Starševski čvek

v toplicah - katere so ugodne

Default avatar
Zanima me, če lahko kdo poda mnenje za ugoden paket za dva v toplicah, lahko tudi med tednom, dve nočitvi. Da je super tudi glede sprehodov, kopanja, savnanja pa - če je možno, da imajo infrardečo savno.
Default avatar
sprostistvenivikend je napisal/a:
Zdele pred prazniki ne bo nič "ugodnega". Zdele se služi.....Ugodno je, ko ni praznikov in šolskih počitnic :P

Najbolj prenovljeni so Radenci, najbolje za dva pa Rimske Terme za sprostitev in uživanje ( ni toboganov, otrok).
Olimje ima odlično savnaško oazo v Sloveniji, tudi tisto, kamor mladina in otrc ne smejo, a je gneča - če te to ne moti, potem kar tja.
Default avatar
ugodnih zdaj ne bo ravno je napisal/a:
Šla bi januarja.
Default avatar
Preverjaj internetne ponudbe direkt na spletnih straneh teh toplic samih), ali pa se prijavi na njihove novice, pa ti pošljejo po mejlu tudi posebne ponudbe. Tako dela moja sorodnica.

PA ne past ravno " v prvo" na kakšen tiskane ponudbe, ki jih dobiš v nabiralnik ali pa s kakšno Pika ali Tuš kartico za pike ali zvezdice - ker dobiš lahko na mejl še ugodnejšo ponudbo od tega..... :P
Default avatar
Terme Tuhelj, paket SPA sprostitev (vključeno neomejeno savnanje in kopanje)
Default avatar
Ellie je napisal/a:
Joj zadnjič sem se peljala mimo, smo šli spotoma na kavo, tako natlačeno pa neurejeno je vse skup zgledalo ... Ne bi šla niti zastonj.
Meni je bilo všeč v Tadencih - hotel Radin. Savne so mi bile všeč tudi v Dobrni, hotel Vita. Pa zelo v redu je tudi hotel Livada v Moravcih, če ti seveda uspe najt kje kak popust, jaz sem imela 50% popusta in je bila čisto solidna cena.
Za infra savno se pa ne spomnim, ampak saj verjetno imajo vsi na spletu, kakšne imajo cene in kakšne savne so na razpolago.
Default avatar
Večkrat najdem vikend pakete v Avstriji, ki so cenovno ugodnejši kot doma.
Poguglaj pod Therme- last minute.
Default avatar
Infra savna je praktično povsod, ker je najbolj enostavna in poceni.

Topolšica je cenovno ugodna. LP
Default avatar
Ravno infrardeče savne nisem nikjer zasledila kjer sem bila do sedaj ..
Je možno dobiti za dva dni ceno za polpenzion pod 150 eur za dva?
Default avatar
Doma bod', pa d'nar šparaj!
Default avatar
Vila Magdalena v Krapini, priporočam 😊
Default avatar
Me pa res zanima kje je to.
Default avatar
Koccca je napisal/a:
Izgleda res odlično, ampak tudi cene so visoke. Vseeno hvala.
Default avatar
Viš, samo pomisli, če bi doma imeli kopalnico, koliko denarja bi bilo prišparanega .....
Za mene so top Ptujske toplice. Sploh poleti.
Zdaj čez zimo pa jasno Podčetrek in Olimlje.

Vsak ima svoje želje - pa km ceste.... ne priporočam pa te pri Kamniku. Mraz, nevljudno osebje, ...ena žalost!