Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Novoletne zaobljube

Default avatar

debeliTicko

Ali ste sklenili kakšne novoletne zaobljube? Ali pa, da res želite da vam kaj uspe v letu 2019 in da je že zadnji čas?

Pri meni nič kaj, leto 2019 bo kar veselo. Z ženo pričakujeva naraščaj. Moja novoletna zaobljuba je, da jo ohranjam srečno. Happy wife happy life.
Default avatar

Bog MONa TM

kot že vrsto let sem si tudi tokrat - tradicionalno - dal zaobljubo: ne daj si zaobljub ☺
Default avatar

še nikoli nisem

Nikoli nisem dajala novoletnih zaobljub. Tudi drugih (med letom )ne.
Tudi, da bom prenehala kaditi ne. Pa sem enkrat enega septembra (sredi meseca, sredi tedna) prenehala. Po 40 letih.
Default avatar

tudi jaz bi to

debeliTicko je napisal/a:
Ali ste sklenili kakšne novoletne zaobljube? Ali pa, da res želite da vam kaj uspe v letu 2019 in da je že zadnji čas?

Pri meni nič kaj, leto 2019 bo kar veselo. Z ženo pričakujeva naraščaj. Moja novoletna zaobljuba je, da jo ohranjam srečno. Happy wife happy life.
služba in zanositev, še bolje proti koncu leta biti že mama zdravemu otročku. OOOO kako velika želja je to,da se ne da povedati z besedami. Ni besed da opišejo kako si to želim.
Default avatar

Vlado Kreslin intervju

Je v domu starostnikov 103 letna gospa pobarala Vladota, ali ima kakšen nasvet, ki si ga velja zapomniti za celo življenje. Prebirati še več zgodb, ki jih pišejo navadni ljudje je pa moja zaobljuba.

Vredno branja: https://www.delo.si/sobotna-priloga/sam ... 18786.html
Default avatar

Imeti

Imeti sebe rada