Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek resveratrol

resveratrol

Na trgu je množica prehranskih dopolnil in tudi resveratrola. Sama imam največ zaupanja v galenski izdelek Lekarne Ljubljana. Zdaj pa sem slišala neke dvome Ve kdo kaj več od kod surovine?

Jaz zelo navijam za resveratrol. je namreč dokazano najboljši in najmočnejši antioksidant. vendar prisegam na tistega iz japonskega dresdnika in ne iz vinske trte (grozdnih pečk). trenutno mi ga je zmanjkalo,ampak jemljem ga skos,ker sem kadilec in ker imam zamaščena jetra,zelo pomaga. (za jetra imam še pegasti badelj forte). Glede teh resveratrolov je res cela kopica firm ki ga nudi,ene so pač dražje ene so pač manj drage ene pa so brezvezniki ki nategujejo. Jaz prisegam že dolga leta na NutriLab,ker je Zveza potrošnikov dokazala par let nazaj da za to ceno kar ponujajo navajajo realno število sestavin in ne goljufajo. je pa cenovno ugoden,od njih jemljem tudi Omega 3 in B-komplex in Pegasti Badelj Forte. Za sigurno ti lahko povem da Sensilab je isto kvalieten kot NutriLab ampak imajo nabite cene 2x bolj,zgolj zaradi embalaž,izgleda in načina promocije ki jo imajo. Za najbolj kvalitetnega,za katerega bi ga kupovala,če bi ga,bi odštela za Firmo Jamesson,ampak meni za moj žep je predraga firma,bazirajo pa res na čistih sestavinah,stisnjenih neoporečnih delcih in izbranih kvalitetah snovi ki jih dajo v kapsulo.

Mene pa zanima, če vam kaj ustreza MultiQplatinum, ki tudi vsebuje resveratrol.

Je sicer zelo drag, ampak nekateri trdijo, nepreverjeno, da je vreden svoje cene.

Da ti da res veliko energije in prežene utrujenost.

nova
Uredništvo priporoča

Sem jemala Multiqplatinum in ja, res pomaga. Padam občasno v neka “črna”, brezenergijska obdobja. Potem naredim eno kuro z Multiqplatinum in mi je boljše. Prav danes kupila novo škatlo. Če pa je to samo placebo učinek – pa naj bo tako. Glavno, da se počutim bolje!

New Report

Close