Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški se ne umivajo rok

Moški se ne umivajo rok

Ko odhajam iz javnih stranišč, si vedno temeljito umijem roke. Velikokrat vidim, kako drugi moški sploh ne stopijo do lijaka in kar odidejo ven z rokami, ki so držale lasten kurc, fuj.

Kakšen odnos je to? Jaz se z moškimi ne bom več rokoval, če kdaj stegnejo roko proti meni. Vem, da ne smem posploševati, ampak to je tako nespoštljivo vedenje. Moški prosim:

UMIJTE SI ROKE PREDEN GRESTE Z WC-JA, TO TI VZAME POL MINUTKE, JEBEMTI!

ali pa si vsak mesec umij tiča, da ti ne bo treba po vsakem prijemu prat rok…

ali pa si vsak mesec umij tiča, da ti ne bo treba po vsakem prijemu prat rok…
[/quote]

Kakšni izgovori, ste res prfliknjeni. Tudi če si dnevno umivaš tiča, si bi vseeno moral umit roke vsakič ko greš. Ne oporekaj, umivanje rok ti vzame pol minute, a si tako zaposlen, da moraš takoj spizditi z WC-ja? Umij si roke, čefur blesav!

Tudi sama opažam to. Najbolj me pa preseneča, da to počnejo taki, ki delujejo urejeni in kultivirani moški. Se vedno bolj izogibam rokovanju, prav zaradi tega.

Ti ga daješ v usta, on bi si pa moral roke umit vsakič, ko ga prime? VEš kaj vse človek čez dan prime, pa ni tako umazano, kot kurc, če je negovan.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Žal resnično. Najlažje se to vidi na dobro obiskanih javnih WC-jih. Za ženske ne vem ker ne gledam v njihov WC, ampak veliko moških kar odide. Ni nekega pravila, ampak če izgleda bolj… južnaški je verjetnost da bo šel brez umivanja še večja.

Mislim, nek higijenski minimum pa le mora biti. Tako se znebimo kar nekaj nevarnih bakterij.

No moje mnenje je, da so zenske na wcjih se vecje packe. Kdor je imel v oskrbi kak lokal (in wcje) ve, da je poraba mila na moskih straniscih bistveno vecja kot na zenskih. Da so moska stranisca naceloma cistejsa od zenskih. Se eno nagravzno osebno opazanje pa je, da se nikoli na wcji nisem videla zenske ( ki sicer v veliki meri uporabljajo tampone), da bi si katera umila roke preden stopi v kabino. Da ne govorim, da uspejo popravit make up, roke pa pozabljajo umit….

Pa še enkrat, ki si že zunaj wc. Umivanje v wc je isto, kot bi si umil roke v školjki. Hodiš na javne wc. Sploh se ne rokujem več s tabo.

Kakšni izgovori, ste res prfliknjeni. Tudi če si dnevno umivaš tiča, si bi vseeno moral umit roke vsakič ko greš. Ne oporekaj, umivanje rok ti vzame pol minute, a si tako zaposlen, da moraš takoj spizditi z WC-ja? Umij si roke, ****** blesav!
[/quote]

saj ga nisem imel v tvojih ustih, zakaj bi torej umival roke, če sem šel samo lulat!

Ti ga daješ v usta, on bi si pa moral roke umit vsakič, ko ga prime? VEš kaj vse človek čez dan prime, pa ni tako umazano, kot kurc, če je negovan.
[/quote]

Jaz sem te imela za kulturnega človeka, zdaj pa vidim, da si nemarnež, ki si ne umiva poscanih rok.

Ja, tudi jaz sem že opazila tipe, v obleki, kravati pa si po scanju ni umil rok. Tako, da fina obleka pa fin avto še zdaleč ne pomeni, da je tip tudi res urejen, marsikdo je še kako nemaren in si po scanju ne umiva rok.

Jaz sem te imela za kulturnega človeka, zdaj pa vidim, da si nemarnež, ki si ne umiva poscanih rok.

Ja, tudi jaz sem že opazila tipe, v obleki, kravati pa si po scanju ni umil rok. Tako, da fina obleka pa fin avto še zdaleč ne pomeni, da je tip tudi res urejen, marsikdo je še kako nemaren in si po scanju ne umiva rok.
[/quote]

Ne vem, kako ščijete ženske, ampak če si že kdaj držala cev za zalivanje v roki, potem veš, da cev držiš zadaj, voda pa teče spredaj pri luknjici. Razen, če prstov ne postaviš pred cev, si jih težko pošpricaš. 🙂
Sicer pa ne vem, kje vidiš prvič, da si ne umivam rok, drugič pa, da si jih poščijem. Kje si to prebrala? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem, kako ščijete ženske, ampak če si že kdaj držala cev za zalivanje v roki, potem veš, da cev držiš zadaj, voda pa teče spredaj pri luknjici. Razen, če prstov ne postaviš pred cev, si jih težko pošpricaš. 🙂
Sicer pa ne vem, kje vidiš prvič, da si ne umivam rok, drugič pa, da si jih poščijem. Kje si to prebrala? :))
[/quote]

Hm, se nisi ravno ti bunil, ker se avtor zgraža nad tipi, ki si po scanju ne umivajo rok? Preberi kaj si napisal. Iz tvojega zapisa jaz razberem, da podpiraš ne umivanje rok po scanju.
Veš, ko uporabljaš cev za zalivanje in ko tisto cev spet pospraviš, je ponavadi vsaj malo mokro tam okrog, po cevi, po rokah…

No ja, večina ljudi si tudi takrat, ko si umivajo roke, te bolj polijejo in splakenjo z vodo in z malo mila. V resnici je to precej brez haska in bi bilo čisto vseeno, če si jih ne bi umili. Če si rok po tem še ne obrišejo dobro, z malo vlažinimi še bolj raznašajo bakterije okrog. Umivanje rok sodi med osnovno higieno, a pretirano zgražanje zaradi tega, ker kdo tega ne počne, je brezveze. V resnici pa itak bakterije živijo marsikje drugje kot v wc-jih.

Hm, se nisi ravno ti bunil, ker se avtor zgraža nad tipi, ki si po scanju ne umivajo rok? Preberi kaj si napisal. Iz tvojega zapisa jaz razberem, da podpiraš ne umivanje rok po scanju.
Veš, ko uporabljaš cev za zalivanje in ko tisto cev spet pospraviš, je ponavadi vsaj malo mokro tam okrog, po cevi, po rokah…
[/quote]

A ga v alkohol namočiš za 2 minuti, preden mu ga potegneš? Ali je preveč bakterij tam zate? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz si roke umijem kar med scanjem, s toplo vodo.

A ga v alkohol namočiš za 2 minuti, preden mu ga potegneš? Ali je preveč bakterij tam zate? 🙂
[/quote]
Ona vleče samo sterilno plastiko 🙂

A ga v alkohol namočiš za 2 minuti, preden mu ga potegneš? Ali je preveč bakterij tam zate? 🙂
[/quote]

In ti se verjetno čudiš, ko ti ženska noče nuditi oralca?
Res vas takih tipov ne razumem. Vam voda škodi ali kaj? A resno mislite, da je vaše scanje drugim v užitek?
Mi je kar razumljivo zakaj vse dni visiš tu gor.


Ona vleče samo sterilno plastiko 🙂
[/quote]

Se je oglasil tip, ki ga je žena načevljala :).

A ga v alkohol namočiš za 2 minuti, preden mu ga potegneš? Ali je preveč bakterij tam zate? 🙂
[/quote]

Res se neki fino dela, pomoje je samska in zakompleksana in jo vsak po prvi pijaci odpika, ker vid, v kaj se je zapletu, pomoje niti ni se prisla tako dalec, da bi lahko karkoli vlekla.

Res se neki fino dela, pomoje je samska in zakompleksana in jo vsak po prvi pijaci odpika, ker vid, v kaj se je zapletu, pomoje niti ni se prisla tako dalec, da bi lahko karkoli vlekla.
[/quote]

Hja, a ni čudno, da je tu gor polno tem, kjer moški jokajo kako ne najdejo ženske, kako ne pridejo do seksa?
Menda so vsi poratali za samske zasedeni s poročnimi tipi, ki jokajo kako ne pridejo do seksa.
Pa še več je jokanja kako ženske nočejo tipom nudit oralca.
Ti pa fantaziraš o tem, da bi katera jamrala, ker ne dobi penisa za v usta. To bodo samo tvoje fantazije, nič drugega.

Se je oglasil tip, ki ga je žena načevljala :).
[/quote]
To se takoj prepozna, da se gre za večno samsko zafrustriranko.

Jih je kar nekaj takih ja. Se že v tej temi oglašajo razni nemarneži.
Me pa veseli, da vas je tudi nekaj drugačnih.


To se takoj prepozna, da se gre za večno samsko zafrustriranko.
[/quote]

Je rekel tip, ki že leta visi na monu in se cmiha, ker ga je žena nagnala :).
Nisem ti jaz kriva, da te nobena ženska ne povoha :).
Je pa prav smešno, ko že leta tu gor visiš in udrihaš po ženskah. Mogoče bi raje začel se umivat pa bi te vendarle mogoče katera vsaj malo povohala :).

Ojej, jaz si pa nisem mislila, da je toliko tipov, ki si ne umiva rok, ampak po tej temi sodeč so redki tisti, ki si umivajo roke po opravljeni potrebi.

Pa kaj vam je res tako težko si umiti roke?

Hja, a ni čudno, da je tu gor polno tem, kjer moški jokajo kako ne najdejo ženske, kako ne pridejo do seksa?
Menda so vsi poratali za samske zasedeni s poročnimi tipi, ki jokajo kako ne pridejo do seksa.
Pa še več je jokanja kako ženske nočejo tipom nudit oralca.
Ti pa fantaziraš o tem, da bi katera jamrala, ker ne dobi penisa za v usta. To bodo samo tvoje fantazije, nič drugega.
[/quote]

Saj ti jamras, kako ga ne dobis, nvm kaj bi rada slisala. Glede umivanja je res, da so eni pravi gnusi in tudi ze veliko zensk mi je povedalo kar grozljive zgodbe z oralci, ko enostavno niso bili umiti moski. Ampak vseeno mislim, da je cistoca povprecno vecja pri moskih, kot pa pri zenskah. Je pa res, da orala pove veliko o zdravju in cistoci cloveka, tako da ce tam kaj ne stima, ves, da si na zadnjem vlaku in je cas, da jo popihas, kajti osebna higiena je nujna, ce ni tega, potem tudi ni reda v hisi, pospravljalnih navad in potem nimas nic.

New Report

Close