Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osebnostna rast in cena

Osebnostna rast in cena

Zanima me, koliko plačate za te tečaje. Na spletu sem našla neke delavnice, samo mi je občutno predrago. Pa nikjer ni nobenega zagotovila, da res deluje. Kako pa to plačaš, prek paypala, če ni odprtega podjetja.

https://sasamerse.wixsite.com/immenselifesam?fbclid=IwAR2RpnQ7xLee2p10XRl5JB0bL8-RRRvcaXlMEMv3SOpuShnuhRhekdJhZFw

uh, nečloveške cene

take stvari iščejo točno take, ki se jim ne da nič samim s sabo ukvarjat. ki bi vse na instant, hitro in po možnosti neboleče. 🙂 ti kar plačuj, saj očitno imaš. oni pa rabijo tvoj denar, da lahko živijo v MATERIALNEM svetu. prodajajo pa DUHOVNOST. 🙂 🙂 🙂

vzemi v roke sebe, nekaj pametnih izbranih knjig in začni delat na sebi. bo več efekta in ceneje za tvoj tošl.

Zdrava pamet mi je rekla, da je ponujanje dobrote (duhovne rasti) za denar neka oblika oderuštva, ker se nekdo želi na račun osebne stiske človeka okoristiti z izgovorom, da mu bo ponudil neko duhovno razsvetljenje. In če je človek oderuh, kako bi se sploh prijavil k nekom oziroma povedano drugače, če ga je taka dobrota,kot piše na spletni strani, zakaj te pozitive ne širi brezplačno. Aja ne sej ne gre za “želim ti dobro”, ampak za eure.

Zanimivo je kako abstraktno obljublja vsem izboljšanje počutja, ko pa sploh še ne pozna osebnosti bodočih strank in pa zanimivo, kako si je zamislil, da bo z eno seanso rešil vse probleme človeka. Mogoče iz kakega zvezka bere floskule.

Osebnostno in duhovno rast ne moreš kupiti. Preberi raje knjige s tega področja in potem prakticiraj skozi življenje in izkušnje. Korak po korak, po malem.

Osebnostna in duhovna rast. Le kaj bi to bilo?
Moje mnenje je, da je to treba trenirati v praksi in to lahko kar z ljudmi tako v realnem, kot tudi virtualnem svetu.

drug drugega programiramo

Osebnostna rast in cena v enem stavku? Oh, kakšna ironija.

Dr. Joe Dispenza ima na Youtubu vse zastonj. Priporočam!

https://youtu.be/dGO6ZCY-51o

Jaz bi se srčno rad ukvarjal z osebnostno in duhovno rastjo kar tukaj v virtuali, potem me pa nihče ne razume in se me proglaša za vse živo, samo za človeka ne. Ok.

Človek je v resnici cel kot vesolje. Do kamorkoli vam seže pogled in naprej, vse ste vi. Tudi zvezde na nočnem nebu ste vi. In vse to se nahaja v vas. Pomembno je, kaj želite v sebi prebujati?
Veselje, srečo, ljubezen, mladost, energijo, samozavest, prijaznost, lepoto… lahko tudi še kaj več od teh stvari ki sem jih naštel…

drug drugega programiramo

Cena za pravo rast je kar nekaj dela in ur branja in razmišljanja.

Cena za bližnjice, je pa v (velikem) denarju – in to večkrat. Ker samo enkrat – ne deluje.

Cena za pravo rast je kar nekaj dela in ur branja in razmišljanja.

Cena za bližnjice, je pa v (velikem) denarju – in to večkrat. Ker samo enkrat – ne deluje.
[/quote]

Rok, se še kaj ukvarjaš z meditacijo?
Sam sem si kupil pred tedni knjigo Transurfing v 78 dneh, Ruskega avtorja Vadim-a Zeland-a. Na svoj način je kar zanimiva in notri so trditve, za vsak dan, torej za 78 dni. Dnevno se prebere eno trditev in ta trditev velja za cel dan.
Je pa po moje vse skupaj v bistvu pranje možganov na svoj način, kar lahko počnemo tudi tukaj na forumu. Lahko je pa tudi neka iztočnica za razmišljanje.

Kar se tiče neke osebnostne in duhovne rasti, so mi nekateri ljudje rekli, da je najbolje imeti nekega vrhunskega učitelja.

drug drugega programiramo

Raje se vpiši v knjižnjico.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za devetimi gorami, za devetimi vodami v pravljičnem svetu najčistejše čarovnije v svetu bujne domišljije skrivam se pred ljudmi. Do mene najde pot samo najčistejša otroška duša. Mogoče se pa skrivam tudi v vašem srcu in da vi tega ne veste.

Vaša pravljična zvezdica

Ja, občasno se, ker mi paše. Najbolj po fizični aktivnosti, za počitek.

Ja, občasno se, ker mi paše. Najbolj po fizični aktivnosti, za počitek.
[/quote]

ja, to je fajn. A veš, meditacija je lahko tudi globoko razmišljanje “kontemplacija”. To pomeni, da imaš globoko v sebi nek cilj, do katerega bi rad prišel. Kakšen je tvoj cilj, tega pa jaz ne vem, to samo ti veš.

drug drugega programiramo

ja, to je fajn. A veš, meditacija je lahko tudi globoko razmišljanje “kontemplacija”. To pomeni, da imaš globoko v sebi nek cilj, do katerega bi rad prišel. Kakšen je tvoj cilj, tega pa jaz ne vem, to samo ti veš.
[/quote]

Res je, vem; A lahko povem – nimam drugega cilja, razen odvreči vsakič vse misli in samo biti v tistem trenutku. In meni je to lažje, če sem fizično izčrpan in ni več viškov energije.

Se pa ne strinjam glede razmišljanja – to ni meditacija, je ravno obratno. Razmišljanje je vendar strukturirano obdelovanje določene teme oz problema v mislih – meditacija pa nestrukturirana – ločitev od enačenja z mislimi.

Res je, vem; A lahko povem – nimam drugega cilja, razen odvreči vsakič vse misli in samo biti v tistem trenutku. In meni je to lažje, če sem fizično izčrpan in ni več viškov energije.

Se pa ne strinjam glede razmišljanja – to ni meditacija, je ravno obratno. Razmišljanje je vendar strukturirano obdelovanje določene teme oz problema v mislih – meditacija pa nestrukturirana – ločitev od enačenja z mislimi.
[/quote]

Če pravilno razumem, kako dati možgane na off, izklopiti misli. To je pa kar zahtevna naloga, ker na nek način je človek utelešena misel.
Zdaj se pa opravičujem, moram v Kranj, pa bomo še kasneje kaj dorekli.

drug drugega programiramo

Če pravilno razumem, kako dati možgane na off, izklopiti misli. To je pa kar zahtevna naloga, ker na nek način je človek utelešena misel.
Zdaj se pa opravičujem, moram v Kranj, pa bomo še kasneje kaj dorekli.
[/quote]

Saj tudi jaz odhajam danes – le še to;
Ne gre za možgane na off, ampak za ne-enačenje sebe s svojimi mislimi. Samo odklop, ne pa izklop misli.

Saj tudi jaz odhajam danes – le še to;
Ne gre za možgane na off, ampak za ne-enačenje sebe s svojimi mislimi. Samo odklop, ne pa izklop misli.
[/quote]

P.S. A to je samo en izmed mnogih načinov – in slučajno tisti, ki meni najbolj ustreza. Ker sploh ni nujno da še komu, je najbolj res, da si mora vsakdo najti svoj način.

prvi na novi strano
zaprašenost pa v jok ☺

Res je, vem; A lahko povem – nimam drugega cilja, razen odvreči vsakič vse misli in samo biti v tistem trenutku. In meni je to lažje, če sem fizično izčrpan in ni več viškov energije.

Se pa ne strinjam glede razmišljanja – to ni meditacija, je ravno obratno. Razmišljanje je vendar strukturirano obdelovanje določene teme oz problema v mislih – meditacija pa nestrukturirana – ločitev od enačenja z mislimi.
[/quote]
Za “viškom” energije se skrivajo le potlačena čustva in agresija.


Za “viškom” energije se skrivajo le potlačena čustva in agresija.
[/quote]

Diagnoza na daleč?
Seveda je možno – nista pa to edina možna vzroka.

Diagnoza na daleč?
Seveda je možno – nista pa to edina možna vzroka.
[/quote]
Če se človek lahko umiri šele takrat, ko je fizično izčrpan, se definitivno gre za potlačena čustva in agresijo, jezo…


Če se človek lahko umiri šele takrat, ko je fizično izčrpan, se definitivno gre za potlačena čustva in agresijo, jezo…
[/quote]

Zelo slabo branje – če govoriš o meni; Tega kar mi pripisuješ, nisem rekel oz. zapisal.

“Šele takrat” si sam dodal – in sklepam da na podlagi lastnih izkušenj. Nima smisla sklepati o drugih na tak način, ker boš (pre)večkrat zgrešil.

New Report

Close