Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Pa kaj je s temi sosedmi v bloku

Re: Pa kaj je s temi sosedmi v bloku

Če moti JRM in morajo ukrepat, če ne pa kliči rešilce da jo dežurni pride pogledat ali jo kam peljat.
Upam, da imaš srečo in bo mir.
Če ne obvesti generalno policijo Lj in oni takoj ukrepajo zoper pritožbo nad vašo policijsko postajo in morajo stvari uredit. Ali se obrni na kriminalista na vaši postaji, oz vodja okoliša.


Truska z vrati? Kontajner? Slovenština?

Sodeče po tem obnašanju mislim da gospa ni vredu v glavi. Prej se je drla čez balkon sedaj se pa sliši kot da prestavlja omare in loputa z vrati. Mož je že mislil iti gor da bi ji povedal par krepkih jaz pa ne vem ali bi poklicala policijo da gospa ni vredu v glavi in da moti JRM

Kliči nujno pomoč, pa pridejo pogledat. Lahko se stopnjuje da kaj sebi naredi ali vam, odvisno v kakem psihičnem stanju je. Lahko ima privide, prisluhe, prisilne misli…
A to živi sama?

TO KAR SI ZLAJALA TUKAJ JE ŽALJIVO. TEMA PRIJAVLJENA.

Kolikor sem zadnjič zvedela pri pogovoru z drugim sosedom živi sama z možem sta ločena, sin pa občasno pride na obisk, pa baje da so jo iz prejšnjega stanovanja policijsko izselili ker je razbila okna in prevrnila omare

Ljudje, kaj pa, če se tukaj na tem forumu poli. norčujejo iz kakšnega primera, ki so ga imeli? Ali bi to bilo etično?? Mar ni tako, da se iz primerov ne smejo javno norčevati, ker imajo pri svojem delu določene etično moralne standarde?

Prosim da mi kdo da kakšen nasvet kaj naj storiva. Z možem sva že na robu z živci.

pokliči policijo, da jo opozorijo … reči, da je ti ne boš, ker se je bojiš

tudi jaz sem še vedno pokonci zaradi hudobe nad mano, ki misli, da je sam v bloku 🙁

Pred 1 tednom sva že klicala reševalce, da soseda vpije čez balkon in premetava omare in ravno takrat ko so prišli je utihnila, verjetno je videla luči rešilca pred blokom. Potem so pa nama rekli da naj si ne izmišljujeva več tako da me je strah da bo spet videla rešilca na parkirišču in nehala razgrajati. Trenutno sva čisto obupana 😪

Bo pristojni inšpektorat povedal, tvoji zapisi tu so javni.

bullying ( podjebavanje) prek interneta tudi ni dovoljeno početje.

Ženska je očitno dementna.

Ko bo naslednjič razgrajala, jo posnamite s telefonom, tako boste imeli dokaz, ko boste klicali policijo ali rešilca. Soseda se ne bo mogla več zlagati, da neumnosti ni počela. Glede dokazov je odvisno, ali bo plačala položnico zaradi kršitve javnega reda in miru, ali pa jo bo obravnaval psihiater.

Vec sosedov naj klice na policijo…
Potem vidijo, da je resno..in ne pozab povedat da te je porinila itd…


Truska z vrati? Kontajner? Slovenština?
[/quote]
Štajerščina! Narečja so bogastvo slovenskega jezika!

Naslednjič ko te bo fizično napadla ali poskusila poriniti po stopnicah jih prilepi dve konkretni okrog kepe.


Štajerščina! Narečja so bogastvo slovenskega jezika!
[/quote]
Truska ni niti pod razno Štajersko. Nea se meni čuj te.

Glede na agresijo v tvojem zapisu je večji problem v tebi in v tvoji ” ekipi”, ki to temo prežvečuje že dalj časa. A vam še ni jasno, da se ve kdo te kozlarije piše? Glede na izbrisane komentarje od včeraj se ve kdo te provokacije piše. Itak se naredi screen sh. in so stvari shranjene. Ti in tvoja ekipa bi morali biti bolj ” izvirni” glede idej pri provokacijah. Mene bolj zanima DO KDAJ mislite pogrevat eno in isto zgodbo? A celo življenje mislite sedet na grbi od osebe, ki je tarča vašega spletnega nadlegovanja?


[/quote]Kaj si hotelo povedati? Kdo bi te razzummelolo ???


Stanje pri nas se nažalost ni nič izboljšalo
Danes sem srečala njenega sina ki me je ozmerjal da se spravljam na njegovo mater, me žalil… Danes bom počakala da spet začne noreti potem jo bom pa posnela

kaj pa, če tvoj sosed kdaj preveč živahno seksa? Pa daj še ti , tekmujte kdo bo glasnejši, vi dol ali oni gor hahahhaa
:-)


Stanje pri nas se nažalost ni nič izboljšalo
Danes sem srečala njenega sina ki me je ozmerjal da se spravljam na njegovo mater, me žalil… Danes bom počakala da spet začne noreti potem jo bom pa posnela
[/quote]

New Report

Close