Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere cigarete so najboljšega okusa

Katere cigarete so najboljšega okusa

Trenutno kadim West Blue ali simple blue pa sem probala že veliko znamk sam mi nobene ne pašejo po okusu zanima me katere cigarete so najbolj okusne pa da so light ali pa ultralight

Camel. Klasične.

Naj dodam, da so mi zdravniki odsvetovali cigaretni dim, ker imam probleme z levim pljučnim krilom in izkašljujem sluz. Ampak briga me, kadila bom.

nova
Uredništvo priporoča

Golnik Hospital – Classic.

Mislm, da zgleda taka krem rjava škatla.

Všeč mi je tvoje stališče. Kadilka iz prepričanja. Roknrol!

Kadilka s karakterjem. Čestitam tudi jaz, ker kar se pa zadnja leta dela s kadilci, je huje kot sovražni govor. Bog ne daj, da bi kdo migrante tako tretiral, kot so tretirani kadilci.

Priznati vam moram, da imam hude težave, zdravnica kriči name, ker kadim, saj sem veliko na bolniški zaradi težav, ki mi jih kajenje povroča. Ampak iskreno povedano MENI SE JEBE za zdravnico, šefa na šihtu, JEBE MI SE, ker KADIT HOČEM! TO JE MOJA PRAVICA! TUDI ČE CRKNEM.

Popolnoma prav imaš! In še to, tudi nekadilce bo pobralo. Nekaj njih že v naslednjih dneh.

PIT HOČEM! To je tudi pravica!

Skuhaj si čaj. Imaš vso pravico do tega !

Takim bi potem jaz rekla, da vam ne bi pripadala placana bolniska in zdravljenja na racun zzzs, ampak samoplacnisko.

Takim bi potem jaz rekla, da vam ne bi pripadala placana bolniska in zdravljenja na racun zzzs, ampak samoplacnisko.
[/quote]

Jasno, kadilci so tudi oproščeni prispevkov za zdravstveno varstvo, pokojninsko zavarovanje je tudi cenejše zanje, ker je pričakovana življenska doba za 4 mesece nižja.

Takim bi potem jaz rekla, da vam ne bi pripadala placana bolniska in zdravljenja na racun zzzs, ampak samoplacnisko.
[/quote]

Spizdi! Tebi tudi ne pripadajo zobozdravstvene storitve zaradi kariesa, ki je rezultat basanja s sladkarijami. Da ne govorim o zdravljenju zaradi sladkorne. Koliko nas to košta.

Ma lej, ni fajn da kadiš če imaš težave, ampak če ti že tolk paše, če res ne morš brez čikov, ma u pm, sej bomo vsi od nečesa “crknl”. Tud če zdravo živiš, lahk jutr “crkneš”.
Vseen ti pa želim čim bolj daljše življenje.

Nasvet stare mame:
Za dobro prebavo pijem pivo,
za boljši apetit belo vino,
pri nizkem pritisku črno vino, pri visokem konjak,
ko sm prhlajena pa slivovka.
Sm jo vprašal:
Ja kdaj pa puješ vodo?
Tako težko pa še nism bila bolana 🙂

Spizdi! Tebi tudi ne pripadajo zobozdravstvene storitve zaradi kariesa, ki je rezultat basanja s sladkarijami. Da ne govorim o zdravljenju zaradi sladkorne. Koliko nas to košta.
[/quote]

Ne ne stekata, ce ji nekaj doloceno povzroca tezave,,ona pa kljubvtemu to se pocne. Je to delanje norca in izigravanje. Eno je da je kajenje tvegano, drugo pa je kot opisuje avtorica, da ima prav zaradi kajenja tezave in orav zaradi tega je na bolniski.
Ista logika je v vseh ostalih primerih: Recimo, da si zvijes nogo. Zdravnik ti bo predipsal pocivanje in fizio. Ti pa se bos oglasil hocem sportat in plezat. In bos ignoriral pocivanje, ampak bos sel v umetne stene in na skale in na triglav. Lotem glej placuj si sam zdravnika in fizio, ker ne upostevas navodil in jih zavestno in namenoma krsis, si s tem zavestno in namenoma poslabsujes zdravstveno stanje in onemogocas izboljsanje. Potlej skoda da delas vrsto pri vseh terapijah, ker namenoma delas vse narobe.
Tako dela po istem sistemu tudi avtorica.

In bte. Izpiranje zelodca, ko se ga nekdo do nezavesti nalije se ze placuje. In prav je tako.

Nobeni cigareti ti ne pašejo po okusu? In te od vesoljne random pristone publike zanima, kateri bi ti pa morda bi?

HVALA MON, za vso skrb za naše zdravje (“smeh je pol zdravja”).
p.s.
Res me zanima: imate svoje (plačane) pisurje?

Dobiš cigarete so meni najboljše.

No in katere so dobre cigarete,npr.ki ne pečejo to tud mene zanima??ne pametvat kle zdej….

Kadim. Najraje in najpogosteje Dunhill – Fine Cut.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz pa kadim samo Q-rac Full flavour

čikarji in čikarice simbolično v ustih rabjo penis, zato kadijo.

Modri zrak je najbolj ultralight. Tudi okus je v redu.

Poskusi Lucky Strike Aqua. So light … lp

New Report

Close