Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Mone, ni se vam treba več briti!

Default avatar

a vi to resno

Še pedri vedo, da so "lepši" pobriti, zdaj boste pa babe srale v svoj lonec, ker vas feministke sabotirajo s svojo opranoglavo propagando :)
Default avatar

Ena južna

Naj bo še tak trend, se bom brila še naprej. Ne brijem se zarad tega, ker je to kao trend, ampak zato, ker men dlake niso všeč. Jbg, se mi gabijo, ksj čm. Če so pa komu všeč, naj jih ima.
Default avatar

če se ne brijem

Če se ne obrijem, imam bistveno manj kosmate noge kot te bejbe še istega večera, ko so se obrile. Ker sigurno so še včeraj se brile. To je samo trend, leto ali dve, pol pa spet po starem.
Default avatar

meni itak nikoli

Meni itak nikoli ni bilo jasno zakaj se ženske, ki so naravno bistveno manj kosmate, brijejo, moški pa ne.
Moških pa ne motijo njihove dlake pa jih imajo v povprečju bistveno več in daljše kot ženske.
Potem pa poslušam ženske: ja pozimi pa ne grem na bazen, ker si pozimi ne brijem nog pa nočem, da me vidijo drugi tako. Ali pa ja ne morem obleči krila, ker nimam obritih nog. Ali pa ne morem imet majice brez rokavov, ker nimam obritih pazduh.
Default avatar

btch pleez

meni itak nikoli je napisal/a:
Meni itak nikoli ni bilo jasno zakaj se ženske, ki so naravno bistveno manj kosmate, brijejo, moški pa ne.
Moških pa ne motijo njihove dlake pa jih imajo v povprečju bistveno več in daljše kot ženske.
Potem pa poslušam ženske: ja pozimi pa ne grem na bazen, ker si pozimi ne brijem nog pa nočem, da me vidijo drugi tako. Ali pa ja ne morem obleči krila, ker nimam obritih nog. Ali pa ne morem imet majice brez rokavov, ker nimam obritih pazduh.
Moški so po naravi bolj kosmati od žensk in je tako apriori bolj sprejemljivo.
Po okončinah kosmate ženske preprosto ne izgledajo feminilne.
"Naravni zakoni privlačnosti."
Default avatar

meni itak nikoli

btch pleez je napisal/a:
Hja, pa na lase si mora zliti kup kemikalij , da se ne vidijo sivi lasje pa ta malo si mora obriti pa kaj vem kaj še vse. AJa, pa visoke štikle mora gor dati, da si ja uniči meča in hrbtenico.
Vse to, da je decem fu... abilna.
Default avatar

btch pleez

btch pleez je napisal/a:

Hja, pa na lase si mora zliti kup kemikalij , da se ne vidijo sivi lasje pa ta malo si mora obriti pa kaj vem kaj še vse. AJa, pa visoke štikle mora gor dati, da si ja uniči meča in hrbtenico.
Večji učinek kot kemikalije (barve) ima prava frizura.

"Tamala" ni okončina :) Seveda pa nekaj "kultiviranja" izboljša situacijo, odvisno od njene poraščenosti. Pa smo spet pri frizuri...zanimivo.
Default avatar

hahahahahaha

Take ogabne slike še bolj spodbujajo k britju.
Default avatar

btch pleez

Visoki štikli tudi ne pašejo vsem, sploh ne tistim, ki so že same visoke.
Default avatar

meni itak nikoli

btch pleez je napisal/a:

"Tamala" ni okončina :) Seveda pa nekaj "kultiviranja" izboljša situacijo, odvisno od njene poraščenosti. Pa smo spet pri frizuri...zanimivo.
V glavnem:
visoke petke - škodijo zdravju, onemogočajo normalno hojo
barvanje las - polno kemije na laseh in lasišču
britje - potrata časa, vrasle dlake, rdeči mozoljčki, vnetja
depiliranje s kremami - spet kemija
depiliranje z voskom in še čim podobnim - avč boli
šminke take in drugačne - spet kemija
puljenje obrvi - spet avč za brezveze
...

In večina moških zgoraj naštetega ne počne. Zakaj? Ker so pametni, ker ne bodo zapravljali časa in denarja za stvari, ki škodijo zdravju in niso prav nič prijetno opravilo.
Default avatar

lima llama

Brez skrbi, da bodo Gillette plasirali kaj, da jim ne bo upadla prodaja.
Default avatar

to je samo dokaz

btch pleez je napisal/a:

V glavnem:
visoke petke - škodijo zdravju, onemogočajo normalno hojo
barvanje las - polno kemije na laseh in lasišču
britje - potrata časa, vrasle dlake, rdeči mozoljčki, vnetja
depiliranje s kremami - spet kemija
depiliranje z voskom in še čim podobnim - avč boli
šminke take in drugačne - spet kemija
puljenje obrvi - spet avč za brezveze
...

In večina moških zgoraj naštetega ne počne. Zakaj? Ker so pametni, ker ne bodo zapravljali časa in denarja za stvari, ki škodijo zdravju in niso prav nič prijetno opravilo.
To je samo dokaz, da so babe zabite, moški pametni.
Default avatar

britje za kritje

Sori no, te slike ne sovpadajo s tvojim prvim stavkom niti malo. Se je treba potrudit, da najdeš tako neprijetno kosmate dedce. Moj ima lepo raščene dlake po nogah, svetlejše, malo krajše in v smeri. Te noge na sliki.... hvala bogu za britvice.
Default avatar

sam fprašam

A ni tudi neandertalec lepši, če se obrije?
Default avatar

je močno povezano

Je močno povezano z estetiko pedofilije. Mlade punčke nimajo dlak, potem se pa to emulira.
Default avatar

ne brijem

je močno povezano je napisal/a:
Je močno povezano z estetiko pedofilije. Mlade punčke nimajo dlak, potem se pa to emulira.
Še nikoli se nisem pobrila, le čemu, saj so moje dlakice majhne drobcene, svetle. Takoj ko bi jih obrila, bi postale temne, močne in dolge. Imam moža, ki nikoli ni zahteval, da se obrijem. Pa da ne bo pomote, imam nekaj čez 40 let.
Default avatar

Black and white

Črne kosmate noge in beli sandali.Na moč privlačna kombinacija.
Default avatar

luna med temnimi oblaki

Pred 50. leti se ženske niso brile in je bilo to popolnoma nekaj normalnega.
Sedaj se od žensk zahteva, da so pobrite, poglejte pa kakšni hodijo moški okrog, posebno poleti, goli do pasu, vsi zaraščeni in še z visečimi trebuhi, pa se nihče ne zgraža.
Default avatar

Družba se spreminja

luna med temnimi oblaki je napisal/a:
Pred 50. leti se ženske niso brile in je bilo to popolnoma nekaj normalnega.
Sedaj se od žensk zahteva, da so pobrite, poglejte pa kakšni hodijo moški okrog, posebno poleti, goli do pasu, vsi zaraščeni in še z visečimi trebuhi, pa se nihče ne zgraža.
Pred 50 leti je bilo marsikaj "normalno", kar je danes nesprejemljivo.
Družba se spreminja, razvija (glede zdravja-trebuhov, ne nujno v pravo smer). Tule se sicer strinjam s tem:
btch pleez je napisal/a:
Za ženske je lepota pomembnejša, za moške pa druge kvalitete ;)