Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se starčki slinijo za mladimi dekleti?

Zakaj se starčki slinijo za mladimi dekleti?

Žena je doma, naj se po njej slinijo in njo fu kajo!

Ker je starih stvari vedno dovolj pri bajti. Vsak se razveseli nečesa novega : otrok se razveseli nove , zanimive igrače , star dec pogleda za mlado in lepo ritko, me stare babnice pa v Kliničnem centru z veseljem pogledamo nov, obetajoč val bodočih zdravnikov : mladih, lepih in postavnih.

Samo noben mlad moški ne bo pogledal za starimi babnicami. 😀

Gnusno in grdo.

Pred dnevi sem bila na enem kosilu, pred odhodom domov sem šla na wc, ki je mimo šanka, kjer se zadržujejo pijančki, starčki.
No in en starček, je začel žvižagat, komentirat, se slinit, me vlekel za majico naj prisedem na kolena mu.
Sem si mislila, pa kje si mene našel, ko sem tako neopazno šla mimo, stari pijanček.

Pridem nazaj iz wc, ga vidim, da se pogovarja za mizo z mojim fotrom. Starček je zafarbal ko je videl kam se se usedla in se naredil francoza.
Pa čez čas rečem poltiho “kdo je ta star pijanček”, a zdaj bo še tu nadlegoval pri mizi, da ne morem imet mir.
Pa mi reče foter, ma ne on je zgodovinar, piše knjige, kaki pijanček, kaj si nora ti.
Aha, pa ni samo to, odvrnem. Tam ob šanku je ves slinast.
Starček je bil ves rdeč od sramu, bal se je da bi konkretno kaj več zinila…
Edino kar je rekel, ne pijem, mi je pred 3 tedni žena umrla, imam 86 let.
Odvrnila sem, kaj me non stop gledate, če se poznata z njim govorita, njega glejte, mene ne zanima nič.
Je odšel.

berite J. Jalen – Bobri.
Je vse pojasneno že zdavnaj

Slinijo so se, ker jim ura tiktaka, lulček se jim suši, hormoni bezljajo.

In najlepše pri tem pa je, da tudi če imajo hčere iste starosti kot so ‘žrtve’, jim enostavno ni mar, nimajo dostojanstva, ničesar, samo živalski primitiven nagon. Patetično, res patetično.

Dobijo itak nič ne.

Zakaj pa nisi fotru po resnici povedala, da te je “potegnil za majico in rekel, naj mu sedeš na kolena”? A s fotrom nimata tako pristnega odnosa, da mu tega nisi zaupala? Jaz bi svojemu fotru v taki situaciji to takoj povedala, ko bi mi pričel razlagat “talepo” plat….. Vpričo starega pijanega prdca, če bi bil še tam. AH, ne potem po MONu jamrat, če očetu tega ne upaš povedat no 😛

a jokaš tudi, ker te tipi primernih let ne porajtajo ☺ … ker so raje na FB kot s tabo

Zakaj pa nisi fotru po resnici povedala, da te je “potegnil za majico in rekel, naj mu sedeš na kolena”? A s fotrom nimata tako pristnega odnosa, da mu tega nisi zaupala? Jaz bi svojemu fotru v taki situaciji to takoj povedala, ko bi mi pričel razlagat “talepo” plat….. Vpričo starega pijanega prdca, če bi bil še tam. AH, ne potem po MONu jamrat, če očetu tega ne upaš povedat no 😛
[/quote]

Nisem otrok, da bi mu podrobnosti govorila. Take pa sploh ne 🙁
(z njim ne grem v podrobnosti)
Je(foter) razumel, da se ni primerno vedel, kaj si pa misli, mi je vseeno. Ni me vprašal.

Napisala sem, da ne pije, očitno se tam druži, poje ipd s tistimi za šankom.
A da pri 86 letih se mu da, je resno nenavadno…oz ima od prej to navado, kar meni ne sede.
Enim ženskam ja, ustreza, zato je navajen to počet.

Imam 67 in so mi od nekdaj bile všeč mlade punce. Jih pa “nadlegujem” po pameti, brez vsiljivosti ali celo incidentov.
Zadnje 4 mesece pa sploh ne več, ker imam mlado, stalno maserko.
Imam tudi pokojnino in od nje 200 evrov mesečno namenim za masažo. Torej 2400 evrov letno.

Ki jih dobi ena luštna, 22-letna natakarica, ki ji ni težko 4x mesečno ROČNO “podelat” enega starčka.

Pfej in fuj? Pfej in fuj 2400 evrov?

Ona ima 700 € plače mesečno. Torej 900. Pa mislim, da ima še enega takega. Torej 1100 evrov na mesec…

Če boš kdaj natakarica, res misliš, da boš imela 1100 evrov mesečno?
Ali pa v trgovini, za blagajno, v neki pisarni?


In kako ti je ta “super ideja” prišla na pamet. Verjetno zato, ker tvoj sosed nekaj par let kot ti “natepava”, ti si pa na suhem. Sploh te pa motijo njegova leta, ne ne moti te njegov dosežek !!!!! Daj malo se potrudi, pa neeee tukaj na MON-U.

Kaj ti pa imaš 67 let? Si tudi že slinasta-:))

Če imajo pravo taktiko, strategijo, če natakarica rabi dodaten denar, dobijo.

Seveda pa ne vsak. Odvisno od pristopa, simpatičnosti starčka in številke (€)…

Pa še eno dejstvo. Vsaka, kaj pa vem, dvajseta, ima fetiš na starejše, stare.

To, ali v takem išče očeta, ali le bankomat, je pa druga tema…

To si samo smrklje nekaj domišljajo, da jih starčki opazujejo. Starostnikom vid je tako opešan, da se jim morajo zakompleksane tinejdžerke prav nastavljat, da jih opazijo.

Ironija je, da so za marsikatero 20-letnico ze 40-letniki kao starcki.

Ironija ironije pa je, da nekateri tile “starcki” redno setajo druge 20-letnice. En tak ima ima celo preko 50. In je novi MB zupan, lol.

Imam 67 in so mi od nekdaj bile všeč mlade punce. Jih pa “nadlegujem” po pameti, brez vsiljivosti ali celo incidentov.
Zadnje 4 mesece pa sploh ne več, ker imam mlado, stalno maserko.
Imam tudi pokojnino in od nje 200 evrov mesečno namenim za masažo. Torej 2400 evrov letno.

Ki jih dobi ena luštna, 22-letna natakarica, ki ji ni težko 4x mesečno ROČNO “podelat” enega starčka.

Pfej in fuj? Pfej in fuj 2400 evrov?

Ona ima 700 € plače mesečno. Torej 900. Pa mislim, da ima še enega takega. Torej 1100 evrov na mesec…

Če boš kdaj natakarica, res misliš, da boš imela 1100 evrov mesečno?
Ali pa v trgovini, za blagajno, v neki pisarni?
[/quote]
dej mi kontakt od te bejbe ☺

Aja,pa se zakaj se slinijo.

Najbolj se slinijo druzinski ataji, ki imajo doma zeno, seksali pa so nazadnje pred par leti. Kar se tako zgodi v vecini zakonov.

Imam 67 in so mi od nekdaj bile všeč mlade punce. Jih pa “nadlegujem” po pameti, brez vsiljivosti ali celo incidentov.
Zadnje 4 mesece pa sploh ne več, ker imam mlado, stalno maserko.
Imam tudi pokojnino in od nje 200 evrov mesečno namenim za masažo. Torej 2400 evrov letno.

Ki jih dobi ena luštna, 22-letna natakarica, ki ji ni težko 4x mesečno ROČNO “podelat” enega starčka.

Pfej in fuj? Pfej in fuj 2400 evrov?

Ona ima 700 € plače mesečno. Torej 900. Pa mislim, da ima še enega takega. Torej 1100 evrov na mesec…

Če boš kdaj natakarica, res misliš, da boš imela 1100 evrov mesečno?
Ali pa v trgovini, za blagajno, v neki pisarni?
[/quote]

Ti si lahko še deset mladenk najdeš, pa ti nič ne bo pomagalo, ker vsakič znova svojo zgodbo tukaj razgaljaš kot največji osebni spolni dosežek. Žalostno se bere ta tvoja prošnja za potrditev, ko veš, da je resnica za vse enaka, bridki konec.

Ti pa pred desetletji.


dej mi kontakt od te bejbe ☺
[/quote]

Znajdi se.
Sem vsaj tri leta pilil taktiko…

Poskušal s takimi, pa tudi drugačnimi besedami,
prepričeval take, ki se niti slučajno niso dale prepričati,
redno umival lase, ter se bril,
kupil usnjen reklc ranga 350 evrov,
se na stara leta začel “dišaviti”,
popravil en sprednji, malo bolj temen zob.

Ampak, pod črto, se je izplačalo. Mala je sicer top, nezašpehana, necelulitična (kar je danes redkost), primerna za sprehajat po centru Ljubljane, ampak tega seveda zaradi diskretnosti ne počneva.

Ostali “starčki” v kafiču, ki malce slutijo, za kaj gre, mi zavidajo. Že to (zavist vrstnikov) je vredno 200 evrov…

Imam 67 in so mi od nekdaj bile všeč mlade punce. Jih pa “nadlegujem” po pameti, brez vsiljivosti ali celo incidentov.
Zadnje 4 mesece pa sploh ne več, ker imam mlado, stalno maserko.
Imam tudi pokojnino in od nje 200 evrov mesečno namenim za masažo. Torej 2400 evrov letno.

Ki jih dobi ena luštna, 22-letna natakarica, ki ji ni težko 4x mesečno ROČNO “podelat” enega starčka.

Pfej in fuj? Pfej in fuj 2400 evrov?

Ona ima 700 € plače mesečno. Torej 900. Pa mislim, da ima še enega takega. Torej 1100 evrov na mesec…

Če boš kdaj natakarica, res misliš, da boš imela 1100 evrov mesečno?
Ali pa v trgovini, za blagajno, v neki pisarni?
[/quote]

Fuj zgodbica. vaš life, briga me. Imam svojo moralo.

Zakaj ne pustite 22 letnici, da ima svoje vrstnike??

Najdite si eno od 65, 60,…
Ostalo je zblojeno – zame.

Ravno kuham kosilo, pa me je minil apetit.

Poznam enega brezupneža, ki (me) skoraj vsakič fehtari na parkirišču za sex, tudi teh let 66-67. Sedi v avtu in uleti ven ko kakšna parkira. Res je nadležen, vsiljiv.
Pa ima striptiz bar 10m kjer avto parkiram in grem v poslovni prostor.

Ti si lahko še deset mladenk najdeš, pa ti nič ne bo pomagalo, ker vsakič znova svojo zgodbo tukaj razgaljaš kot največji osebni spolni dosežek. Žalostno se bere ta tvoja prošnja za potrditev, ko veš, da je resnica za vse enaka, bridki konec.
[/quote]

čaka bridki konec.

Ampak še zdaleč ni isto, preživeti zadnjih 10 let ob občasnih stikih z 20-letnico, ali z 65-letnico. Kajne?

Znajdi se.
Sem vsaj tri leta pilil taktiko…

Poskušal s takimi, pa tudi drugačnimi besedami,
prepričeval take, ki se niti slučajno niso dale prepričati,
redno umival lase, ter se bril,
kupil usnjen reklc ranga 350 evrov,
se na stara leta začel “dišaviti”,
popravil en sprednji, malo bolj temen zob.

Ampak, pod črto, se je izplačalo. Mala je sicer top, nezašpehana, necelulitična (kar je danes redkost), primerna za sprehajat po centru Ljubljane, ampak tega seveda zaradi diskretnosti ne počneva.

Ostali “starčki” v kafiču, ki malce slutijo, za kaj gre, mi zavidajo. Že to (zavist vrstnikov) je vredno 200 evrov…
[/quote]

jaz si lahko privoščim, da “zavist” navijem na 400 € ☺
ti pa si nesramen, ker bejbi onemogočaš zaslužek ☺☺☺ – lahko bi si za novo stranko izgovoril kaj popusta ☺

čaka bridki konec.

Ampak še zdaleč ni isto, preživeti zadnjih 10 let ob občasnih stikih z 20-letnico, ali z 65-letnico. Kajne?
[/quote]
Ti si kar privosci. Dobro zivljenje je najboljse zadoscenje.

New Report

Close