Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pomen sanj- ali to res drži

pomen sanj- ali to res drži

danes sem sanjala bivšo prijateljico nekaj sva se pogovarjale , potem pa sem se znašla na nekem polju zraven pa sem videla krokodila sem mislila da me bo napadel in ravno takrat sem se zbudila.
potem sem šla na internet gledat kaj pomeni, če sanjaš krokodila in sem prebrala, da to pomeni da imaš sovražnike, ki te hočejo uničiti in da te bo nekdo izdal.. zdaj pa ne vem kaj naj si mislim.. ali naj temu verjamem ali so pač le sanje.. ali vi verjamete v pomen sanj? se vam je kdaj že kaj uresničilo? prosim za mnenja

to pomeni, da TI prijateljici ne zaupas. ali imas razlog za to ali ne, pa sanje ne povejo.

Pomeni sanj so ponavadi subjektivni in ne kar piše v neki jebeni babji Sanjski Knjigi.
Ravno pred kratkim (cca ta teden) so v oddaju HaloTV na SLO govorili o sanjah. Če imaš ogled za nazaj si lahko poiščeš.

Jaz imam sanjsko knjigo. V njej piše, kaj pomenijo sanje. Ker mi je večkrat razložilo resnico, oziroma sem, kar je bilo napisano v knjigi, tisti dan resnično doživela, verjamem. Včasih sem šele zvečer pogledala razlago sanj, ter sem se sama pri sebi čudila, da se mi je čez dan zgodilo prav tisto, kar je bilo napisano.

New Report

Close