Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz imam invalidov dost!!

Jaz imam invalidov dost!!

Vem, da me boste obsojali. Samo jaz imam enih do vrha glave, drugim so pa res kratene pravice.
Pri nas imamo dve familiji (tastare in tamlade) …. vsi mišično prizadeti.
Stanujejo v pritlčju bloka. Ni jim treba čistit stopnišča, nič jim ni treba. V kante znosijo gore smeti. Okol svojega fleta imajo marmor, svoj vhod, 3 parkirišča….. vsi drugi se gužvamo!!
Ta mladi imajo sina….pa še enega, vsi zdravi…….. pa še enega – isto prizadet. !! Zakaj se je treba tok razmnoževat?? In zdaj bomo spet vsi plačevali, pucali, se jim umikali??

Ne naredijo nič, samo jamrajo. Smo jim mi krivi, da so bolni? Ko je treba kaj dat – oni ne morejo. Ne primejo niti za metlo! Imajo morje zastonj, ene pakete… nobene hvaležnosti!
Mislijo, da jim to pripada!

Ni mi vseeno! Ni treba zdaj nabijat, da je zdravje vseee! Če bi bili oni malo bolj vpeti – in manj hudobni, bi tudi lažje živeli. Nimate pojma, kako zahrbtni so ti ljudje!

Potem pac poglej stran. Njih ze zivljenje dovolj kaznuje. Te razumem, kaj mislis, ampak- bi zamenjala z njimi??

Invalidi pa vas, brezsrčnežev! Sram naj vas bo!

nova
Uredništvo priporoča

Invalidi pa vas, brezsrčnežev! Sram naj vas bo!
[/quote]
Nič drugega ne bom rekla:želim,da te Bog štrafa za vekomaj-100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}invalid.

Saj bo tebe tudi.

A mišični distrofiki naj pucajo stopnišče? Pa ti res nisi gladka.

Pra.sica.

Ne razumem. Imajo svoj vhod. Zakaj bi potem morali pucat stopnišče?
Parkirišč imajo toliko, kolikor ste jim dovolili imet. Mi v bloku nimamo nobenega invalidskeha parkinga, ker nimamo nobenega invalida v bloku. Bloki v soseski, ki imajo invalide, imajo toliko namenskih parkirnih mest, kolikor je invalidov.

Glede morja in paketov, ki jih dobijo bolni ali revni se pa sploh ne sekiram, vedno si rečem, hvala vesolju, da ne stojim tam v vrsti na paket hrane!

Jaz imam pa tebe poln kufer, ker venomer odpiraš neke teme proti določenim skupinam ljudi, enkrat enim, drugič drugim. Pojdi se že enkrat zdravit!

nuna 10

Spomni se na te besede, ko boš ti potrebovala pomoč čez 20, 30 let. Prosila boš Boga, pa boš tudi ti dobila to, kar si zaslužiš!

” INVALIDI”. Nasa drzava pa res podarja kategorije invalidnosti, kot za salo… V sluzbi tezko delajo, na zabavah pa skacejo kot novi…


Glede na to kako zelo si uboga, bi tudi tebi morala pripadati invalidnost.

Saj bo tebe tudi.
[/quote]
Mene Bog ne bo štrafal,ker za njih in z njimi delam 24ur na dan in jih poplnoma razumem in jim vlivam upanje za življenje,čeprav je mnogim težko in s trpljenjem gredo naprej.Lepo Vas pozdravljam.


Mene Bog ne bo štrafal,ker za njih in z njimi delam 24ur na dan in jih poplnoma razumem in jim vlivam upanje za življenje,čeprav je mnogim težko in s trpljenjem gredo naprej.Lepo Vas pozdravljam.
[/quote]

bog te ne more štrafat, ker ga ni!

[img]http://shrani.si/t/3V/oR/160BYMmP/holokavst.jpg[/img]

Spet ste navalili na avtorco kot sestradan pes na kost.
A sploh razumete?
A se borite za ene pravice kot lastnik psa?
A se sploh kdo kaj potrudit razumet??

Zakaj bi en sosed, en čist XY trpel zaradi invalidov? NO ZAKAJ?? Kdo mu je kriv?
A metle ne more držat? Se pa na sestankih ven meče in nekaj rihta…. kar ni nikoli končano.
Kdor živi v z njimi, ve kako egoistični so.

bog te ne more štrafat, ker ga ni!

[img]http://shrani.si/t/3V/oR/160BYMmP/holokavst.jpg[/img]
[/quote]

dokaži svojo neumno trditev.

tega harmonikarja! Pa je dosegel velike uspehe v življenju.

In njegova hči mu je čisto podobna (zajčja ustnica):

https://www.youtube.com/watch?v=c3rTlaRsb8I

Je pa avtor druge največje glasbene uspešnice v Evropi (Dobro jutro). Prva je seveda Na Golici!

https://www.youtube.com/watch?v=kaks9KHOQww

Pomagat.
A njihove hudobije pa nikol ne vidite?

Jaz tut čakam na parkplac. Jaz tud ne morem vsega imet pred nosom.
Znajo bit orenk predrzni.

A zdaj naj pa zaradi invalida trpi cel blok?
(glej stari, lahko ti pomagam. Samo ne mi jamrat in zganjat hudobijo!)

Ni bilo potrebno dosti, da sem postal invalid. Samo neroden korak in noga je šla za vedno in ne bo nikoli več ista kot je bila. Lahko sedete v avto, se kdo drug zaleti v vas. Trenutek je potreben, da vam spremeni življenje na slabše. Umirite se, vse lahko pride precej hitro.

A je to zadnja skupina ljudi, zaradi katere si odprla post, al maš še kaj na zalogi?
Ker je v tem primeru zelo enostavna rešitev: preseli se!

Tema s tole vsebino je bila že odprta . Zapomnil sem si jo po polnih kesonih in treh parkiriščih. Sam ni mi jasno tisto z marmorjem pri vhodu.

Jaz se pa strinjam s teboj..

Njihovi “pokretni sobivalci” bi lahko komot prispevali z blokovsko skupnost. JAz sovražim “švercanje” celih familij” na invalidnost enega člana…. Take, prisklednike.

Je hudo imet takšnega in drugačnega invalida, ampak vest tim mora narekovat, če imaš dve zdravi roki in nogi, da glede na to, da imaš “ugodnosti” od vedno xagovotljenega parkinga naprej in podobno, da prispevaš sam nekaj nazaj za dobrobit in v zahvalo. To je samo znak človeškosti, solidarnosti nazaj – ker so drugi solidarni do njihovega drućinskega hendikepiranega ćlana, bi lahko tudi oni “mignili z lenivm mezincem” kdaj za skupnost stanovalcev.

Veste, za eno skupnost je potrebno obojestransko sodelovanje.
Ni nobene potrebe, da bi zdele filozofirali.
Mi imamo invalide v bloku. Vse imajo omogočeno. In ni treba nobene hvaležnosti.
Še pomagam, če bo rekel!
Ni pa treba zganjat hudobije, ni treba se nekam silit, če ne zmoreš.

Kako zahrbtni znajo bit ti ljudje… ker kao jim vse pripada… a res?

niso vsi invalidi isti, imaš dobre in slabe, kot druge ljudi. Jaz poznam eno super žensko, ki je invalidka in eno zelo žleht in lažnivo. Ne smemo pa pozabit, da vsak lahko postane invalid v sekundi in zaradi zagrenjenosti potem butnejo bolj na dan negativne lastnosti, ki jih imamo vsi.

Ok.
V čem točno je problem?

Ok.
V čem točno je problem?
[/quote]

V tem, da se “švercajo” na invalidnost” enega člana družine in dobroto velike večine še preostali člani nekega goppodinjstva, kjer je oseba s posebnimi potrebami… Od parkinga, do neudeleževanja raznih skupnih akcij naprej.

New Report

Close