Forum.Over.Net

Starševski čvek

So vam tetovaže všeč?

Default avatar

Chocolattt

"Ali so vam tetovaže všeč".
To je približno tako vprašanje, kot: "ali vam je glasba všeč".

Nekaj ja, nekaj ne, nekaj je odvratno, nekaj je smešno, nekaj je tako dobro, da me zabriše -
- - -

?
Ja.
Default avatar

Senza

Odvisno od tatuja, mesta, na katerem je, osebe, ki ga nosi...
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Zdrava kmečka pamet

meni ne je napisal/a:
Ne. Niso mi všeč ne majhne ne velike, ne na moškem ne na ženski, skratka nikjer.
Default avatar

katalena

Mi je že bila na kom kakšna majhna in diskretna všeč, ampak zelo, zelo redko. Na splošno pa ne.
Default avatar

Da in ne

Tetovaža kot nekaj kar ti veliko pomeni in si prepričan, da jo hočeš imeti tudi na stara leta, mi je ok. Packanje po telesu zato, da izpadeš kul je pa čisto zgrešeno. Razni metuljčki, vrtnice, samorogci, zajčki, kljukasti križ sredi čela itd. je za skozlat pocukrano in nepremišljeno.
Default avatar

Senza

Da in ne je napisal/a:
Jep, predvsem kljukast križ sredi čela je za skozlat pocukran... ;)
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Chocolattt

Senza je napisal/a:
Slika
Default avatar

desiree de boulevard

Jaz obožujem tetovaže. ravno zdaj decembra grem prvo delat,upam,stiskam fige da bom dobila termin za december. Nimam niti ene tetovaže,ker pač ni bilo denarja,to so drage stvari. Ampak postopoma..upam da mi rata,zdaj ko mi je posel malo bolj zalaufal letos.
Imela bom cel potetoviran rokav "sleeve" na desni roki,na levi polovični sleeve,na vratu bom tudi imela velik tatoo,na polovici trebuha tudi,pod ritjo hočm diskretnega metuljčka,na stopalu tudi.. to planiram upam da mi rata. želim črno bele tatooje obvezno,nobenih barvnih. S tem da nočem črno-bele res uno črne črne,hočm zamazano sive odtenke. Skratka če bo vse po sreči,grem zdjle decembra na prvega! A cat on my hand <3
Default avatar

dfgggccc

desiree de boulevard je napisal/a:
A ni pr vas v Bosni ceneje?
Default avatar

kako se obleči

Pa si razmišljala, da boš potem morala vedno zelo paziti, kaj boš oblekla, da ne bo izpadlo grdo? Ker te tetovaže so kot obleka z vzorcem in več različnih vzorcev se tepe med sabo.
Default avatar

desiree de boulevard

dfgggccc je napisal/a:
pa ponekad je,samo moraš još da mu ga spušiš onda pade diskont.
zdaj sam u slovenija,imam več dinarja,u bosni je vse bogo.
Default avatar

noge v zlatu glava v blatu

Kdor nima v glavi, se meče ven s tatuji. zato da izstopa.
Default avatar

desiree de boulevard

kako se obleči je napisal/a:
očitno ne razumeš da bodo moje tetovaže črno-sivo-bele.. občutka ravno za stil nimaš :))
poleg tega bom tetovaže ponosno pokazala..zato jih tudi želim,ker jih obožujem
Default avatar

desiree de boulevard

noge v zlatu glava v blatu je napisal/a:
če bi bilo to tako,satara sem 29 let,večina mladosti,izstopaštva,ugajanja družbi,je že šlo čez faze..še vedno nimam nobenega tatooja,pa so bile možnosti. Samo jih nisme izkoristila. Prišel je čas,ko bodo del mojega imena in priimka. Prazno glavo bom dala na pladenj. tako nekako.. da s ebo vedelo za zihr da je notri slama :))
Default avatar

še ena zdrava kp

Zdrava kmečka pamet je napisal/a:
Nobena tetovaža, na nobenem.Ne.
Default avatar

Moje mnenje

Meni se ljudje s tetovažami gnusijo. Pa brez zamere, tisti ki jih imate, nekako mi tak človek daje takoj signal, da ni ravno izobražen in na neki normalni inteligentni stopnji. Ker ima očitno velike težave z svojo samopodobo in bi bil rad nekaj, kar ne more biti.