Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čas vas bo povozil,brezveze se upirate

čas vas bo povozil,brezveze se upirate

smešni ste mi nadrkanci k mate tok za povedat prot Facebooku. (twitte pa insta sta tko-tko) Ampak facebook vas bo čez 5 let garant prislil da mate gor svoj profil,oziroma če ne boste na fejsu en kup stvari ne boste zvedeli. Skratka hočm povedat,smešni ste mi nadrkanci k tok sovražte to moderno obdobje fejsa pa inste,a vsi vaši omiljeni politiki,glasbeniki so gor 😀 😀 čas vas bo totalno povozu.. boste vidli. itak so pa proti večinoma tisti k nimajo enga frenda al se pa sploh ne znajo ufurat. adios amigos

Hm, glede na sposobnost pisanja, ki jo kažeš, dvomim , da ti je tehnologija naklonjena. Namreč čedalje večji problem je, da ste pretumasti, da bi jo v večjem delu znali uporablajlat in bolj kot bo ta napredovala, večje težave boste imeli in vse več vas bo, ki tega ne boste zmogli.

Festbukova stran je šla čez mejo resnicoljubnosti, zavaja nas s selektivnim objavljanjem informacij in kdor se bo zanašal na sliko sveta katero mu bo ponujal Facebook bo FESTBUKOV.

nova
Uredništvo priporoča

Fb je pasee.

Kaj ga bo nadomestilo? Čivkanje?! ;:)

Imam FB in meni je super stvar, samo mislim, da ni FB tisti, ki bo v prihodnosti prevladal, je še kar precej drugih socialnih omrežij in še nova se delajo.
Imaš pa prav glede tega, da internetna družbena omrežja postajajo stalnica in kdor se temu upira, ga je čas že povozil.

Ves internet, predvsem pa Fb, je ena ogroma izguba časa.
Oglasi se, ko boš imel 65- let in ti bom matematično dokazal, da si 6-7 LET (!!!) preživel na spletu, torej vrgel stran…
In oglasi se z dokazi, da si baš zaradi interneta postal manager v letnimi dohodki 100.000 evrov in več.

Ogromna večina od Slovencev, ki so cele dni na spletu, pa bo vse do bridke smrti šauflala mesečno za 600 do 800 evrov…

Kakšne prihranke imajo lahko taki po 40-ih letih dela pri tako nizkih dohodkih, pa tudi lahko izračunamo. Za nekaj kvadratnih metrov stanovanja…

Še posebej, ker bodo šle cene kvadrata v Ljubljani na 6-10.000 evrov.

Pravzaprav so nekatere že 10.000 evrov:

Vaš link

Otroci generacije Z bi za en všeček prodali svojo mamo. Zato MBS ne bo imel težkega dela.


A Slovencev? Drugi ne? Malo fejst si telembasto, če take ven mečeš. In kaj ima cena kvadrata v ljubljani veze in pehanje za denarjem, požrešnostjo in sužnjelastniškem sistemu, ki ga ti tele nisi sposobno videt? Nobene človeče, falilo si bistvo življenja po celi črti.

Pri nas v službi so družbena omrežja recimo velik del in veliko pomenijo, da ljudje vidijo, da se odzivajo, da imajo kje pogledat in radi pogledajo. Seveda pa ne gre za to kar ti pišeš, ampak to kar ljudem manjka, druženje, dobra volja, življenje, veš?

Priljubljeni na ekran. Vsi bodo umikali, ko bo MABUS razstrelil kabel.

Imam občutek, da si letos končal osnovno šolo.In to je to.

Zakrnele noge, pogovarjati se kmalu ne boste več znali… Nobene škode ne bo, ko se brigade z Jutrovega vsujejo kot plaz in vam odstranijo prazne glave. Na čelu vseh bo na kameli jahal MBS MABUS.


Ti si en mabus bebavo kot si.😁 Seveda ne bo večno trajalo, ampak glede na to, da je, se ne moreš delat da tega ni in se izvzet iz tega, zato pa si samo tudi čepeče vsaj na monu, če drugega pač ne obvladaš, ne?

Facebook in prijateljstvo !!!!! Velika večina ima na Facebooku “prijatelje”, ki jih je morda v živo srečala enkrat ali pa še to ne. In reci takemu “prijatelju”, da ti posodi 100€, ko si v stiski! Ali da ti vsaj prisluhne, ko ti je hudo!
Ne, to niso take “sorte” prijateljstev. To so “prijateljstva” kjer se lahko le hvališ pred drugimi: “poglej kaj sem si kupil. poglej kje sem vse bil, poglej kako lepo punco/fanta imam …”
In novice ???? Še nisem prebral “pametne” novice na facebooku (sem gor že 10+ let).Za novice imamo pač novičarske portale (jaz osebno pač Yahoo news). In zelo zelo dvomim, da se bo to kaj kmalu (če se sploh bo) spremenilo.
Pa lepe praznike vsem !

Zakrnele noge, pogovarjati se kmalu ne boste več znali… Nobene škode ne bo, ko se brigade z Jutrovega vsujejo kot plaz in vam odstranijo prazne glave. Na čelu vseh bo na kameli jahal MBS MABUS.
[/quote]
In kje boš ti multinično jahalo, ker zdaj si plazeče edino po monu, od kakršnegakoli jahanja si še zelo oddaljeno, ne?😁

Konec je blizu. Zelo blizu, ker Cia in Moda imata že vse podatke o ovcah.

A, bejž no, vauuu, kaj si ti poštudiralo, tega pa res ni nihče do sedaj vedel.😅

Kup lažnih prijateljev in še kakšen pedofil, ki drka na slike otrok…

A, bejž no, vauuu, kaj si ti poštudiralo, tega pa res ni nihče do sedaj vedel.😅
[/quote]

Ja glej, nekateri razumejo v prvo, drugim pa moraš 100x ponoviti, predno dojamete!
Pa lep dan še naprej !

Kaj pa je to Moda?

Kup lažnih prijateljev in še kakšen pedofil, ki drka na slike otrok…
[/quote]Pa kak totalni bedak tu in tam, kot se kažete tudi na monu, ne? Ampak vse to vemo multinično, ni moč razbrat edino, kaj bi sploh rado povedalo, veš?

Otroci generacije Z bi za en všeček prodali svojo mamo. Zato MBS ne bo imel težkega dela.
[/quote]

Enako v resnicnem zivljenju!
Kdor nima svojega Jaz, nima dostojanstva, samozavesti in ne razmislja s svojo glavo, bi prodal lastno mamo za vsecek, pa naj bo ta internetni ali pa potrditev v zivo. Nima FB nobene veze s tem!

Počasi bodo na FB ostali samo še Sande Alibabić in Mirzani Jakupiji.
Ljudje so začeli ugotavljati, da je obupno, če te vsi spoznajo, komentirajo in se zabavajo na tvoj račun.

Počasi bodo na FB ostali samo še Sande Alibabić in Mirzani Jakupiji.
Ljudje so začeli ugotavljati, da je obupno, če te vsi spoznajo, komentirajo in se zabavajo na tvoj račun.
Ostalo so pa reklame političnih strank in opcij.


Kateri ljudje? Nič od tega ni opazit, kar tebi seka ven. Saj na monu recimo ste tudi v večini popolnoma tumasti izmečki, ampak je to nespremenljiva stalnica.

New Report

Close