Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Bi ženske šle na brazilsko depilacijo k moškemu?

Default avatar

general Glanzkopf

Ja ali ne? Moški, bi vam bilo vseeno, če bi vaši parnerki delal depilacijo en fant, ki je pač naredil kozmetično šolo oz. dela v tem poklicu?
Default avatar

Julij Cezar

general Glanzkopf je napisal/a:
Ja ali ne? Moški, bi vam bilo vseeno, če bi vaši parnerki delal depilacijo en fant, ki je pač naredil kozmetično šolo oz. dela v tem poklicu?
Kretenko.. a ginekolog spustis svojo babo? Ti si en zabitez
Default avatar

Da se moje

Da se moje kateri preverznez dotakne, bi bilo to zadnje, kar bi naredil, dovolj vas imam preverznezev pohotnih, mojo zeno bom gledal samo jaz, vam je to jasno, kreteni?!
Default avatar

viharni jezdec

Julij Cezar je napisal/a:
Nima on babe, on je dan nazaj pisal, da sam hodi k ginekologu enkrat letno.😅
Default avatar

Julij Cezar

viharni jezdec je napisal/a:
Julij Cezar je napisal/a:

Nima on babe, on je dan nazaj pisal, da sam hodi k ginekologu enkrat letno.😅
Te pa je naredil prekvalifikacijo in dela trzno rsziskavo,zgleda da je opravljanje brazilske se edini nacin da pride v blizini lule
Default avatar

Odvisno od profesionalizma

Kozmetičarji zame niso primerjava z ginekologom. Tako da je ne bi pustil. Prvo si je zame ne rabi rihtat, ker imam rajši naravno, drugič pa, noben drug ded, razen ginekologa ali kirurga se ji ne bo dotikal žemljice … z mojim privolenjem, če pa bo sama komu jo nastavla, pa adijo … Jaz tudi tiča nobeni ne kažem.
Default avatar

Edino pravilno

Odvisno od profesionalizma je napisal/a:
Kozmetičarji zame niso primerjava z ginekologom. Tako da je ne bi pustil. Prvo si je zame ne rabi rihtat, ker imam rajši naravno, drugič pa, noben drug ded, razen ginekologa ali kirurga se ji ne bo dotikal žemljice … z mojim privolenjem, če pa bo sama komu jo nastavla, pa adijo … Jaz tudi tiča nobeni ne kažem.
Kdor misli drugace je ali: a) samski b) v zvezi z zensko, ki je ne ljubi
Default avatar

general Glanzkopf

Se pravi, babe vam morajo tajit tudi, če imajo moškega kozmetičarja. Kakšni posesivneži, ni čudno, da gredo veze v maloro.
Default avatar

Stala

Odvisno od profesionalizma je napisal/a:
Pa bi ti morda sel k psihologu, da ugotovita od kje tvoje bolestno ljubosumje, in nesposobnost zaupanja drugim?
Default avatar

Bilal Bosnić

Očitno se je spreobrnil v islam.

“O Poslanec, reci svojim ženam in hčerkam in vernim ženskam, naj okoli sebe povlečejo njihova zunanja oblačila (kadar gredo ven ali ko so prisotni moški). To je bolje, saj bodo tako prepoznane (kot muslimanke) in nihče jih ne bo nadlegoval…” [Plemeniti Kur’an 33:59]
Default avatar

nogavičkaaa

Zanimivo vprašanje. Odgovora s tvoje strani pa ni ;)
Tebi bi blo vseeno, če bi tvoja punca šla k moškemu?
Default avatar

jnzgmngzt

Malo okrog, pa vseeno. Z britjem dovoljujemo vstop bakterijam in virusom v naše telo. Jaz sem imela trikrat vnetje, ker sem se brila, odkar si samo prirežem pa ne več .Samo v vednost.
Tako da sploh ne bi šla na brazilsko, nikoli.
Pa o tem govori tudi tale ...

Default avatar

tkole

Kot prvo, sama ne bi šla na brazilsko depilacijo k nikomur niti pod razno. Dlake so tam kjer so z razlogom in totalno britje lahko povzroči en kup težav.

Kot drugo pa, nekaj je bilo komentarjev v smislu "jaz moje ne bi pustil" … Halo?? V katerem tisočletju pa živimo, da si moški jemljete pravico ženski karkoli dovolit ali pa prepovedat? Saj ne morem verjet! Imam skoraj šestdeset let, pa se mi zdi, da mi je nazadnje kakšno stvar prepovedal oče mogoče tam nekje na začetku gimnazije. Če bi mi katerikoli moški v življenju hotel karkoli prepovedati ali ukazovati, bi mu takoj pokazala vrata.
A ženske res prenašate, da vam moški kaj dovolijo ali pač ne?
Default avatar

okrog in okrog

jnzgmngzt je napisal/a:
Malo okrog, pa vseeno. Z britjem dovoljujemo vstop bakterijam in virusom v naše telo. Jaz sem imela trikrat vnetje, ker sem se brila, odkar si samo prirežem pa ne več .Samo v vednost.
Tako da sploh ne bi šla na brazilsko, nikoli.
Pa o tem govori tudi tale ...

No ja, jaz se brijem praktično že vse življenje, pa nikoli nobenega vnetja.
Default avatar

Moški mora vodit žensko

tkole je napisal/a:
Kot prvo, sama ne bi šla na brazilsko depilacijo k nikomur niti pod razno. Dlake so tam kjer so z razlogom in totalno britje lahko povzroči en kup težav.

Kot drugo pa, nekaj je bilo komentarjev v smislu "jaz moje ne bi pustil" … Halo?? V katerem tisočletju pa živimo, da si moški jemljete pravico ženski karkoli dovolit ali pa prepovedat? Saj ne morem verjet! Imam skoraj šestdeset let, pa se mi zdi, da mi je nazadnje kakšno stvar prepovedal oče mogoče tam nekje na začetku gimnazije. Če bi mi katerikoli moški v življenju hotel karkoli prepovedati ali ukazovati, bi mu takoj pokazala vrata.
Vas zenske obracajo hormoni v veliko primerih, zato vas mora vodit moski in vam predstaviti malo razuma, da ne zaidete s poti, verjami mi, da so potem te zenske se kako hvalezne, ko vodijo, da so opozorila moskega zalegla. (:
Default avatar

gost žblj

Butasto vprašanje!
Namig: Ali bi pustili zidati hišo ženski, ki ima narajeno gradbeno šolo in je lastnica gradbene firme.
Ti pač ne ločiš posla od fu.a!
Default avatar

Nevenič

tkole je napisal/a:

Ženske si želijo kontrole moških predvsem na področju obiskovanja kozmetičnih salonov ... in takemu nadzoru ne ugovarjajo. Ravno nasprotno.
Se pa v osnovi strinjam s teboj. Meni dlake rasejo iz ušes in nosnic, in zagotovo imajo hudičevo dober razlog za takšno početje.
Default avatar

general Glanzkopf

nogavičkaaa je napisal/a:
Zanimivo vprašanje. Odgovora s tvoje strani pa ni ;)
Tebi bi blo vseeno, če bi tvoja punca šla k moškemu?
Nimam punce. Sicer pa ja, načeloma me ne bi motilo.
Default avatar

Depilacija da ali ne

Pri meni je bolj vprašanje ali depilacija ja ali ne, če hodi k moškemu ali ženski je vseeno, mogoče je celo bolje da si želi moškega kozmetičarja vsaj veš da lezbijka ni.
Default avatar

Takolee

Če bi hotela, da me depilira moški, nima moj pri tem absolutno nič. Ampak, ker nimam nikakršne želje nastavljat kosmate vagine in riti popolnemu tujcu oz. tujki za lepotne namene (kot večina puhloglavk), se absolutno raje urejam sama. Sploh pri vsej izbiri pripomočkov za doma. Imam pa raje moške pri zdravnikih, zato ker nimajo hormonskih izpadov kot ženske.