Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex celo noč

Sex celo noč

Kako je zgledala v praksi prva poročna noč, tisti ki ste prakticirali sex vso noč. Kolikokrat ste tisto noč seksali ali koliko časa, z vmesnimi pavzami?

Premaknjeno na sex v mestu

To bi pomenilo cca od 9 -17 x.

dedca je treba že takoj prvo noč začet navajat na pomanjkanje da se ne razvadi

najboljše nič
23 Dec 2018 19:23 
dedca je treba že takoj prvo noč začet navajat na pomanjkanje da se ne razvadi

In potem se čudite, da gre k drugi …Zdaj vsaj vem, zakaj nekateri varajo že na poročni noči….

Vesel oče 🙂


1x je zadoščalo na poročno noč. Prej in potem pa je bilo kar nekaj nadaljevank brez konca!

ni bila poročna noč, je bil pa obisk v vojski, v bistvu prva noč in v takšnem primeru enostavno laufa vse celo noč, šprica in zaliva se praktično do nezavesti, rund, se ne šteje, ker nehaš že po tretji štet, spet dotik in spet vse naspidirano, runde pa čedalje daljše, pa v bistvu bi laufalo še cel dan in celo naslednjo noč, do bolečin od užitka, sm je slobodan izlaz potekel.
Uhhh, da mi je zdej imeti vsaj deset posto te energije…

Po resnic, na poročno noč nisva. Je bila ohcet do jutra in sem komaj čakala, da se naspim, z mojim nosečniškim trebuščkom, vročino in gripo je bil sex zadnja stvar tisto jutro ali noč. Tako, da nimam pa tud nekaj ekstra v spominu, kdaj sva prvič kot poročena.

A misliš tisti dan ko je bila poroka.? Ma kakšen seks ,a si ti sploh normalen.? Pr nas je bil do jutra žur . Zjutri sem pa zaspala ko ubita od utrujenosti,se dobr da je dec velik in močan da me je lahko nesel najprej pod tuš pol pa v postlo.. Zase nisem vedela ,ne pa za seks.. :)) Mislim Halo..

Ravno zato sem jaz pristaš popoldanskih ohceti. In nedolžnih nevest. Ena pa piše, “z nosečniškim trebuhom”….se pravi da sta imela “poročno noč” v resnici že par mesecev prej …in prikrajšala svate za prikaz krvave rjuhe….

Noč ima svojo moč in ne razumem ponočnjakov. Noč je za seks! Nežen in grob.


Kaj pa zdaj, ko si se s svojo staro fukso poročila? Se nista celo noč žgali s strapon?

🙂

” pederčina” a lepšega nadimka ni ali kako? Hahaha


Kaj pa zdaj, ko si se s svojo staro fukso poročila? Se nista celo noč žgali s strapon?
[/quote]


Verjamem. Nedolžne ne morejo bit ob tebi razočarane, nimajo s čim primerjat, samo sčasoma ti lahko zbezljajo novim dogodivščinam naproti.
Jaz sem pač preverila, kaj dobim, še z avtom grem na probno vožnjo, pa ga ne kupujem dokler naju smrt ne loči. 😀

Če si bil ti nedolžen na poročno noč, mora biti vsaj ona že mal bolj izkušena…


Ja pa ja dej……danes da se z nekom poročiš brez, da ga sprobaš?
Še svojim otrokom bi rekla, da sprobajo preden naredijo usodno napako.

Pol pa imamo oglase sem vezan/a iščem avanturo, ker doma ne štima in je pomankanje. Ali pa…..želim si probat večjega, da vidim kako to zgleda.

Kar lepo si poglej koliko je teh oglasov ne samo na tem portalu, ampak povsod. Danes dobit samskega je loto 😁, vsi bi malo skakali ku zajci okrog.


Kaj pa zdaj, ko si se s svojo staro fukso poročila? Se nista celo noč žgali s strapon?
[/quote]
Kaj je to strapon?

A ne znaš googlat?
Ti pa lahko zaupam, da se ga lahko uporablja tko za ženske, kot za moške.

Iskrena, naša “elita’ ga uporablja še za hišne ljubljenčke… :)) Ubogi kužki…


Ammm tega ne vem, če je pa to res, da bi mu roke odpadle 😢.

Baricevic & com… Javna tajna… sreča na vrvici. 🙂 Še Markiz se tega ni spomnil…


Govorice so bile različne tako, da ne vem. Je pa to iz mojih oči bolan um do konca.

Proti jutru ko sva prisla domov mi je najprej pomagal sleci tisto ogromno obleko, nato sva odprla in prestela obleke in zaspala. 😉 Kdaj sva prvic sexala kot porocena se pa niti ne spomnim. Vrjetno potem naslednjo noc

New Report

Close