Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fitnes cena

Fitnes cena

So vsi fitnesi v Lj tako dragi za termin po 16.uri od 65€ dalje?

Pri nas je zlati paket 40 eur :celodnevna karta 7 dni na teden, fitnes +vodene vadbe razen pilatesa na mašinah + neomejena savna…. Bodifit. Z eno karto katerikoli njihov center v Slo….

Kolk folka je v terminu po 16.00, kje parkiraš, Za Ljubljano me zanima

Kolk folka je v terminu po 16.00, kje parkiraš, Za Ljubljano me zanima
[/quote]

Hmnja, jaz hodim večinoma ali dopoldan ( ker imam dostikrat službo popoldan in zvečer), ali pa po 21. uri, ko se fitnes izprazni ( odprto do 23 ure). Parkrat med 13. in 15. uro tudi -skoraj nobenega. Po 16. uri pride mladina ( srednješolci, pa fantje iz kakšnih klubov – tamladi nogometniki, ipd)

Kako je s parkiranjem v Lj, pa tako ali tako veš-zastonj ga tam okoli pač ni :). Glede na to, da je lokcija pred bivšo SLovenijalesovo stavbo ( Gospodarsko razstavišče) in da grem v ljubljanskega naprimer 2x na ri mesece ( hodim v Domžale, Kamnik in Celje -izmenično, ker sem tudi po terenu), plačam pač v LJ tam parkirnino za dve uri.

Nimam pojma kolk plačam, imam 2 letno pogodbo, na mesec mi trgajo, ene 35.

Plačaš: 2×12(mesecev) x 35 (evrčkov) = 840 evrčkov za dvoletno zavezo 😉

Poceni. Za ta denar sem v fitnesu kolk hočem.

Hmnja, jaz hodim večinoma ali dopoldan ( ker imam dostikrat službo popoldan in zvečer), ali pa po 21. uri, ko se fitnes izprazni ( odprto do 23 ure). Parkrat med 13. in 15. uro tudi -skoraj nobenega. Po 16. uri pride mladina ( srednješolci, pa fantje iz kakšnih klubov – tamladi nogometniki, ipd)

Kako je s parkiranjem v Lj, pa tako ali tako veš-zastonj ga tam okoli pač ni :). Glede na to, da je lokcija pred bivšo SLovenijalesovo stavbo ( Gospodarsko razstavišče) in da grem v ljubljanskega naprimer 2x na ri mesece ( hodim v Domžale, Kamnik in Celje -izmenično, ker sem tudi po terenu), plačam pač v LJ tam parkirnino za dve uri.
[/quote]

Za teh 65€/mes je: 24/7 fitnes, kadarkoli, parking brezplačen, sam ker mi pred 16.30 nikakor ne znese, se mi zdi velik €. Zjutraj ne morem ker vozim otroke v vrtec in šolo, zvečer mi pa ni, ker se čist zbudim in pol dolg ne morem zaspat. Iz Ljubljane ven se tud ne bom vozil.

Za teh 65€/mes je: 24/7 fitnes, kadarkoli, parking brezplačen, sam ker mi pred 16.30 nikakor ne znese, se mi zdi velik €. Zjutraj ne morem ker vozim otroke v vrtec in šolo, zvečer mi pa ni, ker se čist zbudim in pol dolg ne morem zaspat. Iz Ljubljane ven se tud ne bom vozil.
[/quote]
Obstaja opcija, da preideš iz lenobe in začneš delat. Pridobil boš veliko več kot s fitnesom, pa še korist bo od tebe.

Za teh 65€/mes je: 24/7 fitnes, kadarkoli, parking brezplačen, sam ker mi pred 16.30 nikakor ne znese, se mi zdi velik €. Zjutraj ne morem ker vozim otroke v vrtec in šolo, zvečer mi pa ni, ker se čist zbudim in pol dolg ne morem zaspat. Iz Ljubljane ven se tud ne bom vozil.
[/quote]

Aha ok – nekaj novih podatkov sedaj – lej, pri toliko fitnesih v Lj boš pa že našel enega primernega svojemu bioritmu in urniku 🙂

Je pa res, da je interval med 16. in 20. uro po fitnesih med tednom najbolj poln, naprave najbolj obljudene- zato tudi ne nudijo več ugodnih “polovčnih”popoldanskih kart po 16. uri – včasih so jih.

Pa sedaj je tako ali tako “trednd”, da ulovijo čimveč abonentov na letne in dvoletne “pogodbe”, da si zagotovijo keš, ker mora osebje redno dobit zaslužek 🙂

Kakorkoli; vso srečo in da čimprej najdeš ustreznega zase!

Za fitnes mi trgajo 27€ mesečno. Lahko pridem kadarkoli, vključuje tudi vse napitke.

Kdor rabi fizičnega delavca, si ga naj plača. Jaz bom s svojim denarjem v prostem času delal, kar meni paše.

Kje?

V Ljubljani hočejo za eno vadbo od 15-20€. V Münchnu je mesečna celodnevna karta s šejki, napitki, savno, bazenom 9.90€.
Zakaj tako pretiravanje s cenami, če so doma stroški elektrike in obratovanja nižji, kot na severu?


Nič ne pretiravajo, če je neumna čreda navalila, se pač da na suho fajn dnar potegnit. Gre pač za še en čredni trend ničvredne raje, enako kot cuckoljubstvo in še veliko tega, skratka adijo pamet, adijo civilizacija.

New Report

Close