Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nagravžne babe – "Kosmati januar"

Nagravžne babe – "Kosmati januar"

Šokiran sem, da ni še noben odprl teme na to neumnost, ki je bila objavljena danes.
Novica potrjuje mojo tezo, da imajo ljudje totalno preveč časa, počnejo same neumnosti. Manjka nam ena orenk vojna, da se ljudje začnejo močneje zavedati, kaj so najbolj pomembne stvari v življenju, kaj pomeni trdo delo, kaj trdo delo naredi za karakter človeka, itd.

Take svinjarije, kosmate ženske, gravž od gravža.
Želodec se ti obrača, ko zagledaš tako žensko.

https://style.over.net/kosmat-zacetek-leta-zenske-kot-po-tekocem-traku-objavljajo-neobrite-noge-in-pazduhe/?utm_source=midas&utm_medium=widget&utm_campaign=razmjena{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2bprometa

Pa saj ne rabiš gčedat….. Dajmo no malo realni postati. Zakaj bi se pa morala briti, da bo ugajala moškemu…… Meni so depilirani moški nagravžni, pa kaj potem.

Meni nikaršne dlačice, kocine, dlake in podobno na ženski niso všeč. Tudi tiste v nosu ne, niti tiste okoli anusa.
Po mojem sem pedofil.

nova
Uredništvo priporoča

In zakaj moški lahko, ženske pa ne?

To kroži že lep čas po netu. Ne gledat, pa bo.

Mal si kontradiktoren. Če bo vojna, boš gledal samo še kosmatovje.

Hahaha, dobra slikca. Mimogrede, to so noge moškega.

Drugače pa…ta ideja, da se ženske januarja ne brijemo nikjer, je super! Takoj začnem izvajati. 😉

Jaz imam kosmati januar 10 mesecev na leto, brijem se samo za dopust 🙂

Dobro vprašanje! Dokler bodo med samimi ženskami take, ki bodo pljuvale po ženskah, ki se ne brijejo ali ne depilirajo, hkrati pa govorile, kako so moški lepi, če so kosmati in poraščeni ter da izgleda ogabno, če se moški pobrije, potem se ni za čuditi, da je tako kot je. In da ubogi, občutljivi fantki ne prenesejo pogleda na kosmate ženske pazduhe.
Ne vem, kako so nekaj desetletij nazaj lahko moški sploh prenesli pogled na vse te kosmate babe okrog njih:))) Pa še poseksali so jih, saj ne moreš verjeti!

Danes je modni gejevski lobi vsilil svoj ideal lepote (torej suha ženska, neporaščena, skratka, naj izgleda čimbolj podobno predpubertetniškemu fantu) tudi hetero moškim.

Drugače pa, saj dobro vemo, da za ženske veljajo čisto neka druga nenapisana pravila kot za moške. Tako je vedno bilo in bojim se, da tudi vedno bo.

Če so izredne razmere in huda borba za preživetje, se bolj malo brije, frizira, lepotiči…
To je naravna ženska, nekaj desetletij nazaj je veljalo britje samo za hudo podložne. Muslimanke, tiste v haremu, kitajske cesarjeve konkurbine…


Joj, a ti rabiš, da cosmopolitan napiše, da se ni treba briti, potem je to super in must be, sicer pa je to gravž? Kaj je drugače pa februarja?
revica v glavi.


Joj, a ti rabiš, da cosmopolitan napiše, da se ni treba briti, potem je to super in must be, sicer pa je to gravž? Kaj je drugače pa februarja?
revica v glavi.
[/quote]

A????


Takšna tema je že bila odprta!

A????
[/quote]

Tvoj A???? samo potrjuje: “revica v glavi”. Vprašaj koga, da ti razloži zakaj, pa ne mene.

Tvoj A???? samo potrjuje: “revica v glavi”. Vprašaj koga, da ti razloži zakaj, pa ne mene.
[/quote]

Veš kaj…danes se mi pa ne da biti tarča tvojega sitnarjenja. Najdi si koga drugega.

Pa saj ni panike… Vedno najdemo tiste, ki nam ustrezajo; eni kosmate, drugi depilirane.
Je pa nenavadno videti.

V bistvu mi je vseen kakšne so druge 🙂

Poudarjanje tega ali onega se imenuje “trend”.
Ker itak ne sledim trendom, me tole kaj preveč ne gane.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11150395

Kosmatija pri ženskah ne paše na noge, na joške, roke so lahko puhaste, na hrbet tudi ne paše, na obraz pa nikakor ne, babe z brki, fej in fuj, pod pazduho pa , zakaj pa ne ampak ne tiste 8 cm dolge, okrog češpe pa tudi, zakaj pa ne , ampak ne cela džungla ampak malo stanjšano in urejeno..

Končno!!!! Kosmati Januar sem čakal vse od 80tih let…. Nekje pred 30imi leti so ženske začele s to norijo britja ki ni za nikamor. Da zgleda ženska kot otrok, ker je vsa depilirana, lepo vas no prosim.

Meni pa verjetno še kateremu sladokuscu se bo končno spet vsaj za en mesec pokazala priložnost da lahko ližemo kosmatinke. Ali jih vsaj gledamo.

Poleti brijem noge do kolen, moje pazduhe so vedno pobrite in redno z nitko obdelam puh nad zgornjo ustnico. Ostalo telo je čisto naravno. Nikoli se nisem obremenjevala zaradi trenda pobritosti.

Kako gre tole z nitko? A lahko malo opises, prosim? A je to kaksna posebna nitka?

U !

Naturlih

Glej da si boš brčiče pustil !

[img]https://content.artofmanliness.com/uploads//2009/09/ron_burgundy.jpg[/img]

New Report

Close