Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo “lahkih žensk?

Zakaj se moški bojijo “lahkih žensk?

Imela sem razmerje, v katerem je bilo na začetku v pogovor večkrat vpleteno, da ne prenese lahkih žensk, prostitutk, lahkoživk… ok. Nekaj osnovnega vpogleda v to imam in si predstavljam, da pač moški ne marate ženske, čez katero je šlo veliko moških. Vendar sem imela v pogovoru bolj občutek, da gre za to,da preveč hitro ustrežejo, se posvetijo, hočejo zadovoljit…. ali se motim (vprašat več ne morem) ali je po sredi kaj drugega. Kaj pa pri vas povzroči ženska, ki v vsem ustreže?

To jih moti, ker takšne ženske prevzamejo še tisti delček, ki ga moški želijo obdržati zase. Potem je prevelika podobnost v spolu in ni več zanimivo.

A ni da se najbolj bojijo težkih?!

Pogosto je to povezano z neodgovornostjo in pomanjkanjem samokontrole.

Hitro pride do nestrinjanj zaradi drugačnih nazorov. Po domače … nimam jaz kaj počet z neodgovorno žensko. Neodgovorni ljudje so mi vedno prinesli samo težave.

Iskreno jim povem samo še Fakof.

Ne bi rekla, da se jih bojijo, prej da se naveličajo, ker so nezanimive, ni izziva.

Moja punca je prostitutka pa me ne moti. Seveda strogo s kondomom in brez poljubljanja. Pa ceno ima nadpovprečno, da si jo lahko privoščijo samo urejeni moški.

Ne vem, če je bojijo pravi izraz. Ali pa. Bolj bi rekel, ne maramo. Če moški želi resno zvezo, torej išče resno žensko. Ne moreš graditi resne zveze z žensko, ki hitro podleže, saj taka ženska daje vtis, da nima obstanka in zato v moškemu vzbuja nezaupanje, da je pripravljena ostati z njim v kakih večjih preizkušnjah. V glavnem gre za to, po mojem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moški mora imeti občutek, da lovi. Če se plen sam nastavlja ali celo prevzame vlogo lovca, se počutijo kot da so nemočni, kot da niso dovolj možati, da so plen in tega, da izgubljajo svojo možatost, jih je na smrt strah. Za povrh vsega vejo, da lahka ženska hitro podleže, zato se bojijo prevare in ranjenega ponosa.


Agresivne babe so preprosto nadležne in rade komandirajo.. hvala, ne.
Lahke pa so pač dobre samo za potešitev, če je potreba dovolj velika.


Agresivne babe so preprosto nadležne in rade komandirajo.. hvala, ne.
Lahke pa so pač dobre samo za potešitev, če je potreba dovolj velika.
[/quote]

Zakaj? Utemelji, zakaj so lahke dobre samo za potešitev? Mogoče so odlične prijateljice, dobre gospodinje, imajo super smisel za humor, rade pomagajo sočloveku….le prehitro podležejo zapeljevanju. Mislim, da imam kar prav, ti pa seveda nočeš priznati, da se bojiš določene ženske lastnosti. Glede agresivnih bab se strinjam, a vedi, da so prav tako dosadni agresivni moški.


Lahkoživka ni nujno tudi prostitutka.
Prostitutka ima lahko tudi svoja moralna načela.
V vseh svojih letih nisem še opazila, da bi se moški bali lahkih žensk. Večinoma si jih želijo, a ne za dolgoročna razmerja.

Ker prenašajo spolne bolezni?

Zakaj? Utemelji, zakaj so lahke dobre samo za potešitev? Mogoče so odlične prijateljice, dobre gospodinje, imajo super smisel za humor, rade pomagajo sočloveku….le prehitro podležejo zapeljevanju. Mislim, da imam kar prav, ti pa seveda nočeš priznati, da se bojiš določene ženske lastnosti. Glede agresivnih bab se strinjam, a vedi, da so prav tako dosadni agresivni moški.
[/quote]
Če je plen prelahek, si ne pridobi dosti nekega spoštovanja oz. cenjenja.
Nimam sicer proti, če je “lahka” samo do mene in ne do drugih 🙂

Tole ti pa lahko odgovorim kar iz prve roke. Glede na to, da sem dal kar nekaj “lahkih” žensk čez.

Če je “lahka” sploh ne pomeni, da ti hitro ustreže, se ti posveča ali te hoče zadovoljiti – hehe, no to zadnje velja.

Vsak moški, ki ima IQ višji od sobne temperature, ve da niso to ženske za oženit. Ker se NIKOLI ne spremenijo. So pač “moški kurbirji”. Skupno jim je, da je z njimi zabavno za kratek čas, da so vrhunske v postelji (po večini), to je pa več ali manj vse. Slabo pa, da jim ne moreš zaupati, ker BOŠ prevaran slej ko prej, da imajo narcisistično osebnostno motnjo, posledično te zamenjajo, ko najdejo nov thrill.

Skratka, avtorica mešaš pojme. Jaz sem se poročil z žensko, ki mi (skoraj) v vsem ustreže, pa ni “lahka”. “Lahke” ženske ti v prvih 3 mesecih v vsem ustrežejo, potem pa se pokaže njihov pravi obraz in postanejo pras…

Žal pa je večina tipov, bolj naivnih kot folk, ki kupuje na top shopu:)))

Tole ti pa lahko odgovorim kar iz prve roke. Glede na to, da sem dal kar nekaj “lahkih” žensk čez.

Če je “lahka” sploh ne pomeni, da ti hitro ustreže, se ti posveča ali te hoče zadovoljiti – hehe, no to zadnje velja.

Vsak moški, ki ima IQ višji od sobne temperature, ve da niso to ženske za oženit. Ker se NIKOLI ne spremenijo. So pač “moški kurbirji”. Skupno jim je, da je z njimi zabavno za kratek čas, da so vrhunske v postelji (po večini), to je pa več ali manj vse. Slabo pa, da jim ne moreš zaupati, ker BOŠ prevaran slej ko prej, da imajo narcisistično osebnostno motnjo, posledično te zamenjajo, ko najdejo nov thrill.

Skratka, avtorica mešaš pojme. Jaz sem se poročil z žensko, ki mi (skoraj) v vsem ustreže, pa ni “lahka”. “Lahke” ženske ti v prvih 3 mesecih v vsem ustrežejo, potem pa se pokaže njihov pravi obraz in postanejo pras…

Žal pa je večina tipov, bolj naivnih kot folk, ki kupuje na top shopu:)))
[/quote]

Ti si precej veliko zmede.


Če je plen prelahek, si ne pridobi dosti nekega spoštovanja oz. cenjenja.
Nimam sicer proti, če je “lahka” samo do mene in ne do drugih 🙂
[/quote]

Še vedno nisi utemeljil in še vedno iz tvojih besed ne razberem nič drugega kot ranjen ponos.

Še vedno nisi utemeljil in še vedno iz tvojih besed ne razberem nič drugega kot ranjen ponos.
[/quote]
Potem slabo razbiraš. Kaj je za utemeljit? Mogoče so drugače ok, ali pa tudi ne, zanesljivost je vprašljiva v vsakem primeru. Preveč agresivnosti ni nikoli v redu, ne.

lahkih žensk si vsak moški želi, ni panike, za njih če se zna ženska nosit in, če je urejena, saj imajo vse po pravilu dober geštel…. ampak v manjših mestih, krajih, ženska dobi ta naziv že, če je zamenjala dva tipa, pa je lahka, kao, kar je v bistvu zelo nepravično do žensk…. tist tip, ki kritizira lahke ženske, se v bistvu res boji žensk in jih ne šteka, to je dejstvo….

Ti si precej veliko zmede.
[/quote]

Za tiste z majhnim IQ-jem morda, ostali so me razumeli…

Tole ti pa lahko odgovorim kar iz prve roke. Glede na to, da sem dal kar nekaj “lahkih” žensk čez.

Potem si pa tud ti lahek moški, kajne 🙂

Tu je toliko nejasnosti, da je nemogoče odgovoriti;
Najprej že kriterij “lahka ženska” sploh ni enoten. Niti približno! Kdo ve, kaj si ta tvoj bivši predstavljal na to temo.

Lahko ti odgovorim samo na zadnje vprašanje – samo s to lastnostjo verjetno nič. Možno bi bilo, da bi spodbudila nekaj nezainteresiranosti, zaradi premalo izziva. A to ni mišljeno predvsem v seksualnem smislu, sploh ne. Veliko večji problem bi bil intelektualna nezainteresiranost, kar bi hitro preraslo v nekompatibilnost kot par.

jaz bi se zamislila nad tem, zakaj je bilo to tako poudarjano. bolj v smislu, da je imel človek osebni problem s takim tipom žensk… načeloma sem mnenja, da večina moških s prostitutko glih ne bi osnovala veze, ne čuti pa nobene potrebe po tem, da bi to tudi na glas poudarjala.

Za to ker lahke ženske mislijo o tem kako bodo pi*čko najbolj izkoristile da bodo dobile najbolj vrhunskega bogatega žrebca… samo pač revce nimajo veliko v glavi ker je šlo vse v zunanjost. Tako potem padejo na vsako finto jebačev – oni vidijo da ni zanimiva in takoj da noge narazen in jo zapustijo. Potem ponovi vajo. Mislim da se jih ne bojijo. Samo očitno je da te noben ne bo jemal resno in te spoštoval če boš takoj dala noge narazen.

“Lahke ženske” imajo moški radi, ker so prenosne, lahkotne (beri: znosne). Moški ne marajo navzven le tisti del, kjer ves čas s seboj nosijo tehtnico in neprestano pazijo na svojo linijo in lahkost (beri: težo).

“Prostitutke” imajo moški zelo radi. Celo denar jim nosijo in zelo pogosto obiskujejo, zato tudi obstajajo. Čisti računi, pa še biznis in pleasure se sme (končno) mešati.

”Lahkoživke” imajo radi pogojno, v primeru, da tudi njim omogočajo lahkost življenja.. Zgolj v primeru, da je lahkotnost življenja rezervirana zgolj za njih (beri: egoistke), potem se določen sloj še vedno lepi na njih. Nevrotiki, ki se trudijo in trudijo okoli njih.. celo življenje so lahko vitezi.. osvajajo neosvojljivo. Ponavljajo svoje otroštvo, kjer jim podobno ni uspelo usvojiti srce svojih mater.

“Ženske, čez katere je šlo veliko moških” imajo moški pa najraje.. iz več kot očitnega razloga: po toliko testiranjih, je očitno le on tisti, ki jo zadovolji.. vsi osteli bingelnji so očitno samo bingljali, niso pa zadovoljili.
Ženska torej ve, kaj hoče.. in to ste vi!

“Ustrežljive ženske” imajo radi najbolj nesamozavestni moški. Vsa ta osladnost (beri: ustrežljivost) jim potem daje lažen občutek grandioznosti, pomembnosti.. ter najpomembneje: moškosti. Torej tistega, česar moški pri ostalih višje naštetih modelih žensk ne pogrešajo.

“Normalne ženske” iščejo pa zgolj največji fejkiči, da bi lahko skupaj sfejkala celotno življenje (beri: “normalnost”).

Da pa vam je šel moški razlgati kateri modeli žensk mu kao ne ustrezajo pomeni lahko dvoje: preverja vas, da vidi, v katero kategorijo sodite (da vas bo lahko primerno imel rad).. ali pa išče “normalno” žensko… zato ponujam hitri nasvet: Bejžite proč!
Več kot očitno ima navado objektivizirati ženske, delati predalčke.. in iskati “normalnost”. Kjer bo seveda normalno zgolj tisto, kar njemu tisti trenutek paše… in mu bo potrebno v tem tudi ustreči.

De omnibus disputandum..


Potem slabo razbiraš. Kaj je za utemeljit? Mogoče so drugače ok, ali pa tudi ne, zanesljivost je vprašljiva v vsakem primeru. Preveč agresivnosti ni nikoli v redu, ne.
[/quote]

No evo, strah pred prevaro. Saj sem prav povedala.

New Report

Close