Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ženske smo žleht

Default avatar

eden z tako

Se vam dogaja da so vaše žene precej žlehtnobno nastrojene?
Hočejoin zahtevajo da je vse po njeno posledica je občutna z kuhanjem mule ,dolgim nosom ,obdobjem tišine ,da sexa sploh ne omenjam.
Mogoče se pa to samo "pr" men dogaja.
Default avatar

včasih mi ni ok

nočem da moški nardi iz mene pošast. To je bivši delal in sm mu j-ebala vs epo spisku in je blo res res strupeno in nezdravo razmerje. Nisme tip ženske k bi se drla,bla histerična,klofutala,moški odžirala sex (oziroma obema heh),se trmila,delala dramo.. mi je pa všeč,če je temen pogled že dovolj heheh da se ukenja in neha hehehe

resident evil :D :D :D
Default avatar

viharni jezdec

včasih mi ni ok je napisal/a:
nočem da moški nardi iz mene pošast. To je bivši delal in sm mu j-ebala vs epo spisku in je blo res res strupeno in nezdravo razmerje. Nisme tip ženske k bi se drla,bla histerična,klofutala,moški odžirala sex (oziroma obema heh),se trmila,delala dramo.. mi je pa všeč,če je temen pogled že dovolj heheh da se ukenja in neha hehehe

resident evil :D :D :D
Eh...
Default avatar

točno takšni

Točno takšni ste tudi moški. Ne znate pocertat itd. Kaj bi sploh radi???? Nule ste.
Default avatar

gost žblj

eden z tako je napisal/a:
Hočejoin zahtevajo da je vse po njeno posledica je občutna z kuhanjem mule ,dolgim nosom ,obdobjem tišine ,da sexa sploh ne omenjam.
Kar si pripeljal domov, to imaš doma!
Default avatar

Rumeni jopič

Zamenjaj jo. Nujno.
In sploh premisli, če kakšno potrebuješ.
Default avatar

mi gremo po svoje

Če ni za bit , je za it.
Default avatar

Popay

taka, ki ne bi hotela sexat z mano, ko bi jst hoel, če bi bila psihofizično zdrava, ne bi v isti pojstli spala za mano. Dal ji bi pa možnost, da spi poleg mene, edin, če jst ne bi hotel kresat, sm, da mi, da mir...
Default avatar

Grda resnica

Če bi bilo vse po moje bi mi bilo dolgcajt. :))
Nisem zamerljiva in ne kuham mule,tudi on ne. Povem mu kar mu gre, tudi on meni ne ostane dolžen. Se sfajtava do daske ampak se hitro pobotava. Mu pa ne težim z bedarijami ,on pa men ne.
Default avatar

LEGENDA MONA

Ma vse so take nadležne pijavke. Tako so programiranje, da cuzajo življenjsko energijo moških da lahko preživijo.
Default avatar

Živc na kubik

Ja... znate bit.

Pa sej se vas da nekak krotit, razen če se tko nakuhate, da stran odvihrate.