Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Francija že dolgo v spopadih

Francija že dolgo v spopadih

Prav všeč mi je, ko vidim, kaj se dogaja v Franciji.

Davki se zvišujejo, da bi lahko migrante preživljali na žuljih delavcev. Žuljavim delavcem jemljejo in migrantom dajejo, ki so prišli na ekonomski turizem. Zastonj bivanje+hrana+ socialna, v lastni domovini pa visok standard, za njihov nivo življenja (revni ljudje pač nimajo niti toliko denarja, da bi šli na pot). V EU so stroški bivanja izredno visoki in to breme morajo nositi francoski delavci s svojimi žuljavimi rokami, pa še to bi jim vzeli (ko jim davke višajo).

In končno so se ljudje temu uprli!!!! KONČNO. Namreč ljudje delajo in imajo vsak dan manj, ker so davki višji, migranti pa živijo na račun države brez dela. Ni to sploh opcija, ker dolgoročno vodi v propad.

Je pa to prerokovano za celo EU, da bodo davki šli v nebo po prihodu migrantov, tujcev. Napovedano je celo, da bodo tako visoki, da jih ne bodo zmožni ljudje več plačevati in bo zato prišlo do spopadov in finančne krize. In to bo znak za začetek vojne.

Je to mar začetek konca (finančne krize ki vodi v vojno), kar vidimo v Franciji? To se sprašujem že nekaj časa, ker je točno tako, kot bi brala napovedi jasnovidca Alois Irlmajerja (ga že več desetletij več ni.).

https://www.24ur.com/novice/svet/macron-rumene-jopice-oznacil-za-iskalce-kaosa-nic-ne-upravicuje-onecastitve-slavoloka-zmage.html

Razvajenci so. Po mnenju desnice imamo v Sloveniji najvišje davke na svetu, pa se nič ne petelinimo in ne razbijamo po ulicah, ker vemo, da je treba delat!

Hodim po svetu in vidim marsikaj, med drugim tudi to, da ljudje, nekoč migranti, odpirajo podjetja. Trgovinice, restavracije, prevoze. Prinašajo svežino v ponudbi. Imajo voljo do preživetja, ne poznam nobenega, ki bi bolehal za depresijo. Poln q…c imam jamranja Slovencljev. Jamrat ja, kaj narest za spremembe – tema. Po eni strani je prav, da pridejo tudi v Slovenijo, da razbijejo okorelost v razmišljanju Slovencev.

Nobena od držav ne živi dejanskega življenja kot je naslikano v turističnih prospektih. Že 20 let nazaj v Parizu ni bilo dobro hoditi sam podnevi v določene predele mesta.
Z leti je samo še slabše ….

Res ne vemo, kako lepo nam je v Sloveniji.

Nekdo pa pač moral tretjemu svetu povedati, da bodo morali znati sami nositi odgovornost zase in za svoje države.

Da imajo lahko toliko otrok, kot jih lahko preživijo. In sedaj jim morajo preživljati vsi drugi, ki imajo pa samo in le omejene vire sredstev. Nekje morajo nekaj vzeti, da lahko nekaj dajo. Vprašanje pa je, koliko časa lahko le jemljejo, ker rast prebivalstva v tretjih državah je eksplozivna in zato priseljevanju ni videti konca.

Kdo je kriv, da imajo črnci in ostali iz tretjih držav po 10 otrok? Tudi Slovenc bi imel probleme preživeti toliko otrok s 680 evri – brez dodatkov, da se ve. Če bi vsi imeli po toliko otrok, bi pa pri nas vladala revščina, zagotovo, o tem ni dvoma, ker je rast premajhna za toliko ljudi.

Zakaj so krivi belci? Ko je bilo pri nas toliko ljudi so bile vojne, ker je bila premajhna ekonomska rast! Na noben način mi ni jasno, zakaj so krivi belci za neodgovornost vseh drugih. Mogoče zato, ker so jim dali cepiva in zdravila, da jih toliko tudi preživi?

Mogoče zato, ker so jim pokradli naravna bogastva? Spomni se malo na vse kolonije (Anglija, Francija, Španija, ….).

Le zakaj so domačini v državah z največ naravnega bogastva (ki ga izčrpavajo belci), največji reveži?

Dobro napisano!

Na vsak način pa moja babica, ter dedek, ter oče (bil je v koncentracijskemo taborišču), ter mama, niso delali in pridobili nekaj premoženja zato, da bi jaz to (preko višjih davkov zaradi migrantov) to sfrčkal.

Moje premoženje je MOJE premoženje in želim ga vsaj ohraniti, če ne (z delom!) povečati.

Že tako delam za debelega slovenskega kapitalističnega prašička, ki ima 100x več, kot imam sam, sedaj pa naj “futram” še enega ali tri z drugega konca sveta.
Nisem mati Tereza in tudi NE ŽELIM biti.

Sebičnost gor ali dol, (moja) pomoč NE PRIDE V POŠTEV!

Ma, kaj so jim pokradli naravna bogastva? Vse so jim plačali, ampak če njihovi diktatorji vse pograbijo zase in naložijo v davčne oaze, ni kupec kriv.

Dobro napisano!

Na vsak način pa moja babica, ter dedek, ter oče (bil je v koncentracijskemo taborišču), ter mama, niso delali in pridobili nekaj premoženja zato, da bi jaz to (preko višjih davkov zaradi migrantov) to sfrčkal.

Moje premoženje je MOJE premoženje in želim ga vsaj ohraniti, če ne (z delom!) povečati.

Že tako delam za debelega slovenskega kapitalističnega prašička, ki ima 100x več, kot imam sam, sedaj pa naj “futram” še enega ali tri z drugega konca sveta.
Nisem mati Tereza in tudi NE ŽELIM biti.

Sebičnost gor ali dol, (moja) pomoč NE PRIDE V POŠTEV!
[/quote]

Pa se je lažje spraviti na migranta, ki nima nič (ne bogastva, ne moči), kot na “debelega slovenskega kapitalističnega prašička”, ane? Jah … Tako smo narejeni. Udri po šibkejšem pa kimaj močnejšemu. Jaz namreč res dvomim, da so za to, da mi nimamo več, krivi migranti. Prej bo krivda na pohlepu “zgoraj”.

In vse je bilo na visoki poslovni morali. Zato jim je vsak z leve in desne prodajal orožje in jih hujskal. Vse je zrežirano!

Ne glede na to kar pišem, pa vseeno vem, da se Evropa ne gre v pravo smer. Še zdaleč ni rešitev za ljudi (nas in prišlekov), da se jih po defoltu najmočnejših v EU sprejema v vsako državo. Pomoč se lahko organizira tudi na druge načine.

No to so pač Francozi, v Parizu če ne gori nekaj avtomobilov, to sploh niso demonstracije.

Če bi belci samo ropali tuja naravna bogastva, potem ne bi bilo toliko afriških diktatorjev in tajkunov milijarderjev ter visokih državnih uradnikov milijonarjev. Vse tiste milijarde so od nekod prišle. Prišle so iz sveta belcev kot plačilo za surovine.

Proti migrantom ki lahko doprinesejo k neki družbi (kar zatucani islamisti zihr niso) nimam nič proti. Taki so dobrodošli vsakemu razumnemu človeku. Ostalo nepismeno in umsko omejeno bagro, lopove in verske fanatike iz pred potop ne dobe, ki ne koristijo ne sebi ne bogu, pa samo terat nazaj od koder so se vzeli. Naj jim njihovi pomagajo, pol sveta imajo ,a oni v Evropo.. Zid 100 m v višino ni dovolj velik

Mogoče kaka statistika iz skandinavskih držav ne bi bila odveč, da jo prebereš. Tako vsaj ne boš izpadel kot kak klovn (kot si zdaj)

Kaj bo s tistimi, ki so jim zažgali avtomobile? So upravičeni do kake odškodnine?

Pozabil si preteklost. Vse napredne in inteligentne so pobili že leta 1945. Vsakega, ki izstopa, še danes v kali zatrejo.

Ni moj problem, če si zabit in ne vidiš, kje je resnični problem moderne in zahodne družbe. In nihče ni dovolj inteligenten, da bi se lotil tega problema.

Veliko tega kar vidiš je pa samo preprodaja ponaredkov. To sedaj cveti na veliko. Več kot je južnjakov, več je ponaredkov, tako v hrani, pijači kot v vsem ostalem… Več je goljufij in podmiznega poslovanja, bogatenja na račun neplačevanja davkov. Če je tebi kul, da mora Slovenec podjetje dol zapreti, ker ni konkurečno nekemu šiptarskemu, zato, ker Slovenec plačuje davke, šiptar pa ne,… naj ti pa bo. Samo ne jamraj, ko bo vsak dan standrd nižji in nižji in nižji…. Nismo Slovenci krivi!

Ne, ker ste neumna čreda, popolnoma odvisna od suženjstva, brez zmožnosti minimalnega samospoštovanja i osebnega dostojanstva in z veliko mero foušije in privoščljivosti, zarukani pa tako, da se ne zavedate, da v škodo samim sebi.

Dogajanja v Franciji in podobna drugod po Evropi so zelo nevarna in čisto na robu, če eskalira v resno prelivanje krvi, smo isti trenutek v vsesvetovni vojni.

Mogoče zato, ker so jim pokradli naravna bogastva? Spomni se malo na vse kolonije (Anglija, Francija, Španija, ….).

Le zakaj so domačini v državah z največ naravnega bogastva (ki ga izčrpavajo belci), največji reveži?
[/quote]

Misliš Afriko? Če misliš Afriko je razlog izključno v nizkem povprečenem IQ. To je dejstvo. Al je Zanizbar, pač ena srednje afrika država. Dokler so tam vladali belci so hrano izvažali, potem pa so črnci začeli gonjo proti belcem, jih izgnali in si prilastili njihovo imetje. Kaj se je zgodilo? Tatalna revščina in lakota se je pojavila v državi, črnci so šli pa prosit belce, naj se vrnejo nazaj.

Trenutno poteka črnski rasistični boj proti belcem v Južni Afriki. Ko bo črncem uspelo v Afriki uničit belce, bo pa spet revščina in lakota tam.

Isto kot Judje v Izraelu. Prej sama revščina, šele Izraelci so bili sposobni nekaj narediti iz države…

Sedaj pa še krivi belce, da so krivi za njih nizek povprečni IQ, pa da so črne barve, pa da imajo manjše možgane v primerjavi z belci…. dokazano. Vse so belci krivi.

Al pa iz naslova Karitasa, Unicefa in Rdečega križa. Glede na vse zbrane milijarde ni standard nič boljši. Le revščine je čedalje več.

Takoj podpišem. Na svetu je itak že preveč ljudi, zato ni potrebe, da se katera koli rasa, nacija množi kot podgane. Vsak naj ima max dva otroka, nato sterilizacija. Kdor se ne strinja, se ga stera v njegovo culukafrijo in naj tam preživi, kakor ve in zna.

Se je prihodnost, ko preberem tako trezne komentarje, čeprav smo bolj verjetno že na meji, nekje pred kolapsom EU. Ce se bo razdelila, se EU mogoče lahko izmakne najhujšemu, preden poči. Migracije so nasilni element za uničenje Evrope.

Takoj podpišem. Na svetu je itak že preveč ljudi, zato ni potrebe, da se katera koli rasa, nacija množi kot podgane. Vsak naj ima max dva otroka, nato sterilizacija. Kdor se ne strinja, se ga stera v njegovo culukafrijo in naj tam preživi, kakor ve in zna.
[/quote]
Jp, pa najbrž boš predlagalo tudi , da vse samske defekte odstranijo, ker ti ste pa v vsakem logičnem pogledu višek, saj je vaša prihodnost na tujih otrocih in za medgeneracijsko izmenjavo niste nič prispevali, na kateri pa obstajate, ne?

Misliš Afriko? Če misliš Afriko je razlog izključno v nizkem povprečenem IQ. To je dejstvo. Al je Zanizbar, pač ena srednje afrika država. Dokler so tam vladali belci so hrano izvažali, potem pa so črnci začeli gonjo proti belcem, jih izgnali in si prilastili njihovo imetje. Kaj se je zgodilo? Tatalna revščina in lakota se je pojavila v državi, črnci so šli pa prosit belce, naj se vrnejo nazaj.

Trenutno poteka črnski rasistični boj proti belcem v Južni Afriki. Ko bo črncem uspelo v Afriki uničit belce, bo pa spet revščina in lakota tam.

Isto kot Judje v Izraelu. Prej sama revščina, šele Izraelci so bili sposobni nekaj narediti iz države…

Sedaj pa še krivi belce, da so krivi za njih nizek povprečni IQ, pa da so črne barve, pa da imajo manjše možgane v primerjavi z belci…. dokazano. Vse so belci krivi.
[/quote]

in vsem afriškim domorodcem je to prineslo blagostanje


Jp, pa najbrž boš predlagalo tudi , da vse samske defekte odstranijo, ker ti ste pa v vsakem logičnem pogledu višek, saj je vaša prihodnost na tujih otrocih in za medgeneracijsko izmenjavo niste nič prispevali, na kateri pa obstajate, ne?
[/quote]

Moja prihodnost ne temelji na tujih otrocih, ampak na mojih lastnih. Imam jih pa toliko, kolikor sem jih lahko vsaj solidno preživela in jim nudila dobro izobrazbo, s katero so konkurenčni tudi v tujini. Glede tega se mi res ni treba bati.

Če pa bi naštepala več otrok, kot sem jih bila zmožna preživeti, bi to ustvarjalo situacijo, ki je v revnih in zaostalih okoljih precej tipična. Iz generacije v generacijo parazitirajo druge, ki jih morajo vzdrževati.

Misliš Afriko? Če misliš Afriko je razlog izključno v nizkem povprečenem IQ. To je dejstvo. Al je Zanizbar, pač ena srednje afrika država. Dokler so tam vladali belci so hrano izvažali, potem pa so črnci začeli gonjo proti belcem, jih izgnali in si prilastili njihovo imetje. Kaj se je zgodilo? Tatalna revščina in lakota se je pojavila v državi, črnci so šli pa prosit belce, naj se vrnejo nazaj.

Trenutno poteka črnski rasistični boj proti belcem v Južni Afriki. Ko bo črncem uspelo v Afriki uničit belce, bo pa spet revščina in lakota tam.

Isto kot Judje v Izraelu. Prej sama revščina, šele Izraelci so bili sposobni nekaj narediti iz države…

Sedaj pa še krivi belce, da so krivi za njih nizek povprečni IQ, pa da so črne barve, pa da imajo manjše možgane v primerjavi z belci…. dokazano. Vse so belci krivi.
[/quote]

Točno to se je v zadnjih 20 letih že zgodilo v Zimbabweju, kjer so pobrali zemljo belim kmetom in jo dali črnim. Rezultat je bil propad kmetijstva, ker so zemljo dobili črni skorumpirani vplivneži, ki jim za kmetije ni bilo mar ali pa ljudje, ki niso imeli pojma, kako se kmetuje na velikih kmetijah. Prejšnji predsednik je letel prav zato, ker je uničil državo. Novi vabi bele kmete nazaj, da bodo postavili kmetijstvo nazaj na noge.
Južna Afrika zdaj ponavlja napake Zimbabweja.

New Report

Close