Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, a vas moški kaj ogovarjajo/osvajajo

Ženske, a vas moški kaj ogovarjajo/osvajajo

Pozdravljene!
Zanima me, kako pogosto se vam zgodi, da vas kakšen moški ogovori z kakšnim koli namenom, iz katerega je razvidno, da vas je ogovoril zato, ker se mu zdite privlačne ali pa vam je to jasno nakazal? (Torej tukaj ne mislim na šoferja avtobusa, ki vam pove ceno vozovnice. Velja pa, če vam taisti šofer (v tem primeru) poleg tega, da vam proda karto se poleg pripomni, da izgledate privlacno ali kaj podobnega)..
Predvsem me zanimajo takšne vsakdanje situacije, torej tisto med vikendom zvečer v lokalih ali na zabavah me v tem trenutku ne zanima..

na dnevni bazi. Vcasih je nadlezno.

[img]https://i.imgur.com/A8aWLw5.jpg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

[img]https://i.imgur.com/A8aWLw5.jpg[/img]
[/quote]

bit moski.

Pri meni je isto. In je zeeeeelo nadležno. Moj oboževalec ima ženo in otroke.

Pri meni je isto. In je zeeeeelo nadležno. Moj oboževalec ima ženo in otroke.
[/quote]

Nvm, povprecno ni spet tolk tega, sm bil z parimi res lusnimi puncami (karakter in izgled), pa ni blo tolko tega mucenja s strani moskih, tudi kolegice so isto rekle, nvm kje ve najdete taksne moske, je pa res, da sm mlajsi 22 let in so moje punce mlajse in jih posledicno ogovarjajo mlajsi moski, ki si ne upajo toliko…nvm

Brez skrbi, kmalu bo minilo to nadlegovanje. Kot da ga nikdar ni bilo. Namesto zaželjene boste vsem samo še v nadlego.

Nvm, povprecno ni spet tolk tega, sm bil z parimi res lusnimi puncami (karakter in izgled), pa ni blo tolko tega mucenja s strani moskih, tudi kolegice so isto rekle, nvm kje ve najdete taksne moske, je pa res, da sm mlajsi 22 let in so moje punce mlajse in jih posledicno ogovarjajo mlajsi moski, ki si ne upajo toliko…nvm
[/quote]

Tudi jaz mislim, da teh moških ni tako zelo veliko, moraš pač imeti “srečo”, da naletiš nanj. Moj “oboževalec” poskusi z vsako, ki je kolikor toliko privlačna (ni treba da je ravno lepotica) in da ni prestara. Je pa vztrajen in sem ga zaradi službe primorana gledati skoraj vsak dan. Pa saj nekako gre, malo se ga izogibam, malo pazim, da ne ostajam kje sama z njim – ne ker bi bil nevaren, ampak zato, ker je nadležen.

Se zavedam, pa kljub temu mi ni do razdiranja družin, čeprav verjamem, da pri takem možu/očetu ni ostalo več veliko za razdreti, ker je že sam poskrbel za to.

Neredko namenim kak kompliment tudi ob povsem spontanih priloznostih, če obstaja podlaga zanj. Laskanju pa se izogibam. Enako tudi nespodobnim povabilom v različnih izvedbah. Sem ter tja se morda kako prikrade v šali, ampak tudi takrat v smislu „Gottcha!“,… s čimer pa se tudi tema zaključi. 🙂

Nasploh pa menim, da je tega premalo. Več sproščenosti in iskrenosti tudi v povsem vsakdanjih odnosih bi pripomoglo tudi k dplošni zdravstveni sliki druzbe. Ker kaj je kompliment drugega, kakor en iskren „Hvala ker si!“, izrečen osebi drugega spola, ker je v nas izzvala prijetna občutja? Zakaj bi to vedno znova morali potlačevati?

mene ne,ker mam že tko zajeban,nedostopen,nezainteresiran ksiht da s ene upajo :))
kar je odlično,ker deci so glupi ko točak. In tak k bo padu samo na mojo barvo oči,telo,nasmeh odpade v štartu takoj ko gumb od gat. plehkost,platonskost…to ni zame.

Direktno me neznani moški še niso osvajali, sem pa čutila njihove poglede, ko te premerijo od spodaj navzgor.

Včasih službeno naletim na kakšnega prijetnega sogovornika, ko se začuti obojestranska naklonjenost, ampak to je pa tudi vse.

Če sem prijazna se jih komaj otepam, ko sem pa v strogi in resni drzi, se jih pa znebim. Ne upajo pristopiti.

Zadnjič mi je kelnar (miza prijateljic na kavi) prinesel listek s telefonsko številko.
Nič ne vem od koga ;))) Ampak boža ego ;))

v vseh primerih mi grejo komplimenti na živce. tako od tistih ki jih dajejo ker bi me radi kresnili, kot od tistih ki jih dajejo namesto da bi me kresnili

Mene nihče nič ne poskuša osvajat, ker vedno nosim križ okrog vratu in se takoj vidi, da sem zvesta Bogu.

🙂

jaz sem zadnjič eno ogovoril v čakalnici, ko sem šel dati kri. rekel sem: lahko prosim umaknete tobico, da tudi drugi lahko kam sedemo?

Kompliment pomeni spolno nadlegovanje, osvajanje pa že uvod v posilstvo, kar bi moralo biti kaznivo po zakonu!

Meni je to grozno. Ne mine dan, da mi katera ne vrze niple direktno pred nos! Danasnje zenske so res neprimerne. Vse to zaradi ene platinaste in dveh crnih kartic. Kot da sem jebeni bankomat.

Pa ce bi bile vsaj OK, ampak se tam upokojenke 40+ tako ven mecejo! Vse se malo juzno visi, mlade, relevantne, s spodobnimi breakvicami si pa zaradi teh kur ne upajo pristopit.

Jebes tole feminizirano druzbo, kjer smo moski samo se objekt.

Kje najdete take moške, ker še nisem doživela, da bi mi kdo kar tako mimgrede to rekel, ne meni, ne kolegici, pa smo večinoma ful lušne. Ali delujete poceni, same koketirate in dajete take signale, ali pa naletite na ” primitivce”. Ker vsak ne bo sel kar tako napletat, ej mok ti dober zgledaš itd…

Tako je, moški ženskam večinoma nič ne rečemo in počasi boste morale ve dedce pecat, če ne boste hotele biti samske.


Čemu? Če veljaš za primitivca. Je za žensko drugače?

Zato pa razlagam, da se edino parčkanje dogaja na internetu in pijanskih zabavah. Tam ljudi več ne skrbi, da bodo veljali za primitivne.

Lepo vas prosim no, kateri normalen dec bo sredi dneva šel tam nekaj govorit eni babi, ki jo prvič vidi, ona pa ima na faci itak tisti izraz, d aje najpomembnejša na svetu?

Mogoče pa bi ti moral malo premisliti o svojih osvajalskih tehnikah. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close