Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iris Mulej Blog Freespirit mama

Iris Mulej Blog Freespirit mama

A kdo bere blog Iris Mulej Freespirit mama? Kakšen se vam zdi?
Meni se sama ideja, da bi ženska kot je ona pisala blog, zdi v redu, a žal me njen bog en prepriča. Se spomnim, ko je nekaj poskušala pisat še ko je bila pred leti s tistim tipom manekenom, pa neke izdelke je takrat prodajala, ampak vse skupaj ni bilo za nikamor po jezikovni pati.
Zdaj je njen blog veliko bolj berljiv. Sumljivo boljše pisanje je to. Po drugi strani pa premalo osebno, izumetničeno. Neki klišeji, ki jih srečaš na podobnih internet straneh. Takšne so tudi fotke, vse pozerske, z otrokom vred. Vse je naštimano. Deluje kot da ona samo odpozira svoje, pove par stvari o svojem življenju, potem pa en bolj strokovni tim to po svoje ubesedi. Ne vem kakšen odnos ima ona s svojim otrokom, lahko da je dobra mama, res ne vem. Ampak po slikah sodeč deluje hladno, kot da obe z otrokom samo pozirata, da med njima ni nobene pristne povezave. Poleg tega Iris tudi po videzu deluje vedno bolj plastično v obraz. Mene to zelo moti, ko gledam njene slike na blogu. Razumem, da je kot model že v letih in da je to biznis, ki se ga je lotila recimo temu profesionalno. Ampak point takšnih blogov je, da se te dotaknejo, da so pristni, iskreni. To njeno žal to ni. Ne vem kdo ji je svetoval, da se tega loti na takšen način, ampak to je vse kot eno posiljevanje z reklamami. Isto bi lahko naredila ena najeta manekenka z najetim otrokom. Mama in otrok je pa nekaj drugega. Je packanje s hrano, so dnevi brez popolnega makeupa ali večina dni brez makeupa, so pristni stiki z otrokom.

Ne bi se je dotaknil s palico. 🤮

Njen instagram profil rada pogledam, ker mi je lušten in kvalitetno narejen.
Blog sem prebrala, a me ne prepriča.
Njena hči pa je prava lepotička. Luštna družinica so.

nova
Uredništvo priporoča

Meni so taki blogi kot tudi instagram profili blazno dolgočasni, fotke pa kičaste. Ne sicer toliko kot od Sanje Grohar, ampak tisto je res ekstrem 🙂 Vseeno, katerega pogledaš, vsi so skoraj isti. Prazaprav pri vseh, kjer gre samo za poziranje v nekih nastavljenih pozah in nastopaštvo, mi je to čisto brezveze. Kaže na prazno življenje, narcizem ali pa na samopromocijo za prodajo.


Te fotke so res mimo.
Na tej zgleda bolj kot mačeha, ne kot ljubeča mati.

[img]http://micna.slovenskenovice.si/media/6358/53694/bozic_jelka_drevo_prazniki_iris_mulej.jpg[/img]

Pa saj to spremljajo tako ali tako skupine tistih ljudi, ki so ljubitelji limonadastih turkiš spangiš nadaljevank in imajo status obupanih gospodinj……

Spaka.

Preracunljivi ljudje nikoli niso pristni in prijetni. Iris je tipicen primerek koristolovke in preracunljivke. Karkoli pocne, pa naj bo to razprodaja svojega otroka, sebe kot mame, ponujanje zdravih zivil-orgazmus, prostituiranje svojih partnerjev, celo lastno mater proda medijem! Vse to pocne tako odkrito ceneno, da ji ne mores niti zameriti. Sigurno pa taksne zenske ne morem nikoli spostovati!
Ko zagledam Iris Mulej, ki naj bi bila garant za kakovost necesa, je ucinek prav nasproten. Podjetje, ki najame njo, cilja na doloceno skupino ljudi, v kateri ne zelis biti.
V primerjavi s povprecno mamo, ki hodi v sluzbo, skrbi za dom, otroke, najde cas zase, je Iris Mulej, ki pri skoraj 40ih nima delovne dobe, zato, da objavi fotografijo na Instagramu ima pomocnico, ki ji vsak dan cuva otroka in skuha, precej klaveren primerek mame in partnerke. In zenska se celo naziva s podjetnico.
Ona pac zna razvrednotiti kogarkoli in karkoli!

Si predstavljate, da nekam pridete z njo in ona navlece vse jelencke, svece, ki jih najde, premakne tri mize, vrze ven sampon in fotkanje se pricne?!
NE! TO MORAS BITI NOR •••

Tega bloga zagotovo ne piše sama. Po mojem mnenju ga niti sama ne bere. 😀 Da se ti pa pri pisanju članka zgodi tako velik lapsus, da za lastnega otroka, ki si mu sam nadel ime Isabella, napišeš Izabela… Začetek članka Mali zakladi…

Sem si ogledala blog zaradi zgornjega komentarja, prej nisem vedela, da obstaja. Si pa ne znam predstavljati, kdo dejansko to bere! :S

Če je bila napaka v črkovanju imena hčere, potem bloga verjetno res ne piše sama.

Mene sam blog ne moti, ni nekakovostno napisan in mogoče ga bom kdaj še prebrala, a če bom naletela nanj. Smili pa se mi Iris – vidim, da staranja ne more sprejeti in postaja vse bolj umetna. Smilijo se mi ženske, ki so prepričane, da je videz vse, kar znajo ponuditi svetu, in podaljšujejo svojo mladost z operacijami in polnili, zaradi katerih zgledajo vse bolj izumetničene.. Videno tudi pri Evi Irgl v zadnjem času.

Nisem prepričana, da je punčka zadovoljna s fotografiranjem. Ni videti sproščena in nasmejana.

Ha ha, lapsus pri imenu, dobra.

Glede na to, kako malo so plačani pisci člankov za razno razne portale, bi rekla, da da tistih 20 evrov enemu pisunu, da opravi grdo delo namesto nje. Saj to menda veste, da je večina blogov namenjena reklami, vsaj teh šablonskih, pavšalnih?


Te fotke so res mimo.
Na tej zgleda bolj kot mačeha, ne kot ljubeča mati.

[img]http://micna.slovenskenovice.si/media/6358/53694/bozic_jelka_drevo_prazniki_iris_mulej.jpg[/img]
[/quote]

Kar strese me ob tej sliki, res kot ena hudobna mačeha je zadaj.

Kar strese me ob tej sliki, res kot ena hudobna mačeha je zadaj.
[/quote]

Pa še hči zgleda, kot bi imela neke škarje zapičene v glavo.

LOL, to z imenom je pa res adijo! Iris bi lahko vsaj prebrala, kaj ji drugi napišejo in če drugega ne, opozorila na napačen zapis imena svoje hčerke. Res sramotno!

Free spirit sponzoruša 😂

Iris izgleda kot cenena napihljiva sexx lutka

Kokoška za kokoške pač, ve se pa kao čudite.

New Report

Close