Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se že pripravljate za najdaljšo noč

Se že pripravljate za najdaljšo noč

So priprave v teku, ali so že končane za najdaljšo noč? Kje boste dočakali novo leto, ali boste doma v krogu družine? Kjerkoli že bo, naj bo lepo!

A ni bila najdaljša noč (solsticij) 21. decembra?

Kaj delata marketing in novinarji z človeškimi možgani.Vsakič je isto samo če ne bi bili ljudje tako kratke pameti bi to vedeli

nova
Uredništvo priporoča

Že. Ker rakete niso več moderne, bomo v luft metali pikado.

Pri prijateljih, potem pa ob polnoči v mesto. Tudi tebi vse lepo, kjerkoli že boš. 🙂

Mi bomo najdaljšo noč pričakali doma v prijetnem domačem vzdušju, z dobro večerjo, ki je že pripravljena in v dobri družbi z obilico smeha in dobre volje. Ob polnoči nazdravimo s šampanjcem, potem pa gremo v mesto. Srečno in lepo praznuj tudi ti!

Doma tehnaža v slušalkah in vinček, nič posebnega.

Sem srečen, da sem doma med mojimi. Se spet počutim kot najstnik. Trenutno me daje nostalgija, mir, lepi spomini, moj stari komp, se pa veselim, da pridejo še moji domači. Rad se spomnim tega foruma. Če je kdo od starih še gor, ga lepo pozdravljam.


Kako neverjetno! Že vnaprej ste se odločili, da bo danes ‘obilica smeha’ in kakšno naključje… ‘ob polnoči’ …ŠOK!… Šampanjec!’ In pazi to! ‘Dobra volja!’

Jem suho salamo in kruh.

Pojstla je že postlana, spat grem, jutri delam. Pa pojutrišnjem tudi.

Za današnji večer si pa lak privošliš kaj več od suhega kruha in salame.

Struširana, sita, v pižami, pes zrihtan za danesin že smrči, moža bom pa še letos popedenala :)))


Kako neverjetno! Že vnaprej ste se odločili, da bo danes ‘obilica smeha’ in kakšno naključje… ‘ob polnoči’ …ŠOK!… Šampanjec!’ In pazi to! ‘Dobra volja!’
[/quote]

In tako je vsako leto 😉

Zbrisala dlihkar nekoga s telefona ker me je razocaral pune in ni z mano. Drugace bom pred spanjem izrekla urok za leto 2019 in sicer da si zelim otroka in bit samohranilka. In da me naj nihce vec niti pogleda ne ker so vsi tipi gnoji. In da vsem ki so mi slabo nardili letos da dobijo dvojno slabo v 2019. Konec!

Kakšen glupi folk je na tem forumu, samo par jih je lepo odgovorilo na vprašanje avtorja, drugače pa samo žaljenje in nesramnost na višku. malo več kulture in lepšega obnašanja v novem letu.

na kavču, še malo in zaspim :)))
gledam HRT1, dobra muzika … ampak reklame imajo vmes 🙁


V službi.

Hvala enako!

Nobenih priprav več… pravkar pojedla silvestrsko večerjo, zdaj imava vsak še kozarec vina in sladico za ob polnoči.
Uživava doma.
Zame en najlepših silvestrskih večerov in noči kadarkoli! Ugotovil sem, da potrebujem samo pravo družbo, vse ostalo je samo balast.

Tebe sem pa res vesela. Tvoja olika in brihta manjkata zelo. Dobrodošel doma 🙂 pozdrave tudi tebi.

Neskončno lepa noč je pred nami, neskončno srečen sem, da sem lahko z vami.

Evo, še malo pa bo novo leto in bomo nazdravili.

Oh, kako lepo se rima.

Oh, kako lepo se rima.
[/quote]

v centru virtuale je lepo ija ija o

Pri nas poka in treska kot da je vojno stanje. še malo pa šampanjec odpremo in nazdravimo.

New Report

Close