje (ne zgolj 5-10 članske) in dovolj raznolike množice s panoji.
Saj takšen dogodek se prej najavi županu (ali komu že?), da se dovoljenje pridobi.
[/quote]

Škoda keša in časa. Še nikoli se ni nič spremenilo!
Vsi so skriti, drug dan je vse po starem.

Mene tudi motijo te depresivni filmi na nacionalki..

Pa smo spet tam…. A nismo te teme že obdelali.

TV Slo vrti kvalitetne filme in serije evropske produkcije, vrti dokumentarce, avtorske informacijsko politične oddaje, pogovorne oddaje.
Ne vrti rialiti šov dreka in ne vrti ameriškega komercialnega sranja.

Vi pa kličete in zahtevate, da vam TV Slo meče drek in servira sranje.

Nacionalka v bistvu izbira dobre filme. Veliko je takih, ki so za ožji krog gledalcev-. Veliko je preveč zamorjenih. Nadaljevanke ima pa dobre- veliko angleških,danskih.
Razvedrilni program (če se mu sploh lahko tako reče) je katastrofa. Ne znajo tega delat in pika.
Zadnje čase je dokaj gledljiva stvar Kdo bi vedel, a je že par sobot ni bilo. Da slučajno ne bi prišli na okus ;))

Jaz pa pravim, hvala bogu, da nacionalka ne vrti holivudskega sr*nja. Vrti v bistvu dobre filme, s festivalov, mednarodno produkcijo s poudarkom na evropski. Zavrtijo občasno tudi kak ameriški film, če je dober. Tudi Američani delajo dobre filme.

Res ne razumem tega pritoževanja nad “zamorjenimi” filmi. Saj imate pocukrane filme in resničnostne šove na celi množici drugih kanalov. Recimo na POP zadnjih 10 let ne vrtijo drugega kot turške/mehiške žajfnice in reality šove. Občasno zavrtijo kako staro ameriško romantiko ali pa kakega Seagala iz 90-ih let … Po moje je to perfekten program za nekritične ljudi. Ne me napačno razumet, tudi sam imam rad dobro akcijo, stare filme. Ampak dobro je pogledat še kaj drugega, recimo evropske filme, dobre dokumentarce ipd. Pa tudi veliko lastne produkcije ima nacionalka. Seveda še zdaleč ni vse dobro in popolno.

Podpis!

New Report

Close