Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kaj za božič delamo ateisti

Default avatar

Juggling

ma, hebo vas vaš božič in nažiranje ... mi ateisti jemo normalno kot vsak dan, gremo ven kot vsak dan, se slišimo in vidimo z drugimi kot običajno, muziko poslušamo normalno in ne nekih zategnjenih blaženih noči :)
Default avatar

Molimo za uboge na duhu MONa TM

zakaj sploh, bi se ateisti šlepali na cervene praznike???
Kaj pa delate za časa ramadan???
Pejte si vi svoje štose po svoje.
Aja - ateisti ste lahko med verskimi prazniki dežurni - saj niso za vas
Default avatar

brezvezniki

Počnite kar hočete, mi se imamo dobro in lepo.
Default avatar

Goldfish

Vi ateisti počnete vse enako, imate smreko, ki jo okrašujete, pašete se s piškoti, organizirate božično večerjo, za praznik ste frej in čičate doma. Tolk o tem!
Default avatar

Replika

Goldfish je napisal/a:
Vi ateisti počnete vse enako, imate smreko, ki jo okrašujete, pašete se s piškoti, organizirate božično večerjo, za praznik ste frej in čičate doma. Tolk o tem!
Nisem vedela, da je našteto bistvo božiča.
Default avatar

Goldfish

Replika je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Nisem vedela, da je našteto bistvo božiča.
Je del božiča ja.
Default avatar

ah dej no

Goldfish je napisal/a:
Smreke še nimamo, pečemo ne, s piškoti se radi bašemo tudi 30.6., ali pa 18.9....ne vem, zakaj bi se le sedaj? Komu se da organizirat večerjo ?! Dej nehi , no. Edino, kar je fajn , je, da smo dva dni doma. Neprecenljivo.
Default avatar

Goldfish

ah dej no je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Smreke še nimamo, pečemo ne, s piškoti se radi bašemo tudi 30.6., ali pa 18.9....ne vem, zakaj bi se le sedaj? Komu se da organizirat večerjo ?! Dej nehi , no. Edino, kar je fajn , je, da smo dva dni doma. Neprecenljivo.
Ja, krasno. Vsak po svoje, a ne.
Default avatar

Jaztako

Mi, ki smo ateisti uživamo in dobro jemo prav vsak dan v letu. Smilite se mi vi , ki verjamete v cerkvene pravljice in upate, da si zaslužite nebesa.
Default avatar

si čudna

Goldfish je napisal/a:
ah dej no je napisal/a:

Gor pišeš, da ateisti delamo vse enako, spodaj pa, da vsak po svoje. Jasno, da vsak kakor mu paše. Jaz npr. mislim ta dva dneva v glavnem počivati, si nabrati moči. Skuhala bom sigurno kaj, lačna ne morem biti, moji tudi ne.
Default avatar

Goldfish

si čudna je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Gor pišeš, da ateisti delamo vse enako, spodaj pa, da vsak po svoje. Jasno, da vsak kakor mu paše. Jaz npr. mislim ta dva dneva v glavnem počivati, si nabrati moči. Skuhala bom sigurno kaj, lačna ne morem biti, moji tudi ne.
Poznam folk, ki ni veren, pa ima jaslice in se nekaj ven mečejo, ne vem sicer zakaj. Ja, doma smo pa vsi radi.
Default avatar

antilopa

Mnogi ateisti v tem obdobju pretiravajo s kičastim okraševanjem prostorov.
Default avatar

si čudna

Goldfish je napisal/a:
si čudna je napisal/a:

Poznam folk, ki ni veren, pa ima jaslice in se nekaj ven mečejo, ne vem sicer zakaj. Ja, doma smo pa vsi radi.
Ja, tudi jaz poznam take. Jaz jaslic, prenajedanja,praznovanja nisem navajena. Nikoli nismo doma praznovali, imeli jaslice ipd. Tako jaz tudi s svojo družino ne počnem tega. Mi nič ne pomeni, ne občutim nobenega prazničnega vzdušja. Ja, dva dni sem pa rada doma, da napolnim baterije.
Default avatar

Ohjej

Goldfish je napisal/a:
si čudna je napisal/a:

In kaj potem? Pač jim je všec pod smrekico še jaslice postavit, morda ker so otroci slednje od prijateljev 'pobrali', bodisi je to tradicija iz časov babic ... Ne vem, zakaj bi bilo to moteče?
Default avatar

Goldfish

Ohjej je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

In kaj potem? Pač jim je všec pod smrekico še jaslice postavit, morda ker so otroci slednje od prijateljev 'pobrali', bodisi je to tradicija iz časov babic ... Ne vem, zakaj bi bilo to moteče?
Ni moteče, samo sprašujem se, kaj jim dogaja v glavi.
Default avatar

Ne veren folk

Zakaj praznujete Božič?? in ostale cerkvene praznike??

Ignorirajte !!
Default avatar

a si ziher

Ne veren folk je napisal/a:
Zakaj praznujete Božič?? in ostale cerkvene praznike??

Ignorirajte !!
Ateisti da praznujejo božič? Ma bejž no.Od kje ti to.
Default avatar

ext

Juggling je napisal/a:
ma, hebo vas vaš božič in nažiranje ... mi ateisti jemo normalno kot vsak dan, gremo ven kot vsak dan, se slišimo in vidimo z drugimi kot običajno, muziko poslušamo normalno in ne nekih zategnjenih blaženih noči :)
Jaz ne delam nič. Koristim nadure. In poslušam nenormalno muzko, kot vedno...
Default avatar

Ena južna

Juggling je napisal/a:
No ja, glih pečenga odojka ne jem vsak dan, pa sarme tud ne, pa potičke tud ne ;)
Letos grem pa z mojim mogoče tud na polnočnico pogledat ;)