Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Povejte mi zakaj se ženske tako pritožujete nad varanjem svpjih partnerjev, doma pa jim odklanjate sex, kar jim daje

Re: Povejte mi zakaj se ženske tako pritožujete nad varanjem svpjih partnerjev, doma pa jim odklanjate sex, kar jim daje

Le zakaj

Ne vzburim se več na moža, čeprav ga ljubim.

Bolj relevantno vprašanje je, zakaj se moški sploh hočejo ukvarjat z ženskami in z njihovimi nagravžnimi, smrdljivimi, izcedkastimi pizdolinami, njihovim celulitom, pomarančasto kožo in strijami, smradom od švicanja pod povešenimi joški, iksastimi nogami in debelimi, ploskimi ritmi ter nenehno histerijo, vročinskimi valovi, psihično neuravnovešenostjo in zamorjenostjo.

nova
Uredništvo priporoča

Nehaj se skrivati za multi nikom, medspolni gnoj polarni!

Nehaj se skrivati za multi nikom, medspolni gnoj polarni!
[/quote]
Delim tvoje mnenje o polarnem gnoju. Ampak tukaj je treba biti fer in ga obraniti pred krivico: nisem polarc, ki ga imaš mislih. To ni zraslo na njegovem zeljniku, garantiram! Nenazadnje on najbrž tega niti ne bi zmogel napisati, ker nima takega besednega zaklada.

Sej je tip po novem registriran, ma nov ruter in se ne rab več skrivat za multiniki

za Mavričnega viteza. On še vedno sestavlja medvedke v VVC.

V spolnosti ne uposteva mojih zelj in predlogov. Z njim mi je neznansko dolgcas. Zal moram se kak mesec zdrzati, da si privarcujem, preden ga zapustim. Prvic, ko sem ga prevarala, mi je bilo zal. Zdaj mi ni vec. Ce ne dobim doma, kljub nesteto prosnjam, pac dobim drugje.

Ta seks je tako brezvezen če je prepogosto. Ne ljubi se vsem seksat no. Saj v skupno življenje ne spada med glavno sestavino ravno seks. Moški drugače razmišljate, stoji vam kar naprej. Po 50. letu bi se morali vsi pari ločiti, ker se ne paše vec skupaj. Naveličano, enolicno, zdrsano, stokrat eno in isto iz obeh strani. Skratka seks, kot rutinsko opravilo je sestavni del vsake dolgoletne zveze. 20 let ne moreš no. Narazen in je.

New Report

Close