Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubezen

ljubezen

ali verjamete v ljubezen? ste se kdaj zaljubili? ste ostali zaljubljeni ali se je kaj spremenilo? zakaj oz. kako?

Verjamete… je čuden izraz. Verjel sem da obstaja, dokler je nisem našel tudi zase. Zdaj mi ni treba več verjeti, ker je tu. In zdaj greva spat.

Aja… zaljubil sem se kar nekajkrat do zdaj – in silom prilik tudi “odljubil”. To zdaj, je pa tisto… in kar traja.
A če ne bi imel imel izkušenj z “odljubljanjem” od prej, ne bi vedel kako vzdrževati to, kar imava zdaj. Zaenkrat je po vseh skupnih letih… samo še boljše.

Zelo rada bi verjela v ljubezen, samo zame ljubezni ni ker v nobenem fantu princ se ne zbudi.

Verjamete… je čuden izraz. Verjel sem da obstaja, dokler je nisem našel tudi zase. Zdaj mi ni treba več verjeti, ker je tu. In zdaj greva spat.

Aja… zaljubil sem se kar nekajkrat do zdaj – in silom prilik tudi “odljubil”. To zdaj, je pa tisto… in kar traja.
A če ne bi imel imel izkušenj z “odljubljanjem” od prej, ne bi vedel kako vzdrževati to, kar imava zdaj. Zaenkrat je po vseh skupnih letih… samo še boljše.
[/quote]

Oh, kako si pa to lepo napisal:)

Oh, kako si pa to lepo napisal:)
[/quote]

Hvala. In eni bodo spet komentirali kako se hvalim.
V resnici gre pa zato, da se spomnim, kako te napadejo dvomi in nisi več prepričan ali še čakati in iskati ali sprejeti nekaj, kar ni čisto OK.
Če pa si tak ljubeč odnos že kje videl – pa ne v filmih – pač pa vidiš pri realnem paru, veš da je resnično in lahko najdeš tudi sam. Če postaneš pravi človek in če ne vržeš puške v koruzo.
Sam sem dolgo iskal in bil že pripravljen, da ne bom našel – pa sem vseeno.
Predstavljam si, da takšna izkušnja pomaga, če si v dvomih.

Nikar pa živeti v zablodah, da ljubezen pomeni eno samo idilo; krepko se skregava, si zameriva in včasih bi se vzajemno utopila v žlici vode. A še vseeno zvečer… mi prinese priboljšek. In jaz njej.

Seveda da verjamem. Jaz sem svojo sorodno dušo našla in se vedno ga ljubim po vseh teh letih

Hvala. In eni bodo spet komentirali kako se hvalim.
V resnici gre pa zato, da se spomnim, kako te napadejo dvomi in nisi več prepričan ali še čakati in iskati ali sprejeti nekaj, kar ni čisto OK.
Če pa si tak ljubeč odnos že kje videl – pa ne v filmih – pač pa vidiš pri realnem paru, veš da je resnično in lahko najdeš tudi sam. Če postaneš pravi človek in če ne vržeš puške v koruzo.
Sam sem dolgo iskal in bil že pripravljen, da ne bom našel – pa sem vseeno.
Predstavljam si, da takšna izkušnja pomaga, če si v dvomih.

Nikar pa živeti v zablodah, da ljubezen pomeni eno samo idilo; krepko se skregava, si zameriva in včasih bi se vzajemno utopila v žlici vode. A še vseeno zvečer… mi prinese priboljšek. In jaz njej.
[/quote]

Hvališ? Poveš tako kot ti vidiš in doživljaš, pišeš na osnovi izkušenj;) Iskreno napisano.
Me veseli, da sta se našla:)

Ko prenehajo verjeti v ljubezen, pravijo, da je vse samo iluzija.

Ne, ne verjamem več, preveč je preračunljivosti in koristoljubja.

bistvo je le v tem, da se morata najti PRAVA DVA, da sta res za skupaj. Po delujeta skupaj celo življenje.


[/quote]

to imate pa povsem prav

Bi bilo možno, da se nekdo tak, iz otroštva, vrne spet potem, ko minejo leta?
Ker: danes je prvi dan preostanka mojega življenja.

Končno ena lepa, pozitivna tema…
Zaljubljenost je super, a to še ni ljubezen. Za ljubezen se odločiš. Odločiš se, da greš v odnos, da hočeš biti s točno to osebo… In potem se odločaš vsak dan znova. Po vsakem prepiru, preizkušnji znova. In si vesel, ko se zopet odločiš za. Marsikdaj bi vrgel puško v koruzo, pa vztrajaš in si zgolj zvest prvotni odločitvi, potem pa se izkaže, da je bilo tako prav.
Ljubezen pač terja tudi napor, tako kot vsak drug odnos. Dokler nisi pripravljen tvegati, graditi in se prilagoditi, iščeš pravo osebo. Medtem jih je pa že morda nekaj šlo mimo. Če čarovnije ne ujameš in zadržiš, nimaš kaj verjeti.

Zaenkrat pri 45 letih žal še ne verjamem.

Ljubezn je tud
Ko si nardis npr kak lenobn dan in skupi uzivata ob gledanju filmov.
In potem se zalotis da komaj cakas tak dan z njo.ena taka rutinca

Ne verjamem. In nikoli je ne bi več iskala.

Ljubezen bom nasla v 2019. Ker si zasluzim najboljse in hocem bit mama.

Ljubezen bom nasla v 2019. Ker si zasluzim najboljse in hocem bit mama.
[/quote]

Sem ti hotel to pokomentirati že v drugi temi – če je boš našla v 2019 – bo luštno.
Nikar pa ne poskušaj že v istem letu postati še mama, ker je to dober recept za katastrofo.

Hvala. In eni bodo spet komentirali kako se hvalim.
V resnici gre pa zato, da se spomnim, kako te napadejo dvomi in nisi več prepričan ali še čakati in iskati ali sprejeti nekaj, kar ni čisto OK.
Če pa si tak ljubeč odnos že kje videl – pa ne v filmih – pač pa vidiš pri realnem paru, veš da je resnično in lahko najdeš tudi sam. Če postaneš pravi človek in če ne vržeš puške v koruzo.
Sam sem dolgo iskal in bil že pripravljen, da ne bom našel – pa sem vseeno.
Predstavljam si, da takšna izkušnja pomaga, če si v dvomih.

Nikar pa živeti v zablodah, da ljubezen pomeni eno samo idilo; krepko se skregava, si zameriva in včasih bi se vzajemno utopila v žlici vode. A še vseeno zvečer… mi prinese priboljšek. In jaz njej.
[/quote]

Tako je prav. To je recept za dolgo, srečno življenje v dvoje. Vse spore in nesporazume je treba zvečer še pred spanjem razrešiti v postelji.

Sem ti hotel to pokomentirati že v drugi temi – če je boš našla v 2019 – bo luštno.
Nikar pa ne poskušaj že v istem letu postati še mama, ker je to dober recept za katastrofo.
[/quote]

Ljubezen se zgodi do otroka. S partnerji se opravila! Ne zelim imet partnerja. Zal so me dovolj ponizali in razocarali…

LJUBEZEN MOJA JE

Ljubezen moja je
kot bled, plašljiv otrok,
kakor tepen otrok
ljubezen moja je.

Nekoč pa vendar bo
vsa druga, kot je zdaj,
kot razcveteni maj
ljubezen moja bo.

In stihi bolečin
in žaljenih dobrot
tedaj utro si pot
do tujih bolečin.

In v srcih šel bom v svet
kot dobra bit ljudi,
kot dobra vest ljudi
bom v sto smeri šel v svet.

In ko bo najbolj tih
najbolj tenak dvospev,
ljubimec vanj bo vplel
moj polotožni stih.

In mehki njen poljub,
njegov mehak objem,
bo tudi moj objem,
bo tudi moj poljub.

In zmerom lep in mlad
brez konca snubil bom,
brez konca ljubljen bom,
ves svež in lep in mlad.

Pa naj ljubezen je
kot bled, plašljiv otrok,
kakor tepen otrok,
ljubezen vendar je …

(Janez Menart)

Verjamem, da obstaja prava ljubezen..nekoč ga mogoče srečam.

Verjamem, da obstaja prava ljubezen..nekoč ga mogoče srečam.
[/quote]

oh, kako neskončno lepa čista je ljubezen in mogoče le nekdo vzljubil te bo. 🙂
nogavičkaaa, enkrat si rekla, da boš nekam prilepila svojo prekrasno fotko, da bi vsi videli lepoto neskončno tvojo, potem pa nič iz tega ni bilo. Nekje nek sanjski princ sanjari o tebi in rad bi tebe videl mogoče samo na fotki. Virtuala neskončno mnogo ima oči.

drug drugega programiramo

oh, kako neskončno lepa čista je ljubezen in mogoče le nekdo vzljubil te bo. 🙂
nogavičkaaa, enkrat si rekla, da boš nekam prilepila svojo prekrasno fotko, da bi vsi videli lepoto neskončno tvojo, potem pa nič iz tega ni bilo. Nekje nek sanjski princ sanjari o tebi in rad bi tebe videl mogoče samo na fotki. Virtuala neskončno mnogo ima oči.
[/quote]

Zdaj si me pa nasmejal :)))

Samo golo nakladanje ljubezen je za nekatere moške to da se zavedmo kako nas ženske izkoriščajo.Nekateri pa si to izkoriščanje razlagajo na lep način in to imenujejo ljubezen.
Zame ste ti slednji ene budale ,ki samo čakate da ga boste zvečer namočili in si penis spraznili.
Seveda ženske pod tem razumejo ljubezen.
Vsaka čast tej besedi bi se lahko reklo hinavščina do partnerja.
Kdo je v vaši zgodbi večji hinavec pa sami presodite.

New Report

Close